Te fundit

15:35

15:20

15:09

15:07

15:00

14:47

14:36

14:33

2024-02-23 10:48:00Blog TEMA

7 Komente

 1. L
  Lumi qe morri…

  Vetem ky lloj mungonte ketu:Spiuni veteran i sigurimit komunist.

  1. J
   Juavuri

   B039 akoma shkarravit?? Njeri négative.Spiun e zemer zi.

   1. J
    Janina kryeqytet i Shqiperise Etnike

    Me hyrjen e Shqipërisë në Bllokun e Varshavës, vendi ngrit dhe forcoi aftësitë vetmbrojtëse. Mijëra oficerë dhe kuadro ushtarakë të kualifikuar në shkollat më të mira të Rusisë. Vendi u pajis me qindra avionë, tanke, topa, radarë, raketa, anije luftarake, uzina ushtarake, municione dhe teknologji bashkohore. Qindra baza të fortifikuara, shtëpi ushtarakësh, spitale ushtarakësh, reparte, shkolla, poligone, biblioteka, shtëpi pushimi. Mijëra vende pune të kualifikuara në rradhët e ushtrisë shqiptare. Sot, na kanë hequr çdo të drejtë vetmbrojtje. Na kanë zhveshur nga çdo bazë. Na kanë shndërruar në koloni administrative të ushtrisë greke dhe italiane. Kanë shfarosur me zjarr çdo teknologji dhe industri ushtarake sovrane. Kanë shfarosur gjithë infrastrukturën ushtarake sovrane. Kanë shfarosur çdo lloj kompetence ushtarake. Kanë kanibalizuar çdo sektor strategjik dhe përcëlluar të gjithë ekonominë prodhuese shqiptare, duke krijuar ekonominë e financës dhe humnerës së borxhit, që me para të shtypura të sajon një nivel jetese që bazohet në hiç. Prandaj Shqipëria e miliona të papunëve, e lumturisë virtuale dhe e një ekonomie fallso po zbrazet frikshëm çdo ditë. Por ajo që funksionon më së miri është propaganda. Nga politika deri tek gjeneralët madhorë pa kokërr ushtari dhe arme, që kujdesen të shtypin trakte propagande dhe të shesin dhe shkatërrojnë atë çka ka mbetur nga pronat dhe depot e ushtrisë, dikur institucioni më i pasur i shtetit shqiptar

    1. D
     Detari

     edhe Piro edhe mahmut lol sunitet pa fije turpi

     1. p
      profetit

      o ahmet ,mehmet ,mahmut ,,,,,se pirro i vertet nuk je,,,,putinit i mer te keqen ti ,,,prit dhe pak ,,,mos fol para kohe ,,,,

      1. d
       denoncim

       I thoni ketij gjeneralit te heqi gradat se do dale Ilir Meta sikur eshte president dhe nuk e pranon te flase.

       1. p
        ppa

        Informacion me interes, por i parashtruar rremujshem; do ishte mire te ndahej ne disa pjese apo kolona diskutimi.

        Lini një Përgjigje

        10:39 Blog 1 koment

        20:38 Blog 16 komente

        17:11 Blog 13 komente

        10:05 Blog 58 komente

        21:00 Blog 10 komente

        19:24 Blog 20 komente

        16:58 Blog 3 komente

        13:23 Blog 7 komente

        11:13 Blog 33 komente

        10:39 Blog 5 komente

        Më të lexuarat

        20:00 Rajoni 99 komente

        17:42 Politika 19 komente

        10:49 Rajoni 14 komente

        10:31 Sport 4 komente

        09:15 Politika 20 komente

        20:18 Bota 6 komente

        Blog Tema

        12:22 Blog

        11:37 Blog 2 komente

        21:10 Blog