Te fundit

14:36

14:33

14:27

14:15

14:06

13:57

13:46

13:39

2024-02-20 20:17:00Blog TEMA

6 Komente

 1. S
  Sbkembi

  Bravo Namir! Duhet te kete nje kufijte cdo genjeshter e cdo mashtrim

  1. U
   Usa

   ...keta bastarde u bene non grata pa dashur...per te mbrojt femijet e Sali krimit,komunisti me vello demokrat..dolen kunder Spak=USA...milionat kullat sekuestrohen...Sala ngordh ne burg...

   1. Z
    Zeni dhe Gida

    E ke gabime ne pseudo proteste me 1000 te mbledhur nga katundet ishte i pranishem naltmadheria e tij shkelqisa Shkelzen Berrisha dhe pricesha Argida Berrisha dhe obortaret qe kerkonin te ishin sa me te dukshem para Zenit dhe Gides Sa turpe po a kane turpe se besoje sa mire qe deshtuan ..

    1. V
     Vranakonti

     Te shkretet protestues,erdhen nga ane anes ne protest,nuk moren vesh pse u mblodhen,moren ate njemij lekshe dhe iken nga syt kembet. Kur shikon Gaz Bardhin dhe Flamur Nokes qe imitojn Salin dhe çirren si evgjiti te shoqes,te vjen per te vjell. Nuk votohen kurre. T'a shpifin.

     1. G
      Gjeli

      Jo fituan se e moren diten e punes 70 -100 euro protestuesit

      1. T
       Teta ollga

       Lart.e.posht. poshte.e.larte..bjere.dhe.nje..here..pa..te.shohesh.rama.ne.turqi.berisha.ne.zi

       Lini një Përgjigje

       15:13 Blog 5 komente

       11:53 Blog 59 komente

       10:32 Blog 20 komente

       21:10 Blog 5 komente

       17:29 Blog 12 komente

       17:07 Blog 22 komente

       11:43 Blog 7 komente

       11:22 Blog 6 komente

       10:17 Blog 18 komente

       20:10 Blog 6 komente

       Më të lexuarat

       20:00 Rajoni 98 komente

       17:42 Politika 18 komente

       20:18 Bota 6 komente

       10:31 Sport 4 komente

       10:49 Rajoni 11 komente

       17:51 Ekonomia 12 komente

       Blog Tema

       12:22 Blog

       11:37 Blog 1 koment

       21:10 Blog