Te fundit

09:12

09:14

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

2024-02-25 19:00:00Blog TEMA

20 Komente

 1. F
  Flamur me shkop në bithẽ

  Muli “dru me pre” nje bythelepires serial i Saleh shpelles dhe Luli Bashes, here tek e tek e here treshe ben sikur eshte dikushi. Muli eshte thjesht nje bageti e pavlere dhe qe injorranca e hajvanlleqet e tij do diskutohet për dekada ne fakultetin e blegtorise e zooteknikes sa here te kete diskutime mbi shterpesine.

  1. E
   E njoftuan Noken qe eshte nongrata edhe ai

   Nongraten e ka bojkotuar i madhi Zot, si 'komunist' te pandreqshem. Ndersa Nul Moken e la Zoti pa tru kur lindi, e harroi. Por beri edhe pune te mire kur e caktoi kryekoqe te foltores.

   1. V
    Vranakonti

    Saliu me horrat e tij,po e ndjen gjall se humbja ne 2025 eshte e qart, eshte nje fakt i pamohueshem,nje pamundesi dhe kekon sot qeveri teknike. Ata mendojn se Edi Rama eshte budalla. Edi Rama ata i ka vene ne maj te shkopit dhe po tallet me Salin dhe ata preshat e tjere. Saliu nuk fiton kurre perball Edi Rames se nuk e ka numerin e nevojshe. Me shum se 622 mij vota opozita nuk mere ,kur PS-te ka mbi 880 mij votues. Kete gje Saliu me shpuren e tj e di si dreqi dhe çfare bene,akuzon Ramen se na vodh votat. Ndrydh,shtrydh, opozita aq njerez ka,te beje çfare te doj,votues nga qielli ai nuk mere dot. Nga frika e elektoratit te tyre, Saliu,Basha,Meta etj.kan friken e ndonje konfrontimi te elektoratit kundra tyre. Mos o zot te ngrihen demokratet e t'i kekojn llogari per shpartallimin e partise dhe per humbjen e zgjedhjeve,ata te gjene vrim ku te futen. Lufte civile brenda llojit,partit opozitare do vrasin njerii tjetrin. Pikerisht kesaj i druhet djalli i madh Saliu. .Per kete ai kerkon qeveri teknike..dhe i shkojn poerdhet nga shtate.

   2. S
    Shkembi

    Gallate shoellaresh e Karlo! Por cfardo qe te bejne rruga e tyre drejt asgjesimit, eshte e pakthyeshme. Rama ka maxhorance dhe s’ka Pse fundit nga kercenimet e shpellareve

    1. b
     ben.

     Une e kuptoj qe KArlo shkruan per inteligjencen e shoqerise shqiptare. Vetem pak e lexova sepse ky eshte shume filozofik, dhe e ndalova leximin ne momentin qe shkruante se berisha me shoke kerkojne te marin pjese ne qeveri teknike , qe ti bejne presion SPAK. O KArlo me sa kuptojme ne pjesa e pashkolluar e shqiperise , si mund te ndikoje te SPAK 1 minister kur te SPAK nuk ndikon dot kryeminstri????? Ndoshta KArlo ka shume pune dhe e nuk pergjigjet dot, por dikush tjeter po kaq inteligjent sa KArlo mund te ma shpjegoje.

    2. S
     Shkembi

     Gallate shoellaresh e Karlo! Por cfardo qe te bejne rruga e tyre drejt asgjesimit, eshte e pakthyeshme. Rama ka maxhorance dhe s’ka Pse fundit nga kercenimet e shpellareve

     1. S
      Shkembi

      Gallate shoellaresh e Karlo! Por cfardo qe te bejne rruga e tyre drejt asgjesimit, eshte e pakthyeshme. Rama ka maxhorance dhe s’ka Pse fundit nga kercenimet e shpellareve

      1. I
       Indinjata

       Qe Shqiperia te rikthehet ne normalitet drejt nje demokracie te mirefillte duhet qe te gjithe Mul Noket,Gaz Bardhet, e plote idioter te tjere te rikthehen nga kane ardhur duke dashur te marrin peng kryeqytetin!Veten ne kete menyre Shqiperia duhet te rihyje ne rrugen per nje ekonomi tregu te mirefillte dhe nje demokracie te vertete!Ndryshe ,ky vend i pushtuar nga mesjeta ku nga individe qe nuk kishin pare Tiranen e sot jane pronare vilash ne kryeqytet dhe bregdet,pa lene menjane bjeshket ,kurr por kurr nuki ka per tu civilizuar duke u afruar drejt vendeve demokratike!Ne Shqiperi vazhdon loja Berishjane "toke e xanun " ku dhetoristat e 90 jane bere pishman qe godinen e KQ,te monizmit dhe sot te Kuvendit te Jenave nuk e privatizuan duke e kthyer bulevardin Deshmoret e Kombit ne braken e dikureshme!Kjo pengmarrje eshte nje ogurezeze per kete vend qe pas 34 vitesh shkerdhatokraci te ridigjet perseri nga mesjetare te veshur me kostume firmato duke menduar se jane civilizuar dhe emancipuar.

       1. M
        Molo

        Nuk besoj se është kaq e thjeshtë! PD ka mbaruar si parti,jo vetëm në krye por edhe në bazë. Hajdutët e Berishës si Luan Baçi flasin në emër të bazës,po përveç pak rrugaçëve lokalë që i mbajnë me gënjeshtra nuk e ndjek askush.. Zgjidhja është shpërndarja e partisë!

        1. F
         Fadhi Badhiu

         Flamut hale Noka kerkon qeveri teknoke se edi se si fitohet pastaj . O Bolino Sali muti nuk ka vetem Liken po ka edhe Mediun bashkeluftetarin e Gerdecit apo Nard Ndoken apo Dulen e grekut e megjthate do fitoje nga te treja ate me te gjatin , se kujton popullin budalla Sali krimineli e beson se do e riketheje per se treti . Bardha te marri ate te Salmutit ne goje e ta lepije se as ne zgjedhjet e 2029 nuk ka per tu futur ne lista , nuk ja harron Sala e Flamuti tere ato akuza qe ja u beri fill pas 8 janarit e me pas po ua lepin prap .

         1. p
          paemerr

          nje i kapur flet per nje te kapur tjeter.....vari lesht

          1. J
           Justice

           I hate all of you, PD Parti dallaveresh/ djaj/derra/dry me pre… On the other hand PS pari suma/ sulltana nga village Tirana/ starting artist leader Rahhma nga 2 dhoma a 1 guzhin te zogu zi dhe me piktura/shurra/ prime minister ???? of dumb people.. qe e lene plukun mafioz / hajdut / I paskrupull ta quad veten genius” my ass. God is going to take care all of you Albanian thugs. Kush eshte ky so call gazetar Italian go home dye shkruaj per vending dhe njerzit e tu mafioz . This land is my LAND not your fucking land . What’s yours is mine , what’s mine is not yours.

           1. s
            sali

            Shume e sakte.Ky eshte realiteti i Berishisteve

            1. B
             Bolino kelysh i sales

             Dhe ti kelysh i sales dhe mulit je pavaresisht se hedh ndonjehere shashka kunder te dyve. Vec me keta perballe fitoni ju! Por...!

             1. D
              Dashnoret e Meros

              E paska kapur edhe ndonje prone tjeter me 1 euro Karlloja I Agimes. O Karllo Bole-ino si po shkon terapia ne SPAK ? Po kollitesh ndopak ? Prit prit se paske edhe surpriza te tjera. ( degjo inceneratori I Tiranes vazhdon paguan ne cash merobazetaret. Po ti je ne liste sefundmi- per reklama " kuptohet")

              1. P
               Pali(jo shen)

               Karlo falimiderin per shqipen tuaj. shkruan me shqip se shqiptaret Ju uroj me gjithe zemren per me te miren Tuaj. rrofshe e perparofshe thoshe ime meme.

               1. F
                Fisniku i Freskut

                Nёse kryekrimineli dhe kryehajduti Sali Berisha nuk do te dёnohet per krimet e tij me burg per 25 vjet, por do tё jetёi lirё deri nё zgjedhjet parlamentare tё vitit 2025, nuk ia vlen mё tё jetohet mё nё Shqipёri.

                1. C
                 Cuni i Vuk Karaxhicit , dobicit nga Vicidoli

                 Kam simpati per Carlon . Jo veterm qe shkruan e flet shume sakte ne shqip , por . . . . mbi te gjitha eshte mjeshter i fjales ne profesionin e tij , respekton gjithenje normat e moralit e te etikes , trajton me objektivitet probleme madhore qe shqetesojne sot shqiptaret , gje qe e nderon dhe ia rrit vlerat ne syte e popullit , aq me shume kur shohim se si jane katandisur pjesa me e madhe e medias shqiptare , qe as me 28-29 nentor nuk u bie nder mend qe jane shqiptare ,

                 1. f
                  futja pordh karlo

                  shkrim pa kuptim karlo nuk kuptohesh ne intelektualet e jo me te pa shkollet

                  1. V
                   Vala

                   Muli mund te kerkoje cte doje, por drejtesia duhet ta marre te pandehur per thirrjet fashiste qe ben per destabilizim te vendit

                   Lini një Përgjigje

                   16:36 Blog 13 komente

                   16:05 Blog 3 komente

                   20:10 Blog 7 komente

                   19:22 Blog 2 komente

                   11:35 Blog

                   18:19 Blog 4 komente

                   11:42 Blog 4 komente

                   10:48 Blog 7 komente

                   10:39 Blog 1 koment

                   20:38 Blog 16 komente

                   Më të lexuarat

                   16:07 Bota

                   17:29 Sociale

                   19:10 Dossier

                   17:20 Politika

                   10:52 Bota

                   15:38 Politika 17 komente

                   Blog Tema

                   20:10 Blog

                   20:00 Blog

                   10:25 Blog 1 koment