Te fundit

10:29

10:19

10:18

10:06

10:05

09:54

09:44

09:43

2022-07-24 12:06:00Blog Nga Kreshnik Spahiu

10 Komente

 1. k
  k

  Fshatari injorant hajdut i korruptuar,te dorëzojë gjënë e vjedhur.

  1. P
   Presidenti nga skrapari qe te pret doren

   Me pak fjale nje fshatar gomar arriti te plackis vendin e budallenjve.... Dhe cuditerisht ka akoma budallenj qe i shkojne pas. Shikojeni si ecen qe te kuptosh origjinen e tij fshatare

   1. G
    Gri

    Ka edhe 200 fjale te tjera qe I perdor Kur ve kapuconin apo takohet me kriminel ne mesnate. Prokurorit ky tipi ish President para nja 3-4 vjetesh udhetoi ne malet e Shqiperise dhe e fundit ne Korab. Gjasme si I dashuruar me malet e Shqiperise. Shih I se mo's eshte dicka tjeter. Ndoshta fshehje parash... dhe me I preferuar fshehje floririn. Thjeshte eshte dyshim. Ne malet e Jugut nuk shkoi! Besoj se mund te studjohet ne menyre hetimore itenerari i tij rreth 3- mujor, ne ate kohe. Satelitet e Nasa / USA mund te japin info dhe data. Ishin ekspedita te lodheshme per stafin e Presidences dhe te Garde's. Ai udhetonte maleve. Nuk takonte njerez apo popull sic ja kerkonte detyra. Ka fshehur...dyshoj.

    1. J
     Jari

     Like Floriri do të mbahet mënd për, shkeljen me të dy këmbët te Kushtetutës së R SH, për Floririn e Kërrabës, për Guroret e tij gjithandej, për shkollimin e të tre Fëmijëve në Britani me lekët e Shqipëtarëve, për pasurinë e tij përrallore brenda dhe jashtë vendit, për 1000 e 1000 të zeza që i ka bërë vendit, nesër do ta shohim se sa Laro e Balo do ti bashkohen Likes, kandidati për Çmimin Non Grada nga USA e Britania.

     1. X
      Xha Suloja

      Portretizimit,qe i ka bere Fatos Nano,ketij rakitiku,delirant,nuk i hiqet asnje presje.Tani presim dekorate e SHBA-s,dhe kryesimin e revolucionin,nazisken,ne fund per lesh,bashke me tutorin e tij,dhe enuket qe i shoqerojne.Bemat e tij,dhe familjes,shume shpejt,do jete objekt i drejtesise,po dhe ata qe meren me keto pune,nuk dine nga ta fillojne,nga Nafija,nga tutori,apo nga ky enuku

      1. M
       MOS

       Nuk e ke keq ti se po te germosh pak dhe Agimin e Arte e gjen. Merr videon e Meros ne Vranisht te Vlores ku shkoi ky mynxyra dhe beri takim dhe do te shikosh se e priti mesuesi bardhosh mici qe sponzorizohesh nga Agimi Arte Greqi dhe u jepte krahinoreve nga 50 euro qe te votonin Agimin e Arte, ne zgjedhjet e fundit dhe parafundit. Pse shkoi Iliri atje? Po sokakeve te Vlores pse bridhte naten fshehurazi, ama kamera e Meros e kishte kapur gafil tek zbriste shkallet. Ej, vetem Arben Kraja dhe SPAK nuk e dine qe keta jane kriminele, hajdute dhe antishqiptare te vertete, ndersa gjithe populli veç haleve te foltoreve , e dine te gjjithe. Do me te te theme dhe une ca te tjera se ate 13 maceve e di dhe Arben Kraja se atje ha dhe dhjete. Fare e keqe!

       1. d
        dardan

        Zoti Spaiu je nje PENE E ARTE....????????

        1. E
         E bukur

         E bukur te lumte pena kreshnik ....

         1. N
          Nari

          Kreshnik ja ke thene te gjitha,me mire se kushdo tjeter dhe i ke rene pikes

          1. D
           Dikush

           Agimi art ne greqi esht ky lipe shtogu ????????????????????????????????

           Lini një Përgjigje

           11:17 Blog 45 komente

           20:55 Blog 86 komente

           13:05 Blog 10 komente

           12:53 Blog 28 komente

           21:50 Blog 16 komente

           21:14 Blog 6 komente

           18:10 Blog 17 komente

           17:18 Blog 2 komente

           14:32 Blog 15 komente

           12:19 Blog 6 komente

           Më të lexuarat

           18:00 Politika 16 komente

           13:07 Blog 11 komente

           18:23 Bota 18 komente

           13:25 Politika 32 komente

           15:34 Rajoni 13 komente

           17:33 Blog 43 komente

           Blog Tema

           21:09 Blog 1 koment

           17:33 Blog 43 komente

           17:27 Blog 10 komente