Te fundit

19:22

19:05

19:10

19:00

18:49

18:40

18:29

18:20

2022-07-22 10:07:00Blog Nga Agron Gjekmarkaj

19 Komente

 1. A
  Agimi

  Po ik o derezi merru me letersi dhe lerua politiken te tjereve qe veprojne . Ti qenke vetem per llafe dhe hidhesh sa ne nje ane ne tjetren .

  1. K
   K

   Do ishe me i besueshem sikur të shkruaje për bashkë-fshatarin tend se ja njeh me mirë psikologjine dhe Të pakten kuptojme arsyen pse na e shite për 20 vjet si etalon të demokracise boterore. Apo nuk ta mban bytha ? Populli nuk harron.

   1. K
    K

    Do ishe me i besueshem sikur të shkruaje për bashkë-fshatarin tend se ja njeh me mirë psikologjine dhe Të pakten kuptojme arsyen pse na e shite për 20 vjet si etalon të demokracise boterore. Apo nuk ta mban bytha ? Populli nuk harron.

    1. K
     K

     Do ishe me i besueshem sikur të shkruaje për bashkë-fshatarin tend se ja njeh me mirë psikologjine dhe Të pakten kuptojme arsyen pse na e shite për 20 vjet si etalon të demokracise boterore. Apo nuk ta mban bytha ? Populli nuk harron.

     1. F
      Fisi

      Je origjinal , pikerisht ne fushen tende te injorances, veshur me zhgunin e origjines tende dhe dremitjen e hajvanllekut. Vemjet si puna jote nuk mund te perballen me realitetet , poshtersite, krimet dhe se fundmi me tradhetite ndaj ketij kombi. Eshte nje rast unik, kur njeri i fali shpirtin djallit, por me nje kusht , shpetoi popullin e tij nga pushtuesi.

     2. G
      Genti

      Përfundimisht ky është kar i lindur.!

      1. F
       F-22 Raptor

       Gjekmark**i, kronikani idiot i nevojtores!

       1. L
        Loni

        Si ka mundesi qe i jepni hapesire be gazete nje idioti te tille??????

        1. M
         Maloku

         Lahu se vjen era dhi.do t'a gjej anen dhe ty babi qe ciceron si interesant nga cmora dhe deshtimi yt si politilesh

         1. B
          Bobos i hengshi M...

          Ne Shqiperine e Mesme te kohes se mbreterise, ka qarkulluar jo per konsum casti thenia vertete banale, por mese e duhura sot per tipa si Prof.Gjekmarkaj apo Prof.Fuga etj, etj, Profesora apo PhD (Doctor Shkencash), qe jane bere me tonelata keto 30-vite rrumballe-demokraci alla-Shqiptareshe: ""LOQJA LOQE METET ENE ME U BO ZENGJIN"". Por; me LOQE se ky Gjekmarkaj, qe na *shkrin fare* me keto shkrime "humoristiko-satirike", qe vetem Ai vete i beson edhe pse me siguri nuk arrin ti kuptoje ne fund po vete se, cfare ka shkruar, pasi shkruan nje Shqipe rremuje totalisht dhe aspak Shqipe qe i sherben te gjitheve. Rendesi ka ta kuptojne MALOKERIA me shkruan dikush qe ja nisa ne WhatsApp kete monster te fundit te Prof. rrumpalles se radhes se ish_SHQUP_it; Agron Gjekmarkaj. Si fund; vazhdo te hash M... si te njome cdo dite dhe te thate cdo jave me shkrime te tilla perverse se vetem nivel i ulet i popullit tone, te llumit, i kupton keto shkrime.

          1. t
           te me falin femrat e ndershme qe jane pak

           Po kete kush e lexon, ngeli si dhi e zgjebosur, njesoj si Grida dumka dhe ato te perdalat e Iliri koken me cepa nga cepani

           1. J
            Jeta

            Shko mer markagjek pirdhu, se s'do te dije njeri as per ty e as per cfar thua e shkruan ti. Ti je cope mishi me dy sy qe si duhesh kujt.

            1. M
             MacGr

             QE Rama u zverdh kur Berisha ju afrua ,po qe se u zverdh,une nuk e marr aspak si frike sic e kupton ti .Sikur pak ta zgjaste doren Berisha pak donte dhe Rama ta rrokulliste teposhte por ai eshte nje turp te cilin vete Berisha e kruan dhe Rama permbahet ta beje se nuk eshte mesuar te mburret me dhunen si Berisha dhe bandat e PD-se.Rama nuk do binte ne ate nivel qe maskilizmi juaj nuk e koncepton.Ju nuk jeni as ne niveline 300 viteve me pare kur hidhnin dorashken dhe ftonin per duel qe edhe kete shoqerite e emancipuara e braktisen.Gjithe emocioni dhe kersheria juaj aty ishte perqendruar si per nje cfaqie gladiatoresh.Por dhe Berisha nuk bie ne kete gracke Ai e ka vrare Ramen duke porositur qe edhe tetanozin mos ti benin por ta linin te vdiste ''si qen'' I ketij kalibri eshte Berisha .Po te ishim ahere as dorashken nuk di te hedhi Berisha sepse eshte mesuar ta vrasin te tjeret per hesap te tij.

             1. J
              Jimi

              Hajde bablok na mollois per bemat e babos !

              1. B
               Bardha shoku i femijrise

               Ketije fakirit i vjen era perc edhe per 100vjet,nuk afrofet se te celb

               1. Z
                Zemani nga Masdhkullora.

                BACA nga MIRËDITA! Ke "humor të hollë" dhe të përshëndes me këngën:"Bie shiu shinim,shinim/ Po i qetë vjegësit bitha tim...

                1. B
                 Bureto

                 A. Gjelmarkaj! Perveç shkrimeve te tjera le te themi me karakter socio-politike, edhe ne kete gjini humorit, siç duhet te jete fejtoni, je shume butaforik. Nuk di a i lexon komentet qe shkruajne qytetaret per broçkullat e tua? Nese jo, ben mire t'u kthehesh atyre, dhe do ta shohesh qe nese ke pak cipe në faqe do te vije turp per to.

                 1. .
                  ....

                  Zoti Jezu Krisht shih mundesine e riformatimit te ketij lloj derri. Do te ta dinin per ndet te gjithe shqiptaret.

                  1. a
                   anti25642654censurë

                   boll mor gjekmarkaj se na çave karin si babua tënd!! ti mund të hash sa të duash se si prish punë askuj,ai babua po që duke ngrënë,ndoshta dhe duke pirë,po që na prish punë!! ps:vëri pika "ë"ve,hajvan dhe mo na trego se me të vërtetë e ke shkruar kur ke qënë tapë!!

                   Lini një Përgjigje

                   18:45 Blog 6 komente

                   19:00 Blog 35 komente

                   16:56 Blog 15 komente

                   14:03 Blog 16 komente

                   09:22 Blog 24 komente

                   20:40 Blog 26 komente

                   15:21 Blog 12 komente

                   12:56 Blog 2 komente

                   11:25 Blog 12 komente

                   10:05 Blog 91 komente

                   Më të lexuarat

                   10:06 Dossier 15 komente

                   09:14 Blog 17 komente

                   09:10 Politika 9 komente

                   20:43 Politika 9 komente

                   11:02 Bota 11 komente

                   19:30 Politika 60 komente

                   Blog Tema

                   17:49 Blog 2 komente

                   17:29 Blog 5 komente

                   16:36 Blog 6 komente