Te fundit

18:02

17:57

17:48

17:39

17:33

17:22

17:15

17:11

2022-03-21 12:49:40Lifestyle TEMA

3 komente në “FOTOT: Kejvina Kthella thekson të pasmet “bombastike” nga jahti luksoz”

  1. Cajupi says:

    Morali I perralles???? O sa mire me qene kurve…..

  2. Sheshi i kateqit says:

    BYYYYTHHHHHHH!!!!!!!!!!!!

  3. ce says:

    Kjo qejflije nuk besoj se di me skuqur nje veze ne tigan e lere pastaj te gatuaje japrak apo turli apo imam bajalldi. Prandaj lereni gjithe pa brecka ne skafet e bosave te ndryshem se vetem me ngritur shalet perpjete ka mesuar kjo ne jete dhe kete pune do beje deri sa ti venitet duci.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

11:28 Lifestyle

10:34 Lifestyle

10:23 Lifestyle

10:06 Lifestyle

21:20 Lifestyle

20:41 Lifestyle

17:39 Lifestyle

15:52 Lifestyle

21:40 Lifestyle

18:49 Lifestyle

Më të lexuarat

18:59 Politika 54 komente

22:10 Kronika 1 koment

11:04 Blog 75 komente

09:19 Kronika 3 komente

09:10 Kronika 6 komente

10:12 Politika 25 komente

Blog Tema

17:48 Blog

12:05 Blog 15 komente

11:04 Blog 75 komente