Te fundit

18:08

18:02

18:00

17:58

17:50

17:45

17:39

17:33

2022-03-22 15:52:54Lifestyle TEMA

3 komente në “FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian, e merr malli për pushime”

  1. Kjo eshte simboli i femrave dembele qe duan te perfitojne jete luksoze nga bujaria erotike says:

    Po pse ca pune ben kjo virgjeresha????!!!!

    1. kacaku says:

      Lepin hajdaret …..

  2. Neqoftese ka krim,ky ku promovohen femra pa pike vlere intelektuale vetem se jane te pashme dhe qe nuk dine te bejne gje tjeter,eshte mega krim.E gezofshim rinine tip kardashiane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

15:19 Lifestyle

13:59 Lifestyle 1 koment

12:57 Lifestyle

11:32 Lifestyle

10:15 Lifestyle

10:17 Lifestyle

22:45 Lifestyle

17:04 Lifestyle

16:14 Lifestyle

15:35 Lifestyle

Më të lexuarat

19:59 Kronika 8 komente

12:41 Politika 42 komente

11:35 Politika 23 komente

09:31 Politika 5 komente

10:26 Sociale 23 komente

09:16 Politika 9 komente

Blog Tema

21:40 Blog

19:50 Blog 3 komente

19:31 Blog 2 komente