Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-12-06 14:15:00Blog Nga Ilir Yzeiri

56 Komente

 1. L
  Li

  I ke then të gjitha. Jan keta palaço qe kan vra shpresen tek SPAK dhe me keq kan ekzekutuar Repupliken . Ai vend ka shume hajdut perfundimisht nuk behet. Ç’fatkeqësi.

  1. B
   Berati

   Ça ka thene ky laro. Asgje. Vetem leh per padronin qe i hedh kocken. Rumania,Izraeli ne te dyja rastet eshte qeveria qe I kundervihet gjykatave jo opozita. Por ky birbo pretendon se eshte ne opozite kur ne te vertete kane kapur çdo pushtet edhe gjykaten por kane shkuar deri aty sa duan te emerojne edhe opoziten. Kjo gjykates e apelit rrezon vendimin e gjykates se shkalles se pare.....prandaj quhet apel. Idiot e maskara.

   1. L
    Lulka

    Ju Berati do jeshe ndonje nga ato plerat qe I ke duart e pista si ato te Sales dhe larot e tij!!!!!!

    1. B
     Berati

     A çpo me ha bilen. Duart e mia jane me llaç e tulla prej 23 vitesh ne emigracion. Godit argumentin jo autorin. Koqe

     1. b
      bregdetari

      Duart e tua m janël me llaç o zoti berat, por mendjen e ke me byk,

    2. A
     Arbereshi

     ti mor loqe mund ta ndryshosh llagapin sa here te duash, por emrin e vertete e ke OTURAK, ku dhihet Sali krimineli me gjithe shpellaret qe ka zdryp nga malet e veriut qe e kane qelb ate vend, yyytttt race e dhjere sunite!

     1. Z
      Zagali

      O Berat e pate fat ta hash te that.

     2. B
      Bij hajdutesh keni qene

      Te qifja Republiken e leshit apo bananeve!Nuk merret njeri me qeveritaret hajdute brutale te kohes tashme dhe kartelet e tyre qe shpelajne paret apo off shore ,parajsat fiskale por merren me hajdutet e trashe te kohes kaluar qe per hir te se vertetes nuk e kishin bere kaq mut sa keto hajdutet dhe pushtat e kohes tashme

      1. S
       Satër

       Po përse të mos merremi me opozitën?! Si është më mirë për vendin..që drejtësia të mbylli sytë për ata që vodhën,dogjën shkatërruan dhe vranë kur qeverrisën?! Ti kthejmë përsëri në pushtet për të na rivrarë e rivjedhur apo apo që drejtësia të veprojë sa më shpejtë për pastrimin nga liderët e korruptuar pikërisht opozitën për ti dhënë mundësi një brezi të ri të marrin drejtimin dhe nesër të qeverrisin?! Ç'farë kuptimi dhe leverdie ka goditja dhe burgosja e qeverritarve të sotëm apo rrëzimi i hajdutit edi rama kur kërkon të risjellësh në pushtet monën liken salën argitën po kaq hajdut..shumë e më shumë të korruptuar deri edhe në vrasës?!.

     3. e
      ela

      Ja nje analize e shkelqyer,jo si analiste kurvat e berishes

      1. N
       Nikoll Kamshi

       Ky sistem drejtesise nuk vlen për të fortit, të dobtit i vjen hakut kjo""rracë " e ulët. Bravo,Yzeiri!

       1. S
        Sahale-Shpellari

        Po c'dreq Drejtesie mund te pretendojm, kur nje bythqir, nje kriminel, vrases e hajdut ordiner tall bythen me te gjithe haptazi pa piken e merakut, perpiqet t'i ver flaken Parlamentit me zagaret e terbuar qe i vej nga pas, biles del dhe neper intervista para kamerave dhe ua thot troc se c'do te bej, dhe langaraqet e drejtesise heshtin dhe friksohen para tij. Pra e vetmja rruge per te hequr qafe kete monster qe po na qelb e mer frymen eshte qe populli te cohet, t'a marri zvarr prej brekesh dhe t'ia bej sic ia ben Rumunet Cauceskut, ndryshe s'zgjidhet kjo pune!

       2. s
        shoku zenit

        Pra duhet nje proteste e fuqishme kundra sistemit drejtesis qe rri shtrember kur u merr turr berisha, dhe behet agresor kur ka para nje fukara qe rrethon shtepin ose i ben nje cati per te mos i pikuar, eshte fix koha per tu ngritur ne protesta kunder SPAK qe paguhen miliona lek ne muaj per te bere padrejtesi. SKAP siq e quan gerdalla berish qe po tall bythen me ta duke i quajtur bandit dhe organizat terroriste qe mesa duket po i besojme fjalve te hitlerit berish

        1. M
         Marseli

         Sistemi gjyqësor dhe ai hetimor jan helmuar nga korrupsioni para,korrupsioni shoqëror e miqësor dhe korrupsioni politik.Helmi u ka përfshirë gjakun dhe ky trurin.Mos kritika ndaj këtij sistemi,mos ketrcenimi,mospergojim lerja e wet e këtij sistemi etj.jan format qe e jan helmuar keq keto dy sisteme.Teoria dhe praktika e një gjyqësori te pavarur Eshte vdekje r Republikës,vdekje e shtetit.Dy standarde ne masat e denimit Jane dy gropa te drejtesis.Pa kontroll te drejtesis dhe pa kritika dhe protesta kunder tyre nuk ka drejtesis por fatkeqësi.

         1. D
          D

          Bravo Ilir,por fatekeqesisht gjyqtarja Olldashi e pshurri Spakun dhe drejtesin e re,e dhimshme po Spaku ka vdek.

          1. D
           D

           Bravo Ilir,por fatekeqesisht gjyqtarja Olldashi e pshurri Spakun dhe drejtesin e re,e dhimshme po Spaku ka vdek.

           1. N
            Nuk ka drejtesi

            Maloket naten te vrasin diten te qajne , pabesine e kane ne ADN . Nje politik e treguan me Berrishen Ne SPAK po tregojne qe nuk bejne dot drejtesi . Mos me merni per krahinor apo rracist por i rreferohem faktit .

            1. D
             Drejtesia kriminale

             Brravo .Drejtesia e shkaterroj ate vend

             1. D
              Drejtesi eshte e shkaterruar nga mafia e drejtuesv

              Korrupsioni I drejtuesve te drejtesise duke filluar Ulsi Manja, Kryetaret e Gjykatave, Drejtori I Magjistratures (keto ende rrijne ne pozicion pune, prej vitesh mbi 8 vjet, nuk lirojne vendin te rinjve) jane te lidhur bashke dhe ndajne parate me pazaret e veta qe kane ne duar dokumentacionet e te gjithe shtet e privat. Po nuk qerohen keto s'ka as drejtesi, ligj dhe gjyqesi te drejte dhe SPAK, BKH e GJKO ka ende sekseret e ketyre lart.

             2. S
              Shkodrani-Belgjike

              Kta jan pisat e Republikes bashk me viçidolin që gjoja solli demokraci, nuk solli asgja veçse vllavrasje droge e tana zezat në at vend të bekuar.

              1. a
               ardit

               Yzeiri ,je ne dukje e karakter nje kone ...je nje qen i slites se prop te Rilindjes...eshte turp ky shtet qe mban njerez te mllefosur ne tv shteteror...

               1. k
                kete kisha tani per tani

                Shpeshe here, ne komentet e mia kam permebndur se shqiptaret perfitojne shume pak ose dhe hiç nga nje proteste e dhjetra mije njerez ne bulevard kunder nje vendimi apo ligji te parlamentit qe e shikojne si te demshem, ama kane humbur dinjitetin si njerez dhe pasurine e tyre me drejtesine e plepave qe ndertoi krimineli Sali Berisha qysh me plepat e Durresi dhe per fat te keq vazhdon dhe sot. Pse nuk ngrihen shqiptaret dhe te shkojne ata dhjetra mijra te bllokojne dyerte e prokurorise dhe gjykates dhe te mos i lejojne te dalin e hyjne prokuroret dhe gjyqtaret por dhe shurren ta bejne ne breke?, Perse akoma Sali Berisha tallet me gjykatat shqiptare dhe ato s'e kane tagrin ta arrestojne? Dhe hapet: kush e mbeshtet krimin dhe renien, e shtetit sot? E pergjigja eshte e sakt: gjyqtaret shqiptare qe duhen shkuar ne hell. Kush heziton ti detyroje ata: parlamenti shqiptar. Perse Flamur Noka me shoqe djegin parlamentin dhe nuk arrestohen , ndersa populli shqiptar s'paska te drejte te djege prokurore e gjyqtare? E, pra, forca ketu eshte Te mbyllen prokurorit dhe gjykatat fare se shkaterruan nje vend e nje popull dhe gjyqtaret dhe prokuroret te "pushtohen" nga populli. Populi eshte lume qe te merr perpara me gjithe ç'ke po te organizohet. Mos te thellohet akoma se varri eshte i thelle, prandaj duhet ngritje ne kembe para godinave te drejtesis , PADREJTESISE, shqiptare qe bejne prokurore e gjykates !!!!

                1. S
                 Sipas kokes dhe festen

                 Po mire,mor Yzeiri,ky kodosh popull,apo sic e ka treguar deri tani,nuk eshte vecse nje tufe e coroditur,qe vec i pelqen te komentojne ne kafene dhe para televizoret,bemat kriminale ne dekada,qe kane bere bandat kriminale shpellare, ne bashkepunim me ata qe duhet te quheshin gjyqtare,perse nuk ngrihen dhe te protestojne para godinave ku strehohen te paguar mire,nga tufa popull,keta mafioze,qe vazhdojne te bejne krime,ne nivele te larta,fare te patrazuar si me pare.

                 1. G
                  Genci

                  Bravo , si gjithmon thuaj te verteten analizon shume drejt dhe me profesionalizem. Gjykata apo prokurori i pergjithshem duhet te na komunikojne perse nuk veprojne per krimineli e dhekullit plakun e cmendur, mashtrues , hajdut , qe shkaterroi Shqiperine me gjithe larot qe i rrine mbrapa . Te sgidohet drejtesia eshte e papranueshme per kete popull.

                  1. E
                   Eni

                   Lir Yzeiri jurist...u pika

                   1. K
                    Kukafshefthi

                    Pyetje një milion dollarë: A pjell vezë Presidenti ?! ………………….. ( Një ndihmë për atë/ që kanë dëshirë të përgjigjen: Që e ngroh kolltukun - kjo dihet Që për ngrohjen e kolltukut paguhet 4. 5 milionë e pluse të tjera, etj, etj ) Dhe është votuar e quhet Presidenti i Republikës. Le t’i kthehemi pyetjes së shtruar: Kush/ Cili i përgjigjet?

                    1. F
                     F

                     Kjo Olldashi dhe te ngjashmit e saj ne drejtesi as skuqen dhe as zverdhet para shqiptareve,ato e kan nda mendjen,jan ne sherbim te Sali kriminelit Ketu eshte problemi se sistemi nuk reagon kunder nje gjyqetareje qe vendimet i jep me dy standarte,fukaran e le ne burg deri sa vdes,dhe pasanikun,Malltezin,e con ne shtepi.

                     1. Z
                      Z

                      Arka e peshkut simbas Spakut qenka me e rrezikshme se 17 pallatet e Malltezit,dhendrit te Saliut. Kanali i kryetarit te bashkise se Lushnjes qenka me i rrezikshem se 17 pallatet e Malltezit,gjithmon simbas Spakut. Ku eshte drejtesia ketu???!!!

                      1. N
                       N

                       Keto vite Spaku ka kerkuar gjelperen ne kashte te socialistet,por traret e Saliut nuk guxon ose nuk do ti shikoj,dhe ky eshte nje problem i madh.

                       1. U
                        U

                        Bravo Ilir,po nuk duhet te jemi naive,veprimet e Spakut tregojn se pothuaj gjithe drejtesia ka qene nen kontrollin e Saliut.Ata qe u larguan dhe shumica e atyre qe qendruan ne sistemin e drejtesise jan berishist,kete e vertetoj dhe gjyqtarja Olldashi.

                        1. Q
                         Q

                         Nuk kemi gje ne torbe me keta jurist ne sistemin e drejtesise,Olldashi dhe olldashet na e kan pshurrur drejtesin e re,parat dhe rojet per te ruajtur keta berishist eshte tallje me shqiptaret.

                         1. S
                          Spinoza

                          Pyetje një milion dollarëshe ( llafi që bie,siç thonë de në këto raste nëpër show-et pafund) A pjell vezë Presidenti ?! ……………….. Për atë/ ata që kanë dëshirë të përgjigjen Për ndihmë: Që e ngroh kolltukun kjo dihet Që për këtë ngrohje që i bën kolltukut paguhet jo pak, por shumë, shumë më shumë nga të gjithë: 4 milionë e gjysmë plus të tjera e të tjera Mos harroni është dhe quhet : Presidenti i Republikës - është mbrojtësi nr 1 i Republikës Le të lemë hspur vendin për përgjigjen e pyetjes së shtruar më lart ..,…………………….Për vezë ishte pyetja A pjell, a s’pjell Kryeruajtësi i Republikës , i asaj republike që thotë Z .Yzeiri Dhe në se s’pjell vezë a e fyen apo jo ai Republikën ? A e ndien të paktën ai që po ia fyejnë ata poshtë tij Republikën Se kështu ngroh e ngroh kolltukun dhe prit e prit dhe asnjë kokërr veze …?!…..

                          1. R
                           R

                           Per sa kohe Spak dhe drejtesia e re i sherben Saliut dhe bandes se tij,nuk e teproj te them ju dhjefasha mu ne drejtesin e arkes se peshkut.

                           1. T
                            Trotski

                            Respekte Z.Yzeiri.i ke thene te gjitha ! Po kujt ia thua ???

                            1. P
                             P

                             Kjo eshte drejtesia e leshit,ose drejtesia e allaSali kriminelit,ndjesepast.

                             1. p
                              per sherbetoret e pushteteve ka vetem neveri

                              Servilet mediatike qe hane kockat qe u hedhin te oborri i kryeministrise nuk i merr askush seriozisht pervec ca militantuceve neper rrjetet sociale.

                              1. N
                               Ndani mëndjen.

                               Pse lodheni kot.Mendoni se Spaku është Spak.A nuk u zgjodhën nga thesi i mbushur me k..ë dhe vetëm me një p...Dora sa herë do të futej(vetingu) ç'farë tjetër do kapte përveç Gjin Gjonave.

                               1. T
                                T

                                Spaku dhe mender drejtesia e re as qe e rruajn per opinionin publik,ata vazhdojn ti sherbejn me devotshmeri Sali kriminelit.

                                1. O
                                 O

                                 Doni me per Belulin,sic qihet qart drejtesia e"re"po i sherben Saliut,vendimi i vemjes Olldashi qe e coj ne shtepi Malltezin e 17 pallateve e vertetoj 100% kete qe po them.

                                 1. M
                                  Maloku

                                  Gjyktsit e shqiperis jane te gjithe maloke

                                  1. A
                                   Ardes

                                   Fuck berishjaneve kriminele te kombit...dhe bastardet qe ndihmon serbin Saleh....se kane te gjate....fuck!

                                   1. D
                                    Drini

                                    Gabel me emrin ilir, nuk pushon gam gam me ate zerin si rruspie

                                    1. S
                                     Spinoza

                                     Pyetje një milion dollarëshe ( llafi që bie,siç thonë de në këto raste nëpër show-et pafund) A pjell vezë Presidenti ?! ……………….. Për atë/ ata që kanë dëshirë të përgjigjen Për ndihmë: Që e ngroh kolltukun kjo dihet Që për këtë ngrohje që i bën kolltukut paguhet jo pak, por shumë, shumë më shumë nga të gjithë: 4 milionë e gjysmë plus të tjera e të tjera Mos harroni është dhe quhet : Presidenti i Republikës - është mbrojtësi nr 1 i Republikës Le të lemë hspur vendin për përgjigjen e pyetjes së shtruar më lart ..,…………………….Për vezë ishte pyetja A pjell, a s’pjell Kryeruajtësi i Republikës , i asaj republike që thotë Z .Yzeiri Dhe në se s’pjell vezë a e fyen apo jo ai Republikën ? A e ndien të paktën ai që po ia fyejnë ata poshtë tij Republikën Se kështu ngroh e ngroh kolltukun dhe prit e prit dhe asnjë kokërr veze …?!…..

                                     1. D
                                      Dajti

                                      Urra e arrestuan gezohem te gjithe Uau e liruan hidherohen te gjithe Cfare drejt Edie eshte kjo? Qe favorizon disa dhe shkon ne ekstrem per krimet e vogla Dumani eshte trim. Thoshin para se te zgjidhej por Tani qe eshte ne krye I ka mbushur breket trimi dumani Mire shkruan gazetari profesionist Ilir yzeiri

                                      1. D
                                       Dante

                                       Per fat te keq gjyqtaret dhe prokuroret turperojne repulbiken edhe kur mbyllin syte para vjedhjeve makabre te prones publike dhe shqiptareve nga edi rama e belinda balluku! Pra jo vetëm berishes. Yzeir duke i sherbyer nje pale nuk i sherben shqiperise

                                       1. t
                                        tpc

                                        Kalaja e rërës e te ashtuquajtures "drejtesi e re" u shkermoq totalisht nen çizmet e shoqes se Argites,Iliarana Olldashit. Reforma ne drejtesi ishte dhe vazhdon te jete nje farsë. SPAK nuk ka guxim te apeloje vendimin ne nje shkalle me te larte per Malltezin e as nuk ja mban bytha te kerkoje zbatimin e kerkeses per paraqitje te Berishes. Jemi thjesht republike preshi.

                                        1. B
                                         Berti

                                         Jo vetem gjykata por edhe Spaku po rrezikojne funksionimin demokratik te republikes ne qendrimet prej frikacakesh ndaj kalit te ngordhur , kryekriminelit Berisha. Populli duhet te cohet per pastrimin e ketyre institucioneve nga individe frikacake te cilet arrestojne ato qe nuk i bejne presion qofte dhe per nje arke peshk dhe i shpeton shurra ndaj atyre qe i kercenojne megjithese jane te mbaruar.

                                         1. A
                                          AVNI RUSTEMI.

                                          Nuk KADREJTËSI. LIGJI ËSHTË VETËM PËR MILETIN,NDËRSA PËR TË ASHTUQUAJTURIT 'SOJLI, JO DHE JO. NJË PYETJE PO A ËSHTË SOJLI S.B.ja ??PËR MUA ËSHTË ARMIK SE KRIMINEL E KA OAK. A MUND T'IA SHPIEGONI KËTIJ MILETI QËNDRIMIN ARMIQËSOR Z. PROKUROR E GJYQTARË QË MBANI. AI VETËM NËNAT NUK JU KA SHARRË SE PËR TË TJERA DUHET TË JENI NGOPUR BESOJ?.BËHUNI NJËRËZ TË DREJTËSIS, JEPNI KËTIJ MILETI BESIM SIÇ JU MERNI DHE MUNDIN E TYRE.

                                          1. A
                                           Asd

                                           Shume sakte. Nuk duhet ta bindin berishen te shkoje ne burg, por duhet qe pasi ti sekuestrojne pasurite, ta fusin brenda me force, shpejte dhe sipas ligjit. Por edhe duhet ta mbajne brenda qe te mos dale më.

                                           1. A
                                            Arbërori

                                            Z. Yzeiri. Në radhë të parë thuhet "gjykatës". "Gjyqtari" është personi që gjykon një ndeshje sportive. E dyta, ça dmth "delinkuent". Mos e ke fjalën për fjalën italisht "delinquente"?? Qëkur je bërë italiano o Yllo?

                                            1. P
                                             Pika t’u bjere

                                             Ore jurist eshte ky? Po pika nuk i bie. Po pse more ti shkrimtar dhe ppthuaj ju te gjithe qe shkruani idiotesira, ne kete rast( te S.B) kur nje peron nen hetim nuk zbaton masen e sigurimit, gjykata ia ndryshon me iniciativen e saj. Ku jane juristet qe kane frike apo fshihen e nuk flasin e te tregojne se ligji thote qe eshte prokurori qe ne rast te moszbatimit te mases se sigurimit nga i hetuari, i kerkon gjykates nje mase tjeter me te rende. Pse shkruan kot more zoteri, perpos faktit qe keto jane gjykatat e reja me xhaketa te vjetra qe polli gjoja reforma, dhe shtremberon ose nuk e di ligjin dhe te thuash se pergjegjes per rastin ne fjale eshte SPAK me ata lepura , sahanlepires, ish spiune e hetuesa te paaafte qe nuk zbatojne ligjin njelloj per te gjithe dhe ashtu sic ai eshte shkruar.

                                             1. F
                                              Faiku

                                              Kush ta gjykojë berishën, ai që e mori nga shofer Agron Zhukri, e çoj te plepat dhe e bëri gjyqëtarë. Sa Agrona ka nëpër gjykata, kështu që berisha përveçse për llogari të ndonjë agjensi kundra korrupsionit nderkombëtar, tjeter s’ka për ta arrestuar. Kjo ndodh se dhe edi rama të jep përshtypjen se i pëlqen kur berisha djeg e shkaterron, sepse largohet vëmëndja nga problemet e tjera.

                                              1. N
                                               N Nard Ndoka

                                               O i nderuari Yzeiri flet per republiken e Olldashve e te Bylykbashve po harron qe ne kete republike ka qene me krye pikerisht ai qe sot akuzohet per 101 te zeza qe i ka bere kesaj Republike dhe per analigji merr Republiken e para 90 qe megjith te keqiat qe kishte kishte burra jo plera si Sali haleja . Ne c’Republike mund te ndodhe qe te vriten 27 njerez e autorve mos ju hyje nje gjemb ne kembe bile jo vetem kaq po te te shesin edhe pordhe neper ekrane .

                                               1. D
                                                Drejtesia e munguar

                                                Para 1990-tes Shqiperia kishte ligje qe zbatoheshin.Muk ishte faj i trupes te drejtesis per ligjet e aprovuara ne ate sistem.Ne ate kohe vetem nje ishte i "pagabueshem" dhe per Ate nuk guxonte te thosh gje njeri.Ne ate kohe para prokurorit nuk guxonte njeri te bente karshillek.(Sa per dijeni,kush nuk do ta kuptoje se:Ligji nuk ka llogjike,ai vetem zbatohet).Sa per Znj.Olldashi do ti thosha Z.Ilir se gjyqesori ka disa shkalle gjykimi per te regulluar edhe "gabimet e bera".Ne kete rast Znj.Oldashi ,pa e analizuar vendimin nje shkalle me larte,po paragjykohet nga ky shkrim dhe nga te tjere.Sa per Republiken dhe perdhosjen e saj ,mendoj se ajo u "perdhos nga vetingu.Gjate vetingut disa dhjetra gjyqtar e prokurore dolen te "fajshem" per korupsion,por ligji u tha "Ikni dhe ta gezoni pronen e vendosur padrejtesisht".Keshtu nuk funksionon shteti.

                                                1. I
                                                 I Duruari.

                                                 “Siç më pat deklaruar në emisionin tim “ADN », pedagogia e njohur dhe konstitucionalistja, prof. Aurela Anastasi, në atë kohë kishte ligj, por jo drejtësi.” Duhet të kishe shtuar këtu edhe një fakt tjetër: Pavarësiaht se si ishin Ligjet e asaj kohe, ato zbatoheshin. ZBATOHESHIN. pikë. Të të sjellë vërdallë sot një “Non Grata” është një dështim i neveritur. Mund të argumentoj pa fund por, ndaloj përsëri aty: ZBATONI LIGJIN FRIKACAKE.

                                                 1. k
                                                  km

                                                  Si ti quajme gjyqtaret dhe prokuroret?-kelyshe te Saliut.Pse ,vetem nje Boledashe eshte?Ka shume,Jane po' ATA qe ishin. Te vetingosur?Me mire quajini "te rivirgjerosur".Nje Shembull eshte Boledashi.Nje Shembull tjeter eshte ajo prokuroria ne Durres..I shoqi ,ish gjyqtar,perjashtohet nga vetingu,e shoqja ,prokurore,kalon vetingun.Po ligji per vetingun c'thote?Po' ATA qe bejne vetingun cthone?Ndaj ATA Jane turpi i Republikes Drejtesia e Enverit?Nuk i vini as te gishtin i kembes.

                                                  Lini një Përgjigje

                                                  11:30 Blog 6 komente

                                                  10:42 Blog 16 komente

                                                  12:45 Blog 2 komente

                                                  21:09 Blog 5 komente

                                                  17:33 Blog 48 komente

                                                  17:27 Blog 11 komente

                                                  17:22 Blog 10 komente

                                                  13:07 Blog 12 komente

                                                  20:58 Blog 5 komente

                                                  19:40 Blog 3 komente

                                                  Më të lexuarat

                                                  12:41 Politika 50 komente

                                                  11:35 Politika 23 komente

                                                  09:31 Politika 7 komente

                                                  17:33 Politika 7 komente

                                                  10:26 Sociale 27 komente

                                                  09:16 Politika 12 komente

                                                  Blog Tema

                                                  18:18 Blog 2 komente

                                                  21:40 Blog

                                                  19:50 Blog 3 komente