Te fundit

16:07

16:05

16:00

15:54

15:50

15:33

15:20

15:10

2023-11-09 17:29:06Blog TEMA

28 Komente

 1. T
  Toni M.

  Komunistet(G.Manifesto) therret komunistin primitiv Luboja... Ne Itali blehet-lexohet nga nje % shume e vogel... pune komunistesh... gjelle qensh.

  1. k
   k

   Fajin e keni ju qe jeni te kompleksuar nga injoranca, prapambetja, korrupsioni, servilizmi dhe degjenerimi. Perendimi e ka ne rregull populli në vet.

   1. p
    prap ky Plehra ! Kujt flet ky ? ymer bozit ?

    boll provokove shqptaret o ymer peerast me kte kerme dhe bushatin se me surratet tuaja nuk fshn aq carn Shqptari rrace e ndyre fshatar i qelbut

    1. L
     Leonidha Greku

     Te lumte Lubonja ,,,,je analist numer 1

     1. T
      Tosi karragjozi

      Ta mbroshe non graten se ndryshe dalin horrlliqet e vajzes tende qe ka punuar me Berrishen per privatizim o burgaxhi kelysh komunisti

      1. V
       VANG

       Nuk e mbrojti,biles theksoi se edhe Berisha ka vepruar si Rama dhe konkretisht me shembullin e marveshjes me Berluskonin per ndertimin e Centralit BERTHAMOR.

      2. b
       burgaxhiu I tredhur.

       Mendja jote e pjerdhur qe flet sikur vjen nga ndonje planet tjeter.Po te mos ishte perendimi akoma do shikoje fytyren e fshatarit Llalla apo magjarit Gjin gjon edhe katundaret Sali e Ilir duke zgjeruar sarajet. Ne keto 30 vite te hajduterise demokratike ti megjithse ke vene syze nuk i dallon dot hajdutet qe pervetesuan gjithcka.Edhe babai jota keshtu thoshte perendimi eshte i keq kurse une te them se te huajt apo pushtuesit nuk kane bere kaq shume te liga sa keta derrate tane.

       1. f
        ferizi

        Megjithese e futi ne burg prape idete e Enver Hoxhes per perendimin propagandon.Keshtu plehre eshte ky lapangjoz, qe spiunoi dhe te jatin ne gjyq.

        1. l
         loni

         Μe ne fund e nxore koken e zgjebosur prej komunisti o Fatos Lubohja.

         1. L
          Llaf Dibre

          "Proletare te gjithe vendeve bashkohuni"! Bashkohuni kunder ShBA, BE-se, kunder kapitalizmit. Kete te fundit nuk e tha Lubonja, por nenkuptohet edhe per faktin se shkruan ne nje gazete komuniste, edhe per gjuhen artikuluese dhe problematiken interpretuese. Si nje ish komunist, i ve noten 10, veçse nuk kuptoj nje gje: Ne Shqiperi e gjen veten te shtypi I djathte, mbron oligarket e medieve qe kane abuzuar e qe jane bashkautore te ketij korrupsioni te pahamendesueshem, ndersa ne gazeten komuniste italiane flet si me qene i biri I Marksit.

          1. D
           Dyri

           O Tos mollos. Je aq koqe dhe ske faj sa eshte plotesisht e sakte qe ai rregjim ta ka heq me shiringe ate pak tru qe kishe dhe ta ka mbush me mutin e Enverit dhe nga te gjitha vrimat qe ke nxjerr vetem mut dhe shurre.perfundimisht je nje koqe dhe nje legen jashte perdorimi dhe ben kot gam gam rrugeve.

           1. k
            km

            O burra toso,Sic ta Ka lene amanet dhe Todi,te lidhemi me Serbine dhe te kthehemi nga lindja.Ajo ,Russia na shpeton. Si nuk e mbyllet gojen o hale te UDB.

            1. I
             Isa

             Ah re Tosi ke vajt per lesh Bubi.Po pse o legen vetem plehra nxjer nga goja per vendin tend

             1. P
              Pet.

              Dhe ta mendosh qe ky ka zgjedhur qe te jetoje ne perendim dhe shan perendimin. Hipokrit i semure

              1. M
               Mbron vllehu VLLEHUN

               VLLEHU LUBONJA MBRON VLLEHUN RAMA!

               1. P
                Pellagonasi

                E vërtetë, janë cinikë cinikësh, por cfarë të mire na solli antiperëndimi, pos mjerimin material dhe shpirtëror. Me Perëndimin kundërvihesh dhe nuk të sjellin tanksat në shtëpi.

                1. p
                 pinoku

                 Ka thënë thjesht të vërtetën. Por e vërteta është shpesh herë e hidhur.

                 1. A
                  Arian

                  Bejeni nje gjilpere keti psikopati

                  1. C
                   Cubel Breca

                   Sa gjynah eshte pjekur ne hije i shkreti ska pa diell me sy. Vdiq ai qe jua bente tani del edhe ky shkruan ndonje gje.

                   1. V
                    VLLEHU mbron vllehun

                    VLLEHU LUBONJA MBRON VLLEHUN RAMA, kaq

                    1. k
                     kete kisha tani per tani

                     Doli psikopati Lubonja.

                     1. J
                      Jeni portali me legen

                      Fajeson ju te paret media te shitura per perfitime personale. Krimin e organizuar qe mund te na vrasi se bashku dhe juve. Pseudo oligarket si Doshi , Rama, gjikuria e co Dhe ne fund e mbyll se si gadaffi eshte problem per shoqerine tone kur e shfrytezojne ata

                      1. A
                       Artibr

                       Shume shkrime I mire i mbeshtetur ne te vertet te gjithe qe na qeverisin sillen si pushtusa me popullin qe i ka sjell ne pushtet e konziderojne shqiperin si pron private me gjith njerezit brenda spuesin asnjeri po jo per fain e tyre puna eshte se nuk ka drejtesi e kan kap washin prej brinjesh shpresoj qe drejtesi e ré ti japi fund kesaj padrejtesie edhe perse nuk kam shume besim.

                       1. p
                        popull

                        Faleminderit, Fatos Lubonja! Ke shprehur edhe mendimin tim.

                        1. f
                         fredi

                         kete pyete cte duash, ky do flasi per krimet e Rames do vdes me maraz i ngrati

                         1. A
                          Asd

                          Ne radhe te pare Lubonja permend kot Melonin dhe Italine sepse ata nuk besoj se kane nevoje per keshillat e tij. Se dyti e ka gabim per kemben e katert te karriges, pra qe perendimi po e perkedhel Ramen. SHBA dhe BE nuk merren me tavolinat e studiove te TV-ve shqiptare. E kunderta eshte e vertete. Sistemi i ri i drejtesise qe promovon dhe investon SHBA do te fuse nen rrote edhe vete Ramen. Duket se Lubonjes po i vjen keq per Berishen te cilin e shikon si vegel qe mund te rrezoje Ramen sipas parimit "armiku i armikut tim eshte miku im"

                          1. T
                           Tosi i biri Todit dëshmitar

                           Ky është vërtet një i rrjedhur, komplet i mbaruar! Kur perëndimi mbështeste Berishën, i biri i Todit që e njihte si shokun e babës duartrokiste perëndimin dhe shpallej " puçist " nga Berisha! Sot që ai është familjarisht në hall me Nonagrata nga perëndimi, Tos Lubonja e sheh si problem perëndimin! Këtë çorbë " mendimesh " vetëm ky i rrjedhur mund ta sqarojë! Ore këta lloj fundërrinash vërtet kanë bindje se do ti mashtrojnë shqiptarët në vijimësi, sikur kanë të bëjnë me injorantë!

                           Lini një Përgjigje

                           15:33 Blog 13 komente

                           11:18 Blog 4 komente

                           17:09 Blog 13 komente

                           11:43 Blog 6 komente

                           11:20 Blog 67 komente

                           09:32 Blog 9 komente

                           14:09 Blog 3 komente

                           14:03 Blog

                           11:25 Blog 21 komente

                           09:00 Blog 2 komente

                           Më të lexuarat

                           12:04 Sociale 20 komente

                           20:50 Sociale 7 komente

                           09:05 Kronika 1 koment

                           10:18 Rajoni 10 komente

                           17:00 Politika 11 komente

                           18:10 Politika 12 komente

                           Blog Tema

                           12:18 Blog 1 koment

                           11:41 Blog 1 koment

                           09:34 Blog 1 koment