Te fundit

15:20

15:10

15:00

14:50

14:40

14:32

14:30

14:21

2023-09-30 18:01:00Blog TEMA

28 Komente

 1. R
  Raimond Vlonjati

  Rama bythqiri nuk eshte tradhetar. lol. Rama eshte nje sherbetor i rendomte i Serbise Shqiperia duhet te kerkoje shkarkimin e ketij mut muti, ta coje ne ndjekje penale per tradheti ndaj Shqiperise, dhe ti kerkoje te ktheje pas te ardhurat nga roga e tij, sepse ky bir bushtre i ka sherbyer vetem Serbise, jo Shqiperise dhe interesave te Shqiptareve ne Rajon.

  1. e
   em

   merr gje ti RAIMOND??????

   1. H
    Hordhia e ndyre e Sali Rrumpallës

    Eeeh, e beri shkrimin i nderuari Habjon, por per ke e bëri. Mbushin këta? Ja shiko këtë rrypin Raimond. As e ka lexuar fare shkrimin por kapi telefonin dhe drejt ne koment prej idioti. Habjon Hasani është nga te djathtët e vërtetë, natyrshëm kunder Ramës, por edhe kunder shkaterruesit të PD, Sali Katunarit. Habjoni e tha troç - Rama ne planin kombetar është Kryeminister i Shqipërisë, nje vend i vogël, dhe zbaton politikat e aleateve. Nuk luftohet Rama per politiken nderkombetare, sepse as ne nuk e dimë çfare loje luajne Rama dhe Kurti. Ndoshta Jane ne marrëveshje me njeri tjetrin. Rama duhet hequr si kryeminister per politikën e brendeshme ekonomike, per raportin me votuesin e brendeshëm. Nuk.luftohet Rama tek pika e tij me e forte, por tek skandalet, korrupsioni, shtrenjtimi i jeteses, varferia, papunesia, etj. Duhet të jesh komplet rrotë trapi të flasesh idiotesitë si "tradhetar, vllau i Vuqiqit, armiku i Kosovës", e të tjera budallalleqe. Sa shkruan dikush me këtë menyre, ti e kupton qe Jane këta budallenj qe e mbajne Ramën ne pushtet.

   2. R
    Ramiu

    Hahahahahahahahahahaha!

    1. K
     King D

     Po cfare jane keta ofendime te turpeshme.... te nje niveli te ulet qe postoni ju moderatore te GT... zgjohuni.............

     1. N
      Ndryshe

      Vlonjat koketrash se inatci ka plot ne ate fshat.

     2. N
      Nik

      Na plasi b.... per zhgarravinen tende!

      1. B
       Bekim

       https://x.com/andric1961/status/1708144390890254805?s=46

       1. E
        Edi

        Nuk e mbulon dot Edin me shurrë

        1. C
         Coni

         Ja ke fut pordhes kot plako. Po kot fare ama. Si duket je i shkolles se lubonjes por sodomia i tak ngjele anglosaksonit. Me nje fjale ke shkruar po s ke thene asgje.Mgjth do ecesh.

         1. F
          Fabjon

          O Babjon ty ta kane lene te shtunen gojoren? Ishe mire te barcaletat

          1. P
           Prokurori publik

           Nuk po e kritikon njeri kot se ka gabuar po ti loqe te kesh pak dinjitet te paktën se nuk ngeli Rama t'a mbrosh ti me shkrime patetike

           1. v
            vilman

            Te thuash qe Serbia nuk eshte fuqi ushtarake ne rajon gabohesh aq me teper kur dihet lidhja me Rusine.... Sa per keta shpellaret qe fajsojne Ramen kaq dine se shpellare jane .

            1. B
             Berati

             Hej gaze- kar. Uli tyten se do vrasesh....veten. Debil. Paske dale nga mendja dhe e paske leshuar gjuhen azat me keq se seksioni i komenteve. Te dogji bitha se te shan Ramen? Mire ne " foltoristet" po gjermonit si do ja besh me lapidarin qe I ngriti Rames? Rama krueministri me i mire qe Serbia ka pasur qe nga koha e Pashiqit. I ka vene kapak.

             1. D
              Danoçët e Pazarit të Ri

              Raimond Vlonjati. Je një anonim i ndyrë që provokon me "Vlonjati", por je vetëm një trushpëlarë në Facebook për Komente, nga radhët e Bandave të trushpëlarëve të Berishës dhe Metës. Ti dhe gjithë ushtria e trushpëlarëve PD LSI(PL) do vazhdoni "me keqardhje" shumë gjatë në Opozitë në rënie të lirë edhe më keq se, në Kukës dhe Rrogozhinë. Edi Rama ka difekte në përzgjedhjen e njerëzve në Qeveri, por është shumë herë më i zoti se gjithë parardhësit e Tij, ndaj vazhdoni hani M... të thatë ose të njomë sa herë e shani dhe shpifni për të.

              1. D
               Dumbabistet e Saliut I bene analistë

               Danoç, nuk është vetem Raimonda. Ke edhe nje nga Berati me sipër qe është kokrra e trapit, dhe as e kakuotuar fare çfare ka dashte me thanë Habjon Hasani. Këta jane nga ata debilat qe i bien betonit me kokë, por nuk pranojne kurrsesi me hy nga dera. Qe kur dolën telefonat me internet, budallenjte filluan me tregu veteveten haptas, sepse deri atehere nuk e donte njeri sa budallenj ishin. E nxorren edhe Habjonin so Ramist, kur dihet boterisht qe Habjoni është kunder Ramës. Por rrumpallat e Saliut nuk mendojne dot me trurin e tyre. Ja kane falur udheheqesit të dashur të partise, si dikur komunistët e flaktë me tre klasë shkollë qe re vrisnin per Enverin. Edhe Enveri vetë habitej se sa të flaktë ishin.

              2. K
               Kris

               Rames nuk I plas bytha se I ka provuar te gjitha thote anuslisti.

               1. L
                Lek Makenda

                Me pak fjalë, ky tipi e percepton politikën me optikën e biznesit, dhe rolin e shtetarit dhe te politikanit thjesht me terma dhe përgjegjësi menaxheri. Vaj medet ...

                1. Q
                 Qamili

                 Ama analist ahmak qenke por trus bythen e mos u ndegjo ma more ahmak e budall

                 1. T
                  Tirana

                  bull shit texte. Mbeturine nga fakti se e gjithe kjo del nga mendesia e ketij portali

                  1. D
                   Detari

                   habjon (habib) hasoni … vk ramazoni ka nje ushtri mahmutash qe i bejne gojore. Jane bere gjithe talebanet e kampit xhihadist te manzes gazetare

                   1. M
                    Mbresa

                    KUNDËR MALLKIMIT TË GJUHËS SHQIPE Si shqiptarë që jemi Shqip ne duhet të mësojmë Dhe Zotin, të drejtë kemi, Ne gjuhën shqipe ta lëvdojmë. Epo ju gjuhën tonë Doni ta humbisni fare Dhe me mallkim e me nëmë Shprehni ta shpini në varre. S’më vjen rëndë nga priftërinjtë Që s’ dinë ç’ bëjnë e ç’punojnë, I urdhërojnë të zinjtë Që gjuhën shqipe ta mallkojnë. Po krye-priftërinjtë e tyre Nëkëmbës t’ orthodoksisë Shumë punë prej mynxyre Bëjnë kundër Shqipërisë! Të mallkojnë njerëzinë Të nëmosin gjuhën tonë, Të përçajnë Shqipërinë, Zoti mos e pastë thënë! Thonë s’ ditka Krishti shqip Dhe shqip-fjalë s’ pret prej nesh, Vetëm në gjuhën greqisht Të dëgjon e të mban vesh! Këto e shumë të tjera, Që dëgjon në kishë brenda Dhe na mallkojnë për hera Gjuhën tonë që s’ ua k’ ënda. S’ kanë frikë as turpërohen Që përçmojnë Perendinë, Po mburren edhe lëvdohen Sepse shërbejnë Grejqinë! Gjuhën e kemi tonë Të vjetër dhe të vyer, Nga Perendia ish thënë Që ta ruajmë të çkëlqyer. - Poezi nga Petro Nini Luarasi

                   2. L
                    Ledio

                    Albin Kurti eshte nje rrot kari qe po e shkaterron kosoven

                    1. T
                     Tanguli

                     Po ti Ledio Loqia cfar Kur e ke zbuluar..

                    2. L
                     Ledio

                     Albin Kurti eshte nje rrot kari qe po e shkaterron kosoven

                     1. A
                      Adrian

                      Edhe pak te duhet Habion, dhe mbrrin tek I" madhi " ALFRED CAKO.

                      1. F
                       Frankfurter Allgemeine Zeitung

                       Gazetari gjerman: Edi Rama kryeministri më i mirë i Serbisë që nga koha e Pashiqit

                       Lini një Përgjigje

                       17:12 Blog 51 komente

                       16:20 Blog 5 komente

                       14:03 Blog 10 komente

                       09:58 Blog 17 komente

                       18:55 Blog 24 komente

                       17:16 Blog 42 komente

                       12:32 Blog 13 komente

                       11:50 Blog 55 komente

                       18:50 Blog 48 komente

                       18:05 Blog 7 komente

                       Më të lexuarat

                       20:10 Rajoni 4 komente

                       10:09 Bota

                       15:49 Politika 51 komente

                       20:01 Sociale 18 komente

                       18:11 Politika 55 komente

                       22:40 Sport 1 koment

                       Blog Tema

                       19:27 Blog 8 komente

                       18:00 Blog 6 komente

                       16:41 Blog 4 komente