Te fundit

23:04

23:05

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

The war "destroys" the life of Vladimir Putin's eldest daughter

2022-03-23 16:01:46Lifestyle TEMA
The war "destroys" the life of Vladimir Putin's eldest daughter

Russian President Vladimir Putin's eldest daughter Maria Vorontsova, also known as Maria, is suspected of being separated from her Dutch businessman husband, Jorrit Faassen.

Their split is said to have taken place before the 69-year-old started the war against Russia. Meanwhile, the war in Ukraine seems to have shattered Putin's eldest daughter's hopes of opening an elite medical center for foreigners in Russia.

Dr. Maria Vorontsova, 36, born when the Russian president was a KGB spy, is an expert on rare genetic diseases in children. Russian investigative journalist living outside Russia, Sergey Kanev, said the sanctions appear to have affected not only the girl's projects, but also her marriage.

He revealed that she had long been engaged in the mega-project to build a super modern medical center near St. Petersburg. The plans were to attract patients from Europe and wealthy sheikhs from the Persian Gulf countries. "And now, after the attack on Ukraine, what kind of Europeans and sheikhs will come?"

2 komente në “Lufta i “shkatërron” jetën vajzës së madhe të Vladimir Putin”

 1. Mos ma vini re says:

  Me ne fund edhe bota u be si Shqiperia ne kohen e Enver Hoxhes: Nese ben dicka babai atehere ka faj edhe biri apo bija. Kemi nje jete te tere qe degjojme politikanet shqiptare teksa i permendin babain apo nenen njeri tjetrit, madje nuk lene farefis te vdekur pa ja permendur emrin, vetem per qellim politike.
  Cfare pergjegjesie politike mban vajza e Putinit?
  Pse duhet te “kryqezohet” nje femer nga idiotet e kesaj bote?
  Pse i bien gomarit kur nuk kane cfare ti bejne samarit?

 2. Lul karabushi says:

  Shpresa vdes e fundit , asgje nga planet nuk i jane prishur ….jeta vazhdon , nuk hapi kliniken moderne per te kuruar sheiket dhe miliarderet , le te hapi nje bordello moderne ……kape hajdarin me llap dhe beje telef …..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

1 Komente

 1. E
  Egli

  Lajme te mbushura me propagand EuroAmerikane...plot genjeshtra,flliqsirlleqet e Amerikes qe perdorin edhe familjaret ,femijen e dikujt. Hipokrizia vazhdon...kjo grua mbase eshte ndare nga burri apo po I mbyllet klinika mjeksore ,por nuk eshte ndyrsir si djali I Bidenit qe u kap duke kryer marrdhenie seksuale me nje prostitut ne nje hotel luksoz...pallimet e politikaneve perendimore ,vipave me vajza te reja qe merren si eskort per mitingje ,orgjira me femije ,abuzime me kokain,para te majme ne kompani OFshore neper ishuj sekret,private jane pertej krimeve gjate luftes,jane krime njerzore ,trafik femijesh dhe vajza te reja per afera seksuale nga kompani fantazmash qe marrin shperblime per te gjetur femije te bukur dhe femra te bukura neper cdo cep te botes...I drogojn dhe u japin politikaneve ,elitave te pasur per tu kenaqur me njerez te gjore...Amerika"Mbreteria e te degjeneruarve" eshte e kamufluar aq mire saqe dhe vet populli Amerikan nuk arrijn ti dallojne cfare mostrash vshihen pas buzeqeshjeve te njerzve te pasur,fjalime mallengjyese te politikaneve...Askush nuk e di cfare bejn keta plera ne jeten e perditshe...njerezit qe duan ti investigojne perfundojne te vetvarur.

  Lini një Përgjigje

  15:12 Lifestyle

  12:31 Lifestyle

  12:15 Lifestyle

  11:52 Lifestyle

  10:44 Lifestyle

  10:05 Lifestyle

  09:55 Lifestyle

  21:01 Lifestyle

  17:18 Lifestyle

  Më të lexuarat

  15:03 Sociale 41 komente

  12:06 Politika 93 komente

  09:15 Politika 18 komente

  10:30 Kronika 15 komente

  09:12 Politika 37 komente

  09:31 Kronika 7 komente

  Blog Tema

  20:40 Blog

  17:13 Blog 7 komente

  10:20 Blog 28 komente