Te fundit

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

18:33

18:25

18:18

2022-03-22 13:59:00Lifestyle TEMA

2 komente në “FOTOT: Tyson nxjerr në shitje “veshin” e Holyfield, me shije kanabisi”

 1. Béni says:

  Sara..ta coptofte Majku dyfelefelukun.☕???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

1 Komente

 1. R
  Ramo

  TYSON ESHTE DRAGOI I BOKSIT NE BOTE.TYSON KUR ISHTE 19 VJEC NE NJE SEZON 23 NDESHJE I FITOI TE GJITHA ME NOKAUT DHE ME TE SHUMTAT NE RAUNDIN E PAR. KY SUKSES NUK ESHTE ARRITUR PREJ ASKUJT TJETER AS ME PERAFERSI. TYSON NUK BENTE KURRE NJE HAP MBRAPA NE MINUTAT E NDESHJES EDHE KUR NUK SULMONTE POR MBROHEJ TAMAM DRAGUA, KURSE MUHAMET ALI ME TE SHUMTEN E KOHES MBROHEJ DUKE KERCYER PUPTHI NEPER RING. HOLLIFILDI NJE LOJTAR HILEQAR. NE NDESHJEN ME LIONIXIN, HOLLIFILD HUMBI 11 RAUNDE KURSE LIONIX VETEM NJE DHE NDESHJEN GJYQTARET E DEKLARUAN BARAZIM SE TRAINERI I HOLLIFILLDIT DOM KING KOMPROMETONTE CDO GJYQTAR ME MILIONA DOLLARE.

  Lini një Përgjigje

  12:57 Lifestyle

  11:32 Lifestyle

  10:15 Lifestyle

  10:17 Lifestyle

  22:45 Lifestyle

  17:04 Lifestyle

  16:14 Lifestyle

  15:35 Lifestyle

  15:16 Lifestyle

  14:28 Lifestyle

  Më të lexuarat

  12:41 Politika 46 komente

  19:59 Kronika 8 komente

  11:35 Politika 23 komente

  09:31 Politika 5 komente

  10:26 Sociale 24 komente

  09:16 Politika 10 komente

  Blog Tema

  18:18 Blog 1 koment

  21:40 Blog

  19:50 Blog 3 komente