Te fundit

19:30

19:24

19:20

19:17

19:10

18:52

18:50

18:41

2024-02-19 17:29:00Blog TEMA

12 Komente

 1. E
  ENTSOE

  Analize perfecte! Ta lexoi dhe Ben Andoni,qe vetem verdallos fjale!!

  1. O
   O lleshi

   Ja ke fut si Rama

   1. X
    XXXL

    ..... vazhdojne pasardhesit e krimineleve drejtues ne Ministrine e Brendeshme ne kohen e diktatures te japin mend dhe te shajne aty ku u djeg.... OPOZITEN.

    1. M
     Mane

     ku ka me mitomane se rama dhe veliaj mor oredinere. Keta jane me keq se berisha

     1. I
      Ilir

      Vetem DIASPORA mund te gjeneroje nje alternative te vertete pushteti e zhvillimi. Pjesa QYTETARE e shqiptareve eshte JASHTE. Ne Shqiperi kane mbetur te paaftet, dallkauket. Mos harronin qe edhe vete Rama, erdhi PIKERISHT nga DIASPORA. Nese duam nje Shqiperi bashkekohore, moderne. Ndersa per nje kenete dumbabiste, ja ku i keni shembujt...historikisht dum baben...njeher sulltanin,pastaj Zogun, Enverin, saliu eshte baba i fundit... qe ka dumbabistet e vet. Por shqiptaret NUK mesojne nga historia... Jo!

      1. C
       Cherchez Soros

       Ti o bir krimineli qe i di te gjitha, me thua dot nese vizita e Sekretarit te shtetit ishte vizite zyrtare apo vizite personale? Ishte vizite per partine socialiste apo per popullin Shqiptar, apo thjesht per Edi Ramen qe ta qetesonte se nga Amerika nuk do t’i hapen petet lakrorit McG dhe te njejten gje edhe nga SPAK? Si mund t’i jepte ai doren e te ngrinte vlerat e kryeministrit Shqiptar qe korruptoi agjentin e FBI per te shpallur non grata kryetarin e opozites? Soros gjendet kudo

       1. F
        Fieraku

        Ore idiot,opozitare ka pas kur ka qene yt at spiun qe te ishin kriminele e te conin te Mali me gropa,jo me sot qe ka vajt vajt muti deri ne fyt

        1. P
         Palluesi I gruas se Robertos

         Bëji yzmetin xhungës leshshpupurisur o Driton Hileja. Lëri detyrat që të ngarkon operativi I zonës. Xhunga ka folluar te lere pa krehur ...turbines.

         1. B
          Berti

          Mesazhi eshte I qarte,vazhdo bej kerdine sa te jemi ne me gjyshi Sorren.

          1. K
           Kujtim

           Mesazhi është i qartë! Atij gomarit në Prishtinë i duhet thënë se nëse vazhdon edhe e kruan,serbët mund të bëjnë ndonjë sulm ,dhe amerikanët nuk duan hë për hë front tjetër pas Ukrainës,Gazës dhe Detit të Kuq . Shpallja e Bazës të Kuçovës këtë mesazh ka. Amerika është këtu,po duhet t'a dëgjoni. Nuk kishte kuptim të shikonte në Kosovë për t'a dhënë këtë kumt....

           1. G
            Gazetari

            Kete qe sqaron ti Mero.inteligjent i madh e dine te gjithe.por se kuptoj se ka nje shprehje qe thote .Fshati qe duket sdo kallauz.ozot sa mjeran je bo.si nuk te ngeli as 1 perqind dinjitet.

            1. K
             Koleg

             Si gjithmone mjaft objektiv dhe i sakte! I nderuar zoti Hila!

             Lini një Përgjigje

             17:07 Blog 22 komente

             11:43 Blog 7 komente

             11:22 Blog 6 komente

             10:17 Blog 18 komente

             20:10 Blog 6 komente

             19:40 Blog

             17:30 Blog 2 komente

             18:10 Blog 3 komente

             14:50 Blog 19 komente

             11:17 Blog 39 komente

             Më të lexuarat

             10:24 Kronika 6 komente

             12:25 Kronika 4 komente

             12:15 Politika 15 komente

             10:31 Kronika 9 komente

             20:19 Kronika

             09:17 Kronika 39 komente

             Blog Tema

             09:39 Blog 8 komente

             18:18 Blog 10 komente

             17:05 Blog