Te fundit

10:48

10:43

10:41

10:32

10:29

10:19

10:18

10:06

2022-07-26 09:06:00Blog Namir Lapardhaja

7 Komente

 1. V
  Vlora

  Shkrim briland

  1. “Ja vdekje ja liri “

   Pse ky nxitim I tille per t’u vete shpallur kryetar a thua se do te kishte ndonje pengese perpara?! Mos valle ky akt I kryer pa u ftohur akoma karrikja e lene e presidentit do te zbythi vendimin e Amerikes per t’a shpallur non grata.Le te shpresojme.

  2. D
   Dakord

   Nuk e kuptoj dot nese ta do puna te shkruash keshtu apo je thjesht toç??? Asgje nga ato qe shkruan ti nuk eshte e vertete. Asnje dere sovranizmi apo patriotizmi nuk po hap as meta as berisha. Bisha e plagosur lufton deri ne kalorite e fundit para se te dorezohet. Kjo eshte e vetmja e vertete. Keta plehra jane terroriste dhe pike. Populli i 2 marsit eshte po ai i 7 korrikut dhe jane 5000 vete ose te semure mendore ose klane te paguara nga terroristet qe dikut hidhnin ne ere shtyllat e tensionit. Ju shkruani çfare te doni, por sa te jemi gjalle ne, brezi qe ishim te rinj ne 1992, brezi qe keta monstra i vrane endrren, keta terroriste do hasin ne murin e forte te 1 mil banoreve. Se ne do mbrojme endrren e femijeve e niperve e mbesave tane. Le te kalojne mbi trupat tane po qene te zote. Le ta provojne.

   1. L
    Lapardhaja haaa ky klluni Berrishes

    Lapardha Vodic Uznove Dyshnik Veterik o katundar ti i ke lepire bythen komunistit Berrisha a e di cfare do te thote amnisti fiskale nuk ka amnisti fiskake pasi fisku veprone kur ti ke nje biznes eshte thjeshe nje mundesi e atyre qe punojne ne te zeze o komunisto- balliste

    1. S
     Synimi I Fitores

     Kush I ndaloj Meten, Berishen, Nanon, Edin , ta ndertonin Shqiperine si Europa ne keto 30 vjet. Keta te gjithe gjoja “ ne emer te integrimit, e lejuan korrupsionin,krimin , mosndeshkimin te instalohej ne gjithe sistemin. Tani Ilir Meta , flet per “ Sovranizem” dhe pavaresi. Keto jane fjale qe shkojne ndesh me rrugetimin e Shqiperise ,drejt Europes. Kete gje e di shume mire Iliri , Monika dhe kompania private e tyre. Ata dhe kushdo pas tyre nuk e ndalin dot integrimin e Shqiperise dhe Shqiptarve. Kane nje “ aresye”, te mbrojne parate e tyre. Mendojne se do tja arrijne???. Te djathtet dhe demokratet real ne PD , e kane paguar dhe pesuar, nga keto “ bizantinizma “ dhe “ lojra “ komuniste . Por nje fitore e “ padukshme” per te djathtet shqiptare dhe e “ dukshme “ per US dhe vendet perendimore te BE eshte qartazi ne avance dhe e pakthyeshme.

     1. F
      Firmat e themeluesve të PD-së 1991

      Foli mirë kur tha nuk do bojkotojm parlamentin apo zgjedhjet e arrdhëshme.

      1. q
       qytetar

       Kush ka vene WiFi tek Spitali Psiatrik per Firmat e m.....91 PD ?!

      Lini një Përgjigje

      21:36 Blog 8 komente

      17:46 Blog

      17:36 Blog 2 komente

      14:29 Blog 5 komente

      20:21 Blog

      19:53 Blog 38 komente

      14:43 Blog 14 komente

      13:07 Blog 54 komente

      12:06 Blog 10 komente

      11:17 Blog 45 komente

      Më të lexuarat

      18:00 Politika 16 komente

      13:07 Blog 11 komente

      18:23 Bota 18 komente

      13:25 Politika 32 komente

      15:34 Rajoni 13 komente

      17:33 Blog 43 komente

      Blog Tema

      21:09 Blog 1 koment

      17:33 Blog 43 komente

      17:27 Blog 10 komente