Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-12-02 15:10:00Blog TEMA

13 Komente

 1. L
  Linda

  Urrejtja ndaj Vjosa Osmanit e shperfytyronka edhe si femer Kimeten. Burri nuk e vret gruan jo si femer por si gruan e vet cudit kjo idjotja femer. Pra gruaja per burrin nuk eshte femer por prone e tij prandaj edhe mund ta vrasi. Primitivja Berisha gruan nuk e quanka femer por cfare eshte moj e shkalluar, dru. Injoranca ska kufi.

  1. N
   Nje fjale

   Linda mos ja fut kot kur skupton.E dashur lexo me shume eshte dije.

   1. X
    Xyz

    Linda te mungon intelegjenca te kuptojsh ate qe thot Kimetja?

   2. P
    Pashai Turk

    Je njish Kimete! Vertet.

    1. H
     Haaa krimi koqevar

     Krimi ne kosove eshte shume amator , 4 persona vodhen nje argjendari dhe nuk e dogjen makinen haaa u kapen , ky trapi vret gruan duke gjetur nje fshatar eshte normale qe policia i kap keta tranguj.

     1. P
      Poseidon

      TY LINDA STE KA FAJ KIMETJA PSE JE TIP TRAPI QE SKUPTON QE NUK SE VJOSA TY TE DHIMBET DHE E MBRON, POR ESHTE TEME DISKUTIME SEPSE AJO E TRAJTON FEMREN NE PERGJITHESI SI OBJEKT VRASJE NGA BURRAT POR E VERTETA ESHTE SE GRATE VRITEN OSE NGA BASHKESHORTI OSE NGA I DASHURI QE I QUAJME PRONEN E TYRE,,,,,DHE JO SE MESHKUJT VRASIN FEMRAT KOT PER QEJF PERKUNDRAZI ,,,,JANE FEMRAT QE VRITEN SI SUBJEKTE PER MORAL OSE SI RASTI I KETIJ MURSEKIT QE E KA VRARE PER PARA(NDOSHTA)......

      1. S
       Spak

       Nuk mendoj se njerezit qe na shajne Kimeten jane budallenj! Jane Kosovare dhe Shqiptare! Nuk eshte Dashuri- thoshte- Platoni eshte semundje mendore! Dhe ne, Shqiptaret,Kombi yne primitv, qofte femra qofte burri themi eshte timi ose timja, si prone! Por dashuria eshte ndjenje, dhe shume here ngaterohet me seksin! Por mos harrojme jemi nje komb Islamik myslyman dhe gjera te tilla do te ndodhin e per shume kohe!Dhe mendoni kush jane Osmani dhe Kurti apo Saliu. Dogmatike!

       1. K
        Koço

        Zero kimete. Dhe për të qënë më i saktë: Zero me bisht. Të thyen dhe ty Kimete. Gjynah!!!????

        1. D
         Demokrati idealist

         Kimetja nëpërmjet alegorisë revoltohet e ngrë zërin kunër injorancës.Varet se çfarë niveli kultural ke për të kuptuar moralin e një shkrimi të til !!!

         1. T
          Tomori

          I shpreh ngushëllimet më të thella familjes së të ndjeres. Ky rast është i veçantë dhe nuk duhet të përgjithësohet as nga presidentja, as nga mendimet e Kimetes. Mendimet e Kimetes janë opinione dhe kjo do të më thotë se dikush, dikush mund të mendon se është kështu dhe asgjë tjetër... Vetmia nuke e nenshtron njeriun dhe nuk e ben njeriun te behet i poshtruar. Frika nga vetmia i shtyn njerzit ne nje shoqeri tronditese...

          1. D
           Drini

           Mire e ka thene Qimetja ne rastin konkret, ama qe eshte nga ato femrat palloshe qe e do vetem mrena nate e dite edhe kjo eshte e vertete. Shume histerike ne cdo shkrim, pse keshtu ti moj qimete...

           1. M
            Me.

            Drini i dashur. Me siguri je ose nje plak i rrjedhur, ose je impotent. Ti nuk e kupton "Qimeten", sepse ke inat seksin. Kimetja eshte nje person i persosur dhe me horizont intelektuali. Eshte e re, e bukur dhe e paster ne shpirt. Ketu ne Amerike eshte nje kenge shume e bukur qe flet per ty. Kenga quhet "When I was yang". Midis te tjerash kenga trajton pikerisht kete keqekuptim tendin me Kimeten. Ne fund te kenges me force epokale kengetarja thote se njerez si ti mendonin se "I was wild, but I was yang", qe ne perkethim do te thote se ti mendon qe une jam e eger, por une jam thjeshte e re... I dashur Drini, ti je nje bote mbrapa Kimetes!

            1. L
             LORA

             Respekt Kimete, qe je mendje e bukur dhe qe iluminon ata qe e duan driten.

             Lini një Përgjigje

             09:19 Blog 2 komente

             21:50 Blog 7 komente

             18:59 Blog 25 komente

             09:54 Blog 53 komente

             17:59 Blog 14 komente

             12:16 Blog 4 komente

             11:26 Blog 26 komente

             09:33 Blog 11 komente

             20:40 Blog

             17:13 Blog 11 komente

             Më të lexuarat

             12:41 Politika 50 komente

             11:35 Politika 23 komente

             09:31 Politika 7 komente

             17:33 Politika 7 komente

             10:26 Sociale 27 komente

             09:16 Politika 12 komente

             Blog Tema

             18:18 Blog 2 komente

             21:40 Blog

             19:50 Blog 3 komente