Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-03 19:15:00Blog TEMA

4 Komente

 1. p
  paturpesi pa cak

  I paftyri Cipa,qe duke perkulur kurrizin,vecanrisht ndaj shpellarit berisha,per te ruajtur privilegjet si postin e kryetarit te gazetarit etj,ishte nder te paret e profesionit te Andrea Stefanit,qe e la ne vetmi kete te fundit.

  1. E
   ENTSOE

   Eshte rrefyer si Tek Papua!!!

   1. S
    SHQIPETARE

    Z. Cipa...! I paharruar do te qendroje edhe per brezin tone si nje person me intelekt , kurajo pa ju trembur syri , dhe pa ju servilosur askujt per ate te vertete qe, ne populli akoma po e vuajme!! Ishte nga ato gazetare te rralle qe meritonte rrespekt .... I pa harruar do qendroje ne mendjet tona , te cilin e ndiqnim me shume kenaqesi neper stacionet televizive....... Ky eshte ANDREA STEFANI qe djemte e tij duhet te krenohen per babain e tyre...Atdhetare I vertete.….. ????????

    1. 7
     777

     Moderator,je XHELAT i fjales se lire,di ata te inkuizicionit katolik! Mero,je armik i fjales se lire! Mallkuar qofshi!

     Lini një Përgjigje

     18:00 Blog 6 komente

     10:17 Blog 4 komente

     16:00 Blog 6 komente

     15:10 Blog 13 komente

     09:19 Blog 2 komente

     21:50 Blog 7 komente

     18:59 Blog 25 komente

     09:54 Blog 53 komente

     17:59 Blog 14 komente

     12:16 Blog 4 komente

     Më të lexuarat

     11:53 Blog 53 komente

     11:40 Sport 23 komente

     18:51 Politika 21 komente

     17:42 Politika 24 komente

     10:21 Kronika 7 komente

     10:28 Dossier 32 komente

     Blog Tema

     20:28 Blog 9 komente

     20:17 Blog 18 komente

     15:13 Blog 2 komente