Te fundit

20:07

20:00

19:48

19:40

19:31

19:23

19:17

19:10

2022-07-18 22:24:00Blog TEMA

9 Komente

 1. M
  Martin

  Feta e vertet do te jete E diele 24 korrik 2022 do te jete Dita e Shpalljes se Pavaresise se Shqiptareve nga intrganit, hajduti dhe krimineli Ilir Meta!

  1. M
   Malo

   Shume mire i keni thene gjerat Z. Robelli. Po ku te le Sali Berisha te gezohesh, ai ka deklaruar boterisht, dhe eshte duke e mbajtur fjalen, se do t'u ngrije buzeqeshjen shqiptareve, apo jo? Jo se politikanet e tjere jane te mire, apo me te mire se Sali Berisha, por ky eshte me i keqi, me mizori, me ciniku dhe antishqiptgari dhe antikombetari me imadhe ne historine shekullore te shqiptareve, duke futur ketu edhe qendrimin antikosovar, dhe antiKosove. Saliu, po pergatitet per skenarin Sri Lanka, dhe nese i jepet mundesia do ta beje, sepse nuk i ka mbetur gje tjeter, pervecse LUFTA, kunder shqiptareve, kunder institucioneve dhe kunder vete Amerikes.

   1. K
    Koli

    Nuk e kuptova fare ku do dalesh or Robell.Po ta lexosh me imtesi e kupton se e ke fjalen per Keqqeverisjen e tanishme te Edit.Por nuk thua gje fare se kush e beri Luften Civile te 07 ,ku u vrane me mijra,dhe ai ka nje emer mor Robell,dhe duhet denuar.Keshtu hecen perpara Shqiperia Robell,duke ja marre te gjitha pronat te gjithe Kerrmave mbas 90,qe i ke prape ne Parlament me vila ne Lalez,i ke ne Presidence deri dhe Zpresident Hajdut,i ke qe jane ne Pension,dhe bejne sikur jane terhequr nga politika,por jane Super Miljardere,dhe dihen:Genc Ruli,Ritvan Bode,Tritan Shehu,Fatos Nano,Sali Berisha,Ilir Meta,.Keto jane disa nga emrat,sa per Edin:Edi nuk eshte vrases sic ishte Regjimi i Berishes,shume flitet por ai vete nuk eshte i kapur mbas ndonje firme per vjedhje Galopante si Lul Basha me rrugen e Arbrit.NQS Shqiperia ka bere ndonje arritje ne keto 30 vjet,me gjithe Injorancen e shume njerezve qe thone nuk eshte bere asnje gje,me bindje them:Eshte bere vetem ne keto 8 vjet te Edit,sa ke Saliu te gjithe Lanen e kishte bere vend Shurre dhe Muti.Tung Robell,me merr malli te shoh nje shkrim te nje Kosovari ku te shkruhen gjithe Qelpsilluqet qe kane bere njerezit e Saliut dhe PD kur ishin ne pushtet kundra Kosovareve.Me thoni dhe jua shkruaj nje Carcaf me Krimet qe ka bere Saliu nga Tropoja kundra Kosoves.Tung Robell,dhe gezoje ate Pashaporte Shqiptare qe nuk e meriton,se jeni shume si ty qe hani sot e kesaj dite duke i sherbyer nje klike te urryer Sali -Like.

    1. K
     Kalec Dega

     ......PSE ME ramen do hyni ne Evrope? -2025 eshte pak si shpejt...

     1. E
      Erzeni

      Fjale imzot,fjale,juve kosovareve vetem Saliu ju ngop,jeni rural folklorik.

      1. A
       Astrit

       Shqiptareve nuk i duhen pathosi i gazetarise patriotike, nuk ja siguron jetesen normale, nuk i duhen citimi i emerave te figurave historike e blla blla te tilla, shqiptareve i duhet nje qeveritar normale, nje pune normale, nje administrate normale, nje gazetari normale nje hajdut normal, nje udheheqes normal, e pafund gjera te tjera te vogla normale qe fatkeqesisht nuk shpresojne se do ti gjejene. Shqiptaret po ikin se nuk kane shprese per normalitet ne vendin e tyre. Revolta me e madhe e shqiptareve per mungesen e normalitetit eshte ikja.

       1. x
        xhoxhi

        Gjë e bukur kjo.32 vjet pret Shqipëria për të hapur negociatat dhe po kaq apo më shumë të hyjë në B-E .Kur të iki një bres nga kjo botë atëhere Shqipëria do bëhet antare.Çfarë kuptimi ka kjo?Vetëm idiotët e europës e dinë..Ta gëzojnë ata që do lindin në vitin 2060...

        1. E
         Enver ke emrin po Rugove ke trurin

         Robelli rrefugjat as suisse e as shqiptar po nje indéterminée sans patries . Robtkututikesh me trego nje vende qe nuk ka kaluar krize , kaos referont amerikes si koka e demokracise a ka pasur krize ,kaos ,lufte civile ? Ti je kokrra e spiunit je nje udbash kelysh i alkolikut veremliut poliagjentit Ibrahim Rugova nje antishqiptare i betuar nipi i kriminelit nga mitrovica bashkpuntore i nazizmit qe nuk jy vlen ti permendesh emrin

         1. U
          Uran Marku

          O Enver , paske mbushur dynjane me katolik dhe zabrahane , njerez te tjere qe ishin patriote nuk gjete dot o bythqir ???Arshi Pipa na mungoi ?? Shqiperia mbushur plot me patriote dhe atdhedashes ti na ke vene ca agjente te sherbimeve te huaja .....Zef pellumi ?? Po Zefi ?? Nga doli Zefi atdhedashes , ti mire qe nuk na ke vene Salahun , ai n mungon .......Faik konica ????????? Faiku eshte madheshtor , nuk e mohon njeri , por eshte dhe ai Faik Konica qe thosh : te kam dhier Shqiperi ., nuk kam per te pare kurre ...sa do e keqe NENA, do harij ndonjehere i biri ta peshty keshtu ???? Nena eshte ajo e mire apo e keqe e pranon sic eshte dhe jo me kushte .... Po per Enver Hoxhen , nuk gjete dy fjale o Rombell , per anan e mire te tije dhe jo ate te keqen , se kish dhe te mira Enveri plot , psh te mori bordello mbas luftes dhe te beri shtet ....nuk eshte merit kjo ?? Kurse Salia hajduti , krimineli kombetar , antishqiptari me i madh te mori shtet dhe te breri bordello ....plot fjale te mira ....nejse

          Lini një Përgjigje

          21:00 Blog 7 komente

          18:48 Blog 2 komente

          18:29 Blog 3 komente

          17:44 Blog 6 komente

          16:33 Blog 3 komente

          14:54 Blog 3 komente

          13:02 Blog 4 komente

          10:13 Blog

          20:18 Blog 2 komente

          17:39 Blog 8 komente

          Më të lexuarat

          22:10 Kronika 1 koment

          11:04 Blog 78 komente

          09:19 Kronika 3 komente

          09:10 Kronika 7 komente

          10:12 Politika 30 komente

          17:02 Ekonomia 15 komente

          Blog Tema

          18:59 Blog

          17:48 Blog 1 koment

          12:05 Blog 9 komente