Te fundit

16:23

16:18

16:07

16:05

16:00

15:54

15:50

15:33

2023-12-07 01:08:00Blog Kimete Berisha

8 Komente

 1. i
  i Qimi i Pekajve

  Kime, ka vite qe te kerkoj ngjyren e buzekuqit, dhe ti sekret e nuk e jep kurre!

  1. Z
   Zhaklina

   Faleminderit znj Berisha. Me ne fund u fol per pak fisnikeri ne keto ngjarje.

   1. S
    Sadiu

    Të lumtë pena moj gazetare e mënçur analizë e mbërthyer fortë pas realitetit. Në Shqiptarët i dimë të gjitha por nuk dimë asgjë, hundët i fusim aty ku nuk duhen futur

    1. L
     Lala i Lushnjes

     Mirë e thua po kujt ia ?

     1. t
      tetovari2

      Edhe me fe qoftë islam a krishterë, është e ndaluar të flitet për të vdekurin! Mjerisht sot shumë, shumë pak ka gazetarë të mirëfilltë.Me shumicë dominojnë gazetarë kazani, analfa- betë, injorantë etj.

      1. A
       Altin Pëllumbi

       E drejte tetovari2! Por kujt ia thua?? Nuk te kuptojne! Pseudo gazetaret jane fatekeqesi per çdo komb.

      2. l
       luli

       ke te drejte moj zonje ,eshte tepruar shum me kte fatkeqsi...

       1. A
        Altin Pëllumbi

        Te lumte dora Kimete! Si gjithmone shkrim/analize shume realiste!

        Lini një Përgjigje

        18:56 Blog 2 komente

        18:37 Blog 11 komente

        18:29 Blog 52 komente

        14:15 Blog 56 komente

        11:30 Blog 6 komente

        10:42 Blog 16 komente

        12:45 Blog 2 komente

        21:09 Blog 5 komente

        17:33 Blog 48 komente

        17:27 Blog 11 komente

        Më të lexuarat

        12:04 Sociale 23 komente

        20:50 Sociale 7 komente

        09:05 Kronika 1 koment

        10:18 Rajoni 15 komente

        17:00 Politika 11 komente

        18:10 Politika 12 komente

        Blog Tema

        12:18 Blog 1 koment

        11:41 Blog 1 koment

        09:34 Blog 1 koment