Te fundit

18:49

18:40

18:29

18:20

18:10

18:01

17:49

17:40

2022-07-21 18:45:00Blog Nga Ylli Pata

6 Komente

 1. G
  GEZUAR BAFTAJAR

  KUR RROTA E BICIKLETES NDAN NJE BAJGE NE MES??? KESHTU JANE EDHE KETA NJERI ME MUT SE TJETRI. NDRYSHIMI MUND TE JETE SE SALEHU ESHTE MUT I THATE KURSE LULUSHKA. ESHTE MUT I FRESKET. POR PER NGA ERA E QELBET JANE. NJESOJ

  1. G
   GEZUAR BAFTAJAR

   KUR RROTA E BICIKLETES NDAN NJE BAJGE NE MES??? KESHTU JANE EDHE KETA NJERI ME MUT SE TJETRI. NDRYSHIMI MUND TE JETE SE SALEHU ESHTE MUT I THATE KURSE LULUSHKA. ESHTE MUT I FRESKET. POR PER NGA ERA E QELBET JANE. NJESOJ

   1. G
    GEZUAR BAFTAJAR

    KUR RROTA E BICIKLETES NDAN NJE BAJGE NE MES??? KESHTU JANE EDHE KETA NJERI ME MUT SE TJETRI. NDRYSHIMI MUND TE JETE SE SALEHU ESHTE MUT I THATE KURSE LULUSHKA. ESHTE MUT I FRESKET. POR PER NGA ERA E QELBET JANE. NJESOJ

    1. Çekiçi

     Sali bagles era mut i ka ardh qysh në komunizem Si nuk ka turp ky plak matuf te flet per Thaqin kur bija e tijë mes e shkjeve bashk më te dashurin Lul Basha në Prishtinë i kanë pregaditë akuzat per në Hag kunder liderve te UÇK Sala është maskara e gjuan gurin dhe e mshef doren Thot shife hajnin e hajn është vet Thot shife tradhtarin e tradhtar është vet Më kriminel se Sali Ram Berishen Shqiperia nuk ka pas

     1. n
      nje Pronar qe pronat ja ka pushtuar Tropojanet par

      Edhe nje here tjeter per BABALET dhe MOLOTOVET, SHPIFSIT dhe PROSTITUTAT (*Grida_ret* pikesepari), HAJDUTET dhe VRASESIT e Berishes dhe Metes me familje biologjike e politike: KOKEN HENGSHI, E ASNJE MOS NGELSHI.

      1. c
       ce

       Ne fakt per nxirje dhe shpifje kryeson foltorja e Vicidolit se ka brenda saj monstren planetare te shifjeve Babale Salianijin. Balta dhe shpifja qe ky shpifes i deklaruar hodhi mbi kryevepren , rrugen Kardhiq Delvine ne parlament e ben kete shpifes nje monster te perbuzur nga mbare populli shqiptar. Shkofte ne te s'emes ky shpifes i deklaruar qe vetem mut mxjerr nga goja.

       Lini një Përgjigje

       19:00 Blog 35 komente

       16:56 Blog 15 komente

       14:03 Blog 16 komente

       09:22 Blog 24 komente

       20:40 Blog 26 komente

       15:21 Blog 12 komente

       12:56 Blog 2 komente

       11:25 Blog 12 komente

       10:05 Blog 91 komente

       10:01 Blog 4 komente

       Më të lexuarat

       10:06 Dossier 3 komente

       09:14 Blog 10 komente

       09:10 Politika 5 komente

       20:43 Politika 8 komente

       11:02 Bota 4 komente

       19:30 Politika 60 komente

       Blog Tema

       17:49 Blog

       17:29 Blog

       16:36 Blog