Te fundit

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

16:15

17:11

17:03

2023-12-04 17:27:00Blog TEMA

11 Komente

 1. a
  ardit

  Nese SPAK trembet nga nje i njohur i Rames imagjino nga dhenderi Rames.

  1. B
   Bimi

   Nuk di sa eshte e vertete por me kane thene nje episod shume interesant. Ben Blushi zihet me Aleksander Frangajn dhe ne debat e siper i thote nje shprehje : Sander ke nderruar 8 makina kete jave vetem çorapet i nderron nje here ne muaj.

   1. T
    Tropoja

    Sali Berisha ti haje mutin Bolinos qe i ka bolet sa Tropoja e Vucidoli bashke!

    1. l
     lani

     ti e ke dhenderr se te ka qi motren...kurse rames i ka qi grune i bjer baxhanak

     1. S
      Sinqeritet

      Ti je vetem nje injorant i paedukate,nuk mund te quhesh njeri!

      1. a
       antipatrea

       Ndërsa ti duhet të jesh Lana - kanali i ujërave të zeza ...

      2. S
       Skraparliu

       O Lorence pse ke frike ti permendesh sales me sa ero e bleu FAZLLICI token prej 100 hektare ne Durres dhe cfare te mire sollli nga kjo siperfaqe toke.Saper gazetaret mire e ke te rreagojne nga sulmi i Berishes ndaj gazetarit ata o Lorence rreagojne kurr Rama nje pordhe bene dhe hidhen ne sulem duke filluar nga Cipa etj.

       1. f
        fcb

        Ore Analist pleher nuk je gje tjeter vecse nje gojorist i Rilindjes Malltezi dhe mijera Shqiptare perfituan nga ligji i Kthimit te Pronave kurse Bolino perfitoi nga gojorja qe i ben Rames dhe te krijoi dhe ty mundesine ti besh gojore Rames dhe Bolinos , per pak lek nuk diskutohet se aq e ke takatin.

        1. K
         Krik

         Carlo Bollino eshte bashkeshorti i Alba Malltezit, Alba Malltezi eshte kusherire e Abi Malltezit, Dinastia dhe Bjutifulli nuk ishin gje para ketyre historive.

         1. K
          Komshiu

          Historia e dhendrrit Sjamarber dhe sekserit cim begeja eshte e thjeshte fare. Ata donin ta vidhnin token ku eshte sot Reporti po nuk i doli koha se dolen ne opozite. Mirepo une them se ndonje pelivan i bashkise e ka dite mire historin dhe mes 10 mije reparteve te rrenume ate ja dhane pikerisht Bolinos sepse mesa duket eshte i vetmi qe ja ha kockat vjerrit dhe dhendrrit bashke.

          1. a
           autotraktoret

           Mos te guxoje njeri ta preke Karlon se eshte vlere per kombin Shqiptar. Te gjithe bejn perr perr neper studio vetem dy veta kam degjuar ti bine ne balle Sal kokederrit jane karlo bolini dhe artan hoxha. Rrespekte Mero Baze

           Lini një Përgjigje

           17:22 Blog 10 komente

           13:07 Blog 12 komente

           20:58 Blog 5 komente

           19:40 Blog 3 komente

           19:15 Blog 4 komente

           18:00 Blog 6 komente

           10:17 Blog 4 komente

           16:00 Blog 6 komente

           15:10 Blog 13 komente

           09:19 Blog 2 komente

           Më të lexuarat

           12:02 Politika 10 komente

           10:05 Blog 41 komente

           11:32 Politika 8 komente

           18:32 Politika 43 komente

           09:19 Politika 16 komente

           18:25 Bota 25 komente

           Blog Tema

           17:11 Blog

           10:05 Blog 41 komente

           21:00 Blog 5 komente