Te fundit

17:29

17:20

17:15

17:15

17:06

17:00

16:47

16:35

2024-02-19 11:43:00Blog Kimete Berisha

7 Komente

 1. .
  ...

  Islamikët dhe komunistat janë mbeturinat e njerzimit. Njerze të prapambetur.

  1. v
   vezhguesi

   Meri me siguri e ka saju ate qe ne nje moment delikat, si me magji, u gjend ushtria aty per ta shpetuar ate nga perdhunimi. Nuk ka deyshim qe ata persona e kane kryer ate pune, por Meri ben sikur i vjen turp me e tregu. Petrovci xhigolo?! Po a ka tregu se me ke e nxorri buken e gojes me plaka apo te reja?!

   1. F
    Fjale me vend

    Te lumte Kimete, ke nje ironi krejt te vecante !!!

    1. S
     Shkembi

     Bravo Kimete! Keto plehra turko-arabe duhen pshurrur mu ne mjeker. Respekt per ju dhe… kujdes se Keta jane edhe vrases.

     1. F
      Flamur Struga

      Kimete te lumte.Kurr mos e ndalo lapsin per fenomene te keqija te cilat e njollosin popullin tone.

      1. P
       Plaga e pa' sherueshmrme eshte islami

       ...kosova ngriti xhami per te poshteruar kombin shqiptar. Otomanizmi u Ka dhjere intelligence. Vazhdoni me krasniqa e shkerdhata xhamie. Keni mbaruar

       1. e
        em

        Kur Krasniqi ftohet neper portale dhe e ndigjojne ate injorant te mesjetes ti beje moral njerezve,me dhimseni gjer ne vuajtje o te mjere.Flisni me telefon me te afermit tuaj deri ne Amerike,shikoni dhe fytyren e tyre dhe prap mendoni se keto pune i ben Allahu o dele te hutuara.

        Lini një Përgjigje

        11:22 Blog 6 komente

        10:17 Blog 18 komente

        20:10 Blog 6 komente

        19:40 Blog

        17:30 Blog 2 komente

        18:10 Blog 3 komente

        14:50 Blog 19 komente

        11:17 Blog 39 komente

        11:14 Blog 12 komente

        18:30 Blog 31 komente

        Më të lexuarat

        10:24 Kronika 5 komente

        12:25 Kronika 4 komente

        20:19 Kronika

        10:31 Kronika 9 komente

        12:15 Politika 14 komente

        09:17 Kronika 38 komente

        Blog Tema

        09:39 Blog 7 komente

        18:18 Blog 10 komente

        17:05 Blog