Te fundit

20:00

19:53

19:50

19:43

19:39

19:30

19:19

19:11

2022-03-22 10:15:00Lifestyle TEMA

2 komente në “FOTOT: Faqet e memeve shpallin ditë zie, pas dorëheqjes së Lulzim Bashës”

 1. Pilo Lala says:

  Basha eshte nje nga turpet e Demokracise.
  Te vendosesh kandidat per Kryeminister nje idjot si ky, jo vetem aq, po ta mbash 9 vjet mbase piqet, shiko ku eshte katandisur opozita.
  Edi i merr te gjithe me shpulla keta alabaket qe uzurpuan PD

 2. Amerika kurre nuk e njohu Shqiperine says:

  Nje vagabond me pak.
  Kaq ishte loja por fatkeqesisht kete loje te holle nuk e kuptuan amerikanet dhe me e keqja nuk e kuptojne trushpelaret qe i shkojne pas doktor mortjes.
  Ta marri vesh DASH se sa i forte eshte akoma Sigurimi i Shtetit.
  Lexojeni kurdohere Kreshnik Spahiun. U vertetua profecia e Tij. …..Lexojeni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

10:17 Lifestyle

22:45 Lifestyle

17:04 Lifestyle

16:14 Lifestyle

15:35 Lifestyle

15:16 Lifestyle

14:28 Lifestyle

12:49 Lifestyle

11:28 Lifestyle

10:34 Lifestyle

Më të lexuarat

12:41 Politika 46 komente

11:35 Politika 23 komente

09:31 Politika 5 komente

10:26 Sociale 24 komente

09:16 Politika 10 komente

10:16 Politika 7 komente

Blog Tema

18:18 Blog 1 koment

21:40 Blog

19:50 Blog 3 komente