Te fundit

17:22

17:15

17:11

17:02

16:50

16:45

16:39

16:40

2022-03-21 10:34:34Lifestyle TEMA

15 komente në “FOTOT: Mirëupafshim të enjten…”

 1. Roberto says:

  Hahahaa ??. Foto e pare me Lulin dhe sidomos titulli i ketij shkrimi me kujtuan nje kenge shume te hershme,polifonike qe nuk e di kush e ka kenduar si emer per ishte grua ajo qe kendonte dhe disa vargje ishin keto:
  Mirupafshim nena ime
  Do shkoj te krijej ushtrine
  ……..etj etj dhe pastaj refreni ishte:
  Ligjero shoku Enver,ligjero bilbili yne
  Ti armikun e luftove
  Na nderove Shqiperine??????? ndersa ne foton nr.8 ai pronari i supermarketit duket tamam si ata kulaket qe i konfiskojne mallin. Deshperimi i tij ne kulm???.

  1. Vranakonti says:

   Tik Llapa dhe Florian Bima i kane zene radhen me shishet e qumshtit per tu bere deputet. E kane te sigurt,me te vdekur qe do beje Sali Berisha keta do behen dhjeputet.

 2. Fukaralleku shet vota te Pushteti i Varferise says:

  Shyqyr qe u mbyll kjo proteste,
  ketej nga e varferuara Shqiperia,
  tani te dalim e te festojme ne shesh –
  .- te na rroje sa malet kjo Ram-qeveria –
  shume te lumtur do ndihemi te tere,
  me fukarallekun qe mbare po na mbyt,
  deri kur “kemi edhe 6 dite buke” serish,
  te na dale te na thote nje Ylli Buf i Dyte!

 3. Erzeni says:

  Llapaj llapaqeni,mender”lideri” qe do drejtoj Shqiperine nen udheheqjen e Sali kriminelit.Edhe bufi e kuptoni se keta Llapajt,Pano Sako I Qimes se
  Qim Pekes,dhe disa mender pedagog,si njefare Meksi etj Jane berishistet e rinj.

 4. Genti says:

  jane mbledh ca maloke ,sa katunare dhe ca rrota kari dhe protestojne pa e pasur idene se cfare kerkojne dhe pse rriten cmimet Eshte e gjithe bota ne krize dhe cmimet jane dyfishuar kudo jo vetem ne Shqiperi Cmimi i Naftes,grurit e tjere vendosen nga bursa jo nga qeverite Varju Saliun ketyre “protestuesve “qe rrine aty per nje 5 eurosh te blejne dy byrek me zhize dhe nje gote dhalle

 5. Kohë krize , u rit dhe çmimi i protestave , do konsumojmë më pak , qeveria nuk garanton kompesimin e çmimit .

 6. Tomorri says:

  Llapaqenet e protestave Jane mutrit e Saliut dhe Metes,si Adriatik Llapaj me njefare Meksi etj,dhe mysafiret e Ylli Rakipit,Qim Pekes,dhe qeros Fejziut.

 7. emigranti says:

  Ky eshte ai qe ka babain me LSI, apo jo?

 8. ce says:

  Me ne fund hajmutet e dutit apo hajdutet e mutit me Adriatik trapin dhe Pano Sakon e Cim pordhes iken per lesh. Shkoni tani dhe beni ca dite pushime ne haremin e leshelise ne Jale. Mos harroni merni me vete dhe pseudoaktorin polic qe vrapon si kale turku ne skene te portokallise ka 10 vjet, bathe bathe po nje kokerr, mer 3 mije dollare rroge dhe deklaron 300 mije leke hunderri sypordhe Florian Binaj per te mos paguar asnje lek takse. Shkofshi per skrap pas Nafije dybekut te leshelise.

 9. Sotiri says:

  Vetem Shqipetaret bejne Llapaqenin ne kete kohe
  Koke boshe dhe mendje bosh, vetem gam ,gam gam dini vetem te beni dhe te shani gjithe dynjane , siku ju te ishit me te zgjuarit e botes
  Tamam kashte e thate qe as lopet nuk e hane

 10. Vlesh says:

  Pukes i keni or brryl! Me kete Lapa a Llapa si e ka!
  Shikojeni ne ndonje emision tv. Eshte person qe nuk e degjon kundershtarin dhe llogjiken e tij. E paragjykon ate ( cudi si eshte jurist!). Nuk e le te flas dhe vete direkt Kaseten. Kjo e bene te duket sharlatan. Njeri me edukim halabaku! Dhe ky tip qe shume njerez e dine se kujt i sherben eshte ne krye te Protestes. Prandaj mikun protestuesit! Prandaj tallet Rama! Sepse e di kush e ka fut!

 11. Rorirota says:

  Hahaha… kam qeshur me lot. Kohë krize u rrit dhe çmimi i protestave, ???Të lumtë pena ke gjete këtë ide madhore. Thënie për ata të Portokallisë, mgjs edhe ajo është në krizë, është rritur çmimi i biletave që kur polici është bërë protestaxhi.

 12. Ndroqi says:

  Ah ky po, muti i Sali qenit,dhe zagari i Argites,gjithashtu Llapaj llapaqeni I studiove te
  Fejziut, Qimit,Raqipit dhe Cani lengaraqit.

 13. Binaj polici,fukara says:

  Keta Beqirat,se mos ngatrrojme ndonje germe,qe e dine shume mirec’fare perfaqesojne,indivit te klonuar,te paguar,te plakur ne moshe te re,jane per te ardhur keq,keta akoma nuk duan ta kuptojne,se ky popull me SB dhe ca Beqira te tjere,i ka mbyll llogarite shume shpejt dhe nuk e rrun fare per ta,se e din shume mire se c’fare di te beje kjo pjese,per momentin,alternativa me e pranushme,eshte Edi Rama,me drit-hijet e veta.prandaj keta llapajt dhe llapanjozet llodhen kot,keta jane te mire,per gojore,ne foltore dhe ca per ne nevoj-tore

  1. Pilo Lala says:

   Edi Rama u lodh me keta te paskrupullt, mot ne Mars 2023, ne drejtimi ne qeverise, vjen Erjon Veliaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

10:23 Lifestyle

10:06 Lifestyle

21:20 Lifestyle

20:41 Lifestyle

17:39 Lifestyle

15:52 Lifestyle

21:40 Lifestyle

18:49 Lifestyle

18:10 Lifestyle

17:41 Lifestyle

Më të lexuarat

18:59 Politika 54 komente

22:10 Kronika 1 koment

11:04 Blog 66 komente

09:19 Kronika 3 komente

09:10 Kronika 4 komente

17:55 Sociale 33 komente

Blog Tema

12:05 Blog 15 komente

11:04 Blog 66 komente

10:15 Blog 2 komente