Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-01 09:19:00Blog TEMA

2 Komente

 1. a
  arna-Mutistan

  Targa pd eshte katandisur ne nje gjendje teneqeje te ndryshkur,te pshurur dhe gjithe vrime,qe as turku Kurum i metalurgjikut nuk e pranon per skrep.Konglomerati sali,lulka produkt i gjithe i saliut dhe bardhi prej koti,vazhdojne te japin cfaqie absurde dhe te neveriteshme dhe te paguhen mire ne kete vend tallava,pasi dhe perkrahen,nga nje mase jo e vogel shpellaresh,qe zbriten nga malet,nen udheheqjen e sali-haxhi qamilit verior,megjithe larot te llojit salianji,paloka etj,qe mblodhen rruges,pushtuan dhe shkaterruan cdo gje.qe do te lidhte kete vend me Perendimin e kultures demokratike kristiane.Eshte pikerisht kjo turme ronxho bonxhosh,qe te pasuruar ne nje menyre apo tjeter,jo te ligjeshme,qe jane te detyruar te vazhdojne ne qorsokakun e nisur,pasi ne drejtimin tjeter nuk i pranojne,te cilet i japin voten vetes se vet.Dhe keta haxhiqamilas nuk jane pak,por mbi 20%,pervec,qe mbas grabitjeve te medha,behen dhe me te fuqishem,pasi jane dhe ekonomikisht te fuqishem.

  1. l
   lejlek

   PD-ne e kane shikuar neper "Gryken e Ujkut"..... Nje mit popullor i Malesise se Gjakoves...pyesni miqte tuaj tropojane. Sa per te qeshur dhe per te qare...ku mendon ata burrat e dheut te koheve Noliane me mustaqe dhe mendje te holle ....Turp per sharlatane xhepi, vulehumbur te paburre dhe zvarranike politike; i beheni barre nje populli qe ju ushqen.

   Lini një Përgjigje

   21:50 Blog 7 komente

   18:59 Blog 25 komente

   09:54 Blog 53 komente

   17:59 Blog 14 komente

   12:16 Blog 4 komente

   11:26 Blog 26 komente

   09:33 Blog 11 komente

   20:40 Blog

   17:13 Blog 11 komente

   10:20 Blog 31 komente

   Më të lexuarat

   09:14 Blog 17 komente

   10:06 Dossier 15 komente

   09:10 Politika 9 komente

   11:02 Bota 11 komente

   09:39 Politika 11 komente

   09:30 Politika 13 komente

   Blog Tema

   17:49 Blog 2 komente

   17:29 Blog 15 komente

   16:36 Blog 6 komente