Te fundit

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

2024-02-22 17:11:10Blog TEMA

13 Komente

 1. Y
  Y

  O Zaloshnja,ata 15% e Sali mut Berishes jan si ai analfabeti qe doli ne nje tv dhe thoshte"lidri shqyptar eshte Saliu". Ose ai tjetri qe tha"jeten e japim Saliun jo". Imagjinoni qe keta injorant te qeverisin Shqiperine.

  1. Z
   Zasteni

   Na u nxi suma

   1. P
    P

    Saliu eshte i lidhur fort me llumin e shoqerise shqiptare,ai kete llum e perdori kur ishte ne pushtet per te lincuar opoziten. Saliu eshte kriminel!

    1. U
     Usa

     As 1% bastardi komunist Saleh berrishovic u.d.b. tere shpellaret jane rreth tij...eshte i vdekur tani...rrofte USA!

     1. F
      Fevziu artopoland i familjes kriminale Berrisha

      Me falni per expression po ky eshte koqe kandari . Berrisha lider i PD ( te ofendosh te djathtet ) haaaa thuaj pasues i Enver Hoxhes o gazetaruc i goditur ...

      1. M
       Muzaka i Ri

       Zaloshnja, nje nga fiset me te spikatura ne trevat e jugut, me kontribute per vendin. Qe je anetarsuar ne PD mire ke bere, nuk je i vetmi qe u genjeve dhe vajte. Por, me mire ke bere qe ke ikur. Po te pyesnin sekretarin e partise Sali ne '70 te merje burse ti apo jo, te siguroj do ishje ne Skrapar tani do nxirje pllaka per Liken.

       1. A
        Arian

        Se ca shkruan vetem ti e di ik o zaloshja mo na hap barkun

        1. Analist

         Mos i thur lavde kriminelit turp te kesh sali verisha krimineli hajduti shkateruesi i demokracise ne kete vend eshte armik me damke i ketij vendi .Nuk ka mundesi asnje njeri ne kete vend nuk duhet te thote asnje fjale te mure per sale kriminelinse realisht kush ben te kunderten gabon shume rende ka per ta kuptuar shume shpejt.Krimineli hajduti dbe vecanrisht shkateruesi ishqoperise dhe demokracise shkateruesi i drejtesise qe mbolli kudo ndjenjen se individi mund te beje cte doje dhe te mos pe mesoje per asgje ky eshte sali r.berisha qe perendia tashme po i kerkon llogari panvaresisht pak me vonese .Duhet nje vendim kombetar qe te mos kujtohet me ky njeri teper i lig per vendin.

         1. L
          LATIFI

          Zaloshnja : Nje verejtje te vogel: Edhe Dushan Mugosha ishte me origjine malazez dhe jo serb.

          1. K
           Kosovare

           Dushan Mugosha ishte serb Kosove prej Pejës

          2. E
           Edi

           Zoti Zaloshnja o nuk e mban mend o nuk do ta shkruaj që kryeministër ka qënë dhe zoti Ilir Meta, në 2002. Mos i hani hakun se i vuri Nanua si atë dhe Majkon që ti manipulonte, me Majkon i eci kurse me Metën nuk e bëri dot.

           1. B
            BAXHOXHIU

            Ja ke fut kot plako me mbiemer Za-lo-shnja . Kot u lodhe deri ne alemanje ,me mire ja kishe futur nonje pace plenci.

            1. A
             Arbeni

             Merre me mënd që në partin e sali malokut ka edhe baxhoxhinj që njohin vetëm bagëtit e jo politikën.Pirdh në atë stan se çfarë malokërie është mbledhur në stanin e PD me çoban shpellarin sali rrumpalla.

             Lini një Përgjigje

             10:05 Blog 58 komente

             21:00 Blog 10 komente

             19:24 Blog 20 komente

             16:58 Blog 3 komente

             13:23 Blog 7 komente

             11:13 Blog 33 komente

             10:39 Blog 5 komente

             20:28 Blog 81 komente

             20:17 Blog 6 komente

             15:13 Blog 5 komente

             Më të lexuarat

             13:57 Sociale 19 komente

             09:35 Politika 48 komente

             13:30 Politika 44 komente

             09:22 Politika 7 komente

             09:15 Kronika 21 komente

             10:25 Politika 5 komente

             Blog Tema

             21:47 Blog

             20:47 Blog

             11:15 Blog