Te fundit

17:53

17:41

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

16:34

2024-04-15 09:19:00Blog Nga Eduard Zaloshnja

2 Komente

 1. L
  Luani

  E paska marre shukun me euro Eduard Zapalloshnja.

  1. a
   albi

   Pyetje 1: Nqse ke nje moment ne rruge, ne trafik apo kudo, qe mund te kesh ndonje acarim me nje person tjeter, sa i sigurt ndihesh qe problemi mund te zgjidhet ne menyre te civilizuar? Pyetje 2: Sa shpesh te eshte dashur, qe per te evituar acarimin dhe konfliktin me dike qe nuk e njeh e qe nuk e di si mund te reagoje, te hapesh rruge e te mos reagosh mgjse mund te kesh patur te drejte? keto jane pyetje qe nxjerrin nivelin e vertete te sigurise, se dihet qe nuk te sulet njeri si qen i terbuar ne rruge....

   Lini një Përgjigje

   20:10 Blog 6 komente

   20:00 Blog

   10:25 Blog 6 komente

   19:00 Blog 51 komente

   14:30 Blog 17 komente

   19:44 Blog 7 komente

   18:02 Blog 26 komente

   17:18 Blog 16 komente

   10:33 Blog 64 komente

   20:20 Blog

   Më të lexuarat

   13:17 Politika 14 komente

   16:50 Politika

   18:50 Rajoni 1 koment

   11:38 Politika 4 komente

   18:16 Kulturë 1 koment

   15:55 Politika 2 komente

   Blog Tema

   20:50 Blog 1 koment

   11:20 Blog 20 komente

   18:08 Blog 3 komente