Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-23 21:47:12Blog TEMA

16 Komente

 1. R
  Rruga Frosina Plaku

  Shume shemtuar. Shiheni si flet ky parimori. Pas ketyre fjaleve te dala nga goja e Karlos dhe prodhuara nga aparati tretes i Bolinos, do jete shume interesante te shohim se me sa “respekt” do e trajtoje gazetaria italiane kete kollovarin. Dmth nje gazetar i korruptuar ne albanistan, sulmon nje media ne Itali. Shume profesional KarLo. Te ka ardh koha te shlyesh paret qe ke fitu nga toka e gjimnazit.

  1. B
   Bolino le aty ku ha

   Bolino te keshilloje Ramen te hedhe ne gjyq Reportin dhe Rai3-shin, siç tha se kishte denoncuar Bildin. Aman, se jemi ne hall, si shkoi ai procesi kunder gazetes gjermane.

  2. B
   Beni ke Treni

   Te njejten gje ben dhe ti por nga krahu tjeter o Karo Bolino.

   1. s
    shqip

    Zoti Bollino, respekte dhe faleminderit per kete artikull brilant. Jeni pa dyshim numri nje i gazetarise shqiptare. Artikujt tuaj i lexoj me shume deshire per profesionalitetin e autorit qe ato paraqesin, por edhe per analizat e perkryera dhe inteligjente te cdo ceshtje per te cilen juve shkruani.

    1. V
     Vranakonti

     Bravo zoti Bollino. Shkelqyeshem.

     1. E
      Ed

      Paraja prish dynjanë ! Ku hyn paraja vdes morali ! Jetojmë në kohë të qelbura !

      1. D
       Drini

       Falemnderit Carlo Bolino per sqarimet profesionale te argumentuara.Midis te tjerave ke treguar edhe nje fakt te mirenjohur qe gazetaret, politikanet dhe njerzit ne fkat i frenon ligji me shume se sa morali i tyre. Ne shqiperi eshte rrumpalle dhe mediat akuzojne pa prova,genjne e nuk ndeshkohen.

       1. d
        doktori i shurres se hysniut ne paris

        e sakte

        1. S
         Shqiptari i ndershëm.

         Respecte Carlo Bolino. Ke qene Buonissimmo Italiano dhe je bere edhe Shqiptar i Mbrekullueshem !

          1. G
           Gazeta

           Shkruan ti per Shqiperine dhe imazhin e saj kur cdo dite ne gazeten tende shkruan per "mafien shqiptare" qe eshte nje shpikje e sharlataneve gazetare. Nuk lini artikull pa perkthyher nga mediat e ekstremit te djathte ku Shqiperia dhe shqiptaret denigrohen dhe nuk thoni nje fjale. Kur cenoheni vet si ne rastin e Rames kujtoheni per Shqiperine. Pse nuk del motra Meloni te mbroj Shqiperine sot o Bollino? Sikur ti me Ramen na thate qe i kemi borxh Italise dhe kur Italia na kerkon ndihm ne nuk mund to themi jo.

           1. M
            Mark

            E gjitha lufte politike! Partizanet e Reportit Kunder Melonit. Shqiperia kete here eshte thjesht top futbolli. Carlo ka shume te drejte ndaj njerezit i shpifen partite per fallcitetin qe tregojne. Pergezoj Bolinon qe me guxim ja plas ne fytyre kujtdo qe mashtron!

            1. S
             Shkembi

             Lufta me stilin Babale ka kohe qe ka filluar. Paguaj bosat e ndertovskenare palacot. Drejtesia vazhdon gjumin

             1. A
              Ari

              Eshte e thjesht: Gazetaria dhe Media NUK jane asnjehere te pavarura..Ja, shiko ne SHBA psh. Prandaj kot lodheni. Rrofshin mediat social qe, nje dite, do ti "varrosin"" keto TV leshi dhe gazeta preshi...

              1. N
               Nafta

               Ik o Carlo mos na caj Carlon se deri dje ti bashke me Ramen na benit propaganden e motres Meloni dhe na thoshnit na mbajti Italia ne shqiptareve dhe ju kemi borxh. Tani qe te shane liderin ashtu sic kane bere me shqiptaret e thjeshte ne Itali 35 vjet dhe ende bejne kujtohesh ti te behesh patriot. Jeni plehra te gjithe. Ca u be me ato pensionet qe do na jepte motra Meloni? Se po presim ne 500 mij shqiptaret ne Itali.

               1. k
                kashi

                gjithmon objektif bollino

                Lini një Përgjigje

                20:47 Blog 6 komente

                11:15 Blog

                09:45 Blog 7 komente

                20:31 Blog 52 komente

                17:06 Blog 5 komente

                09:33 Blog 22 komente

                10:30 Blog 4 komente

                10:22 Blog 5 komente

                09:12 Blog

                17:49 Blog 6 komente

                Më të lexuarat

                09:31 Politika 24 komente

                17:40 Kronika 10 komente

                09:44 Politika 49 komente

                11:41 Politika 14 komente

                16:15 Kronika 19 komente

                09:38 Rajoni 22 komente

                Blog Tema

                18:08 Blog

                10:40 Blog 6 komente

                18:59 Blog 6 komente