Te fundit

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

2023-12-04 13:07:00Blog Nga Namir Lapardhaja

12 Komente

 1. n
  nje qytetar

  Po per ate Arben Ahmetajn vlen kjo "Revolucioni ha bijte e vet" ?

  1. P
   Patronazhisti i Foltore bordellos

   Ç hyne Ahmetaj këtu apo të duket si Saliu apo Abi apo Gita dhe Zeni! Fatkeqesi qe ka akoma shpellar si puna jote që shikojnë ëndrra me Sali mbetjen e fundit komuniste në Europë.

  2. H
   Humoristi

   Bardha ke dreqin perfaqeson,me 13 vete nga pas!?

   1. A
    Alban Dega

    SHTRIGA E MEGAKORRUPSIONIT FILLOI TE HAJE BIJTE E BIJAT E VET …. Adelante Camaradas ! Viva La Revolucion Carajos !

    1. D
     Daullxhiu

     Brardha bredh hu me hu, i shijon te gjithe hunjte.

     1. A
      Analisti

      Kur do zhduket nga faqja e dheut kryekrimineli i Shqipërisë Sali Mut Hale Edepsëz Brrrisha? Kjo monstër me fytyrë njeriu duhet të qërrohet nga kjo jetë se ndot dhe ajrin që merr. Mirë ky krimineli po ata debilët e tjerë, që paguhen nga taksat tona çfarë mutin bëjnë? Çfarë shteti dhe drejtësie kemi, kur qelbësirat e kombit tallen me pronën e shtetit sikur janë në pronën e vet? Çfarë bën prokuroria dhe si lejon çfaqje të tilla në vënd që të ngrejë akuzë penale kundër këtyre maskarenjve që janë të veshur me një imunitet fallco duke bërë shkelje ligji shumë më tepër se gangsterët e rrugës. Ligji duhet të veprojë pa mëshirë për këto plehra të shoqërisë që po ndotin gjithçka.

      1. D
       Dardani i Ri

       Berisha është kryebanditi i një bande xhihadistësh. Nëse kjo bandë nuk izolohet, jo vetëm Kuvend por, e gjithë Shqipëria është në rrezik.

       1. R
        Real

        Kucedra po i ha bijte e vet. Kjo vlen ne radhe te pare per Saimir Tahirin, Lefterin dhe tigrin. Po behet gati per Beqen dhe zoti e di kush e ka radhen. Pyetja eshte: Gjiknuri apo Bela ?

        1. Roberto

         Une kete Bardhin nuk e besoj kurre. Nuk e ka fare per turp ta shese bythen tre here ne dite dhe Saliu gjoja e flak tutje por ne fakt Bardhi do i sherbeje Saliut. Kjo mbetet per tu pare por une keshtu mendoj.

         1. C
          Columbo

          PD zyrtare ka flakur si Berishën po dhe Bardhin.Sot populli nuk mund t'ju besoj një mandat të ri për deputet, atyre që thyejn kariket e parlamentit, pasi nuk është politik por rrezik besimi për të vazhduar me ta.

          1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

           Berisha është pakicë,i duhet të ketë figurant në Parlament, pranon sjelljen jashtë shinave të Bardhit. Sot kërkohet të dënohen sjelljet antiligjor në Kuvend. Kryetarja e Kuvendit duhet të bëjë denoncimin, pranë organeve përkatëse. Boll me portokalli nga pseudo aktor.

           1. U
            U shofshin si rrace

            Hangshin kokat e njeri tjetrit. Populli i urren.

            Lini një Përgjigje

            20:58 Blog 5 komente

            19:40 Blog 3 komente

            19:15 Blog 4 komente

            18:00 Blog 6 komente

            10:17 Blog 4 komente

            16:00 Blog 6 komente

            15:10 Blog 13 komente

            09:19 Blog 2 komente

            21:50 Blog 7 komente

            18:59 Blog 25 komente

            Më të lexuarat

            12:02 Politika 12 komente

            10:05 Blog 44 komente

            11:32 Politika 9 komente

            18:32 Politika 44 komente

            09:19 Politika 17 komente

            18:25 Bota 25 komente

            Blog Tema

            17:11 Blog 1 koment

            10:05 Blog 44 komente

            21:00 Blog 6 komente