Te fundit

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

21:20

2023-11-12 14:02:00Blog Nga Azgan Haklaj

8 Komente

 1. a
  agron

  o rrot k----i dhe ti mendjen e berishes ke se te gjitha qe thua nga fjalori i ti i ke,jo vetem se je nga nje ane po rdhe ke qen perkrahes i flakte i tij.por kur te futi ne burg per vjedhje i ke dal kunder ,po gjeja me e bukur eshte kur thua qe Basha eshte e ardhmja ,kjo tregon qe ke ik per leshshshsh.

  1. K
   Kunati i LB

   Shume mire Azgan. Cdo dite e me shume po na pelqen. Por mos harro pa plotsu kuoten ke arka jone, sdo jesh ne liste per deputet.

   1. R
    Rafmon Kuliçaj

    Ky Haklijoti, a ja u di kuptimin, këtyre fjalëve, mbasi truri i tijë, vetëm 222 fjalë ka në inventar, sepse bota për të, rrotullohet rreth vrasjeve, rrahjeve, thikave, pistoletave, pushkëve, automatikëve, pritave, bombave e granatave.

    1. p
     pilo Lala

     Mund te jesh kunder Berishes, ka sens, por kur thua jam me Bashen, duhet te jesh komplet rrote ka.ri. Kush i therret keta debile ne studio? Cili eshte qellimi?

    2. E
     Evropiani nga Shqipëria

     Doktrina e hajdutit me lesh delje po me gojë ujku. Prit filozof se do kraja godine vi edhe atij radha.

     1. A
      Aron

      hahahahah mos na i nxirrni me keta trapa e Partise vetem me vule, por vec traplliqe me thes. Keta te partise se Lul palluqit jane edhe me te neveritshem se ata te Foltores.

      1. N
       Niko

       Nekrologjine e marshallit e ke të sakte,por une nuk kam shprese as të pseudolideri që pelqen Haklaj.Qofsha gabim.

       1. D
        Drejtësia

        Z. Azgan, kur thua "Doktrina Basha është gurëthemeli i Republikës së Re", per cilen Republike e keni fjalen? Per ate te 21 Janarit 2011, kur z. Basha, epror i drejtperdrejt i komandantit te Gardes, urdheroi pushkatimin nga Garda, te 4 demonstruesve paqesore? Besoj se duhet ta dini qe z. Basha, me 21 Janar 2011 drejtonte zjarrin e Gardes nga tarraca e Kryeministrise, apo jo? Kaq fyes dhe talles do te jeni edhe ju me popullin shqiptar?

        Lini një Përgjigje

        13:46 Blog 46 komente

        18:11 Blog 11 komente

        17:36 Blog 3 komente

        21:10 Blog 1 koment

        18:52 Blog 16 komente

        18:39 Blog 1 koment

        17:29 Blog 50 komente

        11:01 Blog 10 komente

        17:43 Blog 7 komente

        17:29 Blog 28 komente

        Më të lexuarat

        11:53 Blog 53 komente

        11:40 Sport 23 komente

        17:42 Politika 24 komente

        18:51 Politika 21 komente

        10:21 Kronika 7 komente

        10:28 Dossier 32 komente

        Blog Tema

        20:28 Blog 9 komente

        20:17 Blog 18 komente

        15:13 Blog 2 komente