Te fundit

22:33

22:08

21:57

21:41

21:32

21:15

21:05

20:59

2021-12-23 19:07:37Kulturë TEMA

2 komente në “Lea Ypi “Të lirë- të rritesh në fund të historisë”, ose të shohësh veten në pasqyrë”

 1. pirro says:

  Gjeja me e lehte eshte te lavderosh nje shqiptare qe jeton dhe ka lindur ne dhe te huaj.
  Kur lexon se cfare shkruan mendon qe te behesh i degjuar dhe celebritet ne perendim rreuga me e lehte eshte te ofendosh vendin tend dhe te tregosh rruget e daljes nga prapambetja me teorira ufologjike.
  Ka harruar znjsh. Ypi se eshte mbese bejleri dhe ka qene familja e saj nje nga familjet qe donin Baben.
  Te pakten te mos na tregoje se m=si mund te ecet perpara duke ikur vete e para dhe duke jetuar jashte shtetit.

 2. Baliu says:

  Liri eshte kur nuk e fiton egzistencen duke e share vendin tend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

22:40 Kulturë

17:47 Kulturë

13:55 Kulturë

19:45 Kulturë

00:30 Kulturë

19:21 Kulturë 1 koment

21:11 Kulturë

21:30 Kulturë

17:29 Kulturë

10:47 Kulturë

Më të lexuarat

16:50 Politika 14 komente

13:17 Politika 13 komente

15:55 Politika 26 komente

17:53 Politika 34 komente

14:12 Politika 18 komente

11:38 Politika 13 komente

Blog Tema

21:41 Blog 6 komente

20:49 Blog 4 komente

20:50 Blog 1 koment