Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2022-03-23 10:05:55Lifestyle TEMA

3 komente në “FOTOT: Ja shuma marramendëse që shpenzoi Silvio Berlusconi për ceremoninë e dasmës me deputeten 53 vite më të re”

 1. gomari says:

  Mos u habisni se vetem llapa i punon Berlos, pjesen tjeter e punoj une….

 2. Qifto Qiraxhiu says:

  Berluskoni esht me origjin pellazgo ilire etruske.emri i tij shpjegohet me gjuhen shqipe : bër,…lus…(lutje) …shkoni…,dmth shkoni beni lutje,dmth faluni…lutuni…bekoni…si biçim Bekim sot.
  Berluskon baraz me Bekim…
  Geni i tij arbnor shpjegon edhe sjelljet e tij “si shqiptar”,…pidhar,lekaxhi,pordhnues,dhe gjithnji ofensiv ..e me skandale…dhe nji mafjoz kalibri
  A s jan shqiptart tipa t till ?
  Prandaj edhe i donte vajzat e bukra shqiptare….
  Dhe tash qe bota po digjet nga lufta berthamore,shqiptaret dalin rrugve per lek ,protesta,dhe Berluskoni krifet para pasqyres per dasem…
  ..nji gje esht dyshuese ke ajo shum qesharake per dasem…400 mij euro Berlkimi i don veç per vjagren cilsore te nji jave periudh…

  1. para disa vitesh ne X Samit te vendeve te NATO-s u takuan
   ne Bruksel , ne hollin e Hotelit ku mbahej ksamiti Berlucsoni dhe Bakojanis .
   Gjeta momentin pas disa milutash dhe pershendeta Silvion
   duke ju drejtuar ne italishte :
   Buonaseratta Signor Cavagliere? .
   Ai me buzeqeshi e me tha : Buonasera ,me cfar mundet t’ju sherbej : I bera te ditur shpejt se kush jame e nga vij
   dhe e pyeta se c’far biseduat me M.J Greke Bakojanis (se mi permete Signor Cavagliere -shtova )
   Ai me buzeqeshi e me tha ; Lo so , cfar duan te dij nji shqiptare per nji Greke? dhe vazhdoj .
   E pyeta Signora Bakojanis se cfar dot’i perlqente me shume ,nqs do ta ftija ne dhomen e Hotelit sonte ?
   1 ) t’ja rrasja Llapen
   2 ) apo Cazzon
   Ajo me veshtroj si ti kishte ren te Fikckt dhe me nji ze te trashur si te nji Transi mu Pergjigj :
   asnji nga te dyja i Onorevole Cavagiere Silvo
   dua – gishtin ne bythe , ? t’ma mbashe sa me gjate .???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

09:55 Lifestyle

21:01 Lifestyle

17:18 Lifestyle

16:33 Lifestyle

15:52 Lifestyle

15:19 Lifestyle

13:59 Lifestyle 1 koment

12:57 Lifestyle

11:32 Lifestyle

10:15 Lifestyle

Më të lexuarat

11:53 Blog 53 komente

11:40 Sport 23 komente

18:51 Politika 21 komente

17:42 Politika 24 komente

10:21 Kronika 7 komente

10:28 Dossier 32 komente

Blog Tema

20:28 Blog 9 komente

20:17 Blog 18 komente

15:13 Blog 2 komente