Te fundit

21:50

21:40

21:30

21:20

21:10

21:00

20:50

20:38

2023-11-29 12:16:00Blog TEMA

4 Komente

 1. X
  Xha jaho

  Qenke lodh shum toc Kasiu.komosjonet qe kerkojne Keta o duan per te shfokusuat problemin madhor te pushtit me drejtesine dhe jo se i djeg barku per shkeljet qe pretendojnë .ata thjesht duan te anashkalojnë pisllekun kolektiv .

  1. K
   Klaus Shaba

   Berisha e ka humbur fare orientimin politik. Po te donte te fitonte dicka , Berisha te kishte dale ne rruge te protestonte kunder Pandemise, te protestonte kunder vaksinimit eksperiemental me detyrim, qe eshte ne kundershtim me kodin e Nürenbergut. Partia AFD ne Gjermani qe i beri keto protesta tani pas pandemise eshte rritur ne perqindje dhe po rrezikon te marri pushtet ne Gjermani. Njerezit e kuptojne fare mire se cila parti i mbron interesat e publikut. Shqiptaret nuk jane budallenj. Ata e dine qe Edi Rama eshte nxenes i Globalisteve dhe kjo shpjegon tendencen e tij per te shtypur komplet demokracine ne Shqiperi. Problemi eshte kush do ta kundershtoje. Kush do i dali perballe dhe ta rrezoje duke terhequr popullin pas vetes.

   1. N
    Noci

    Zoti analist ju jeni marre vetem me kryeministrin dhe kundershtite e tij.Une sigurisht jam dakord me vleresimet tuaja,por e kam degjuar kryeministrin te kundershtoje duke u mbeshtetur tek gjykata kushtetuese por nuk e di a ka te drejte per kete dhe ne nje fare menyre opozita nuk i ka ndjekur fare rruget ligjore per te kerkuar te drejten e saj dhe une dyshoj se kete pune po e ben Berisha se nuk ka kohe per GJK,pasi e kapi ne befasi arrestimi i dhenderrit dhe i futi njerezit ne aksion gjasme per komisionet,por duke bere presion mbi gjykatat dhe prokurorinë qe ne nje fare menyre e arriti qëllimin,sepse po te shohesh veprimtarinë e Berishes gjate ketyre diteve shumicen e kohes e ze halli i tij dhe jo hallet e popullit.Ata duhet t'i drejtohen GJK per kerkesat e tyre dhe sidomos per probleme qe nuk jane pjese ne hetim nga SPAK u.

    1. B
     Bushati Saliut nipi Hysniut

     E thjeshte...nese mazhoranca shkele nje te drejte te opozites perse nuk i drejtohen gjykates kushtetuese ? Keta po i drejtohen gjykates kushtetuese per afrikanet per portin ne Durres dhe nuk i drejtohen per nje çeshtje te tyre ..... Eshte thjeshte per te intimidé drejtesine jane bashkuar gjithe shkelsit e ligjit vertete besoni se Bardha i bashkohet Berrishes per opozite jooooo eshte bashkpuntor ne vrasjen ne Elbasan vjithashtu Babale ....po ju perkrahe sot me mbroni neset eshte motoja na bashkoje grupi krimi

     Lini një Përgjigje

     11:26 Blog 26 komente

     09:33 Blog 11 komente

     20:40 Blog

     17:13 Blog 11 komente

     10:20 Blog 31 komente

     20:29 Blog 13 komente

     17:50 Blog 2 komente

     17:10 Blog 14 komente

     12:46 Blog 15 komente

     14:05 Blog 9 komente

     Më të lexuarat

     12:02 Politika 13 komente

     10:05 Blog 49 komente

     11:32 Politika 9 komente

     13:15 Bota 21 komente

     09:19 Politika 20 komente

     11:52 Politika 27 komente

     Blog Tema

     20:38 Blog

     17:11 Blog 7 komente

     10:05 Blog 49 komente