Te fundit

10:43

10:41

10:32

10:29

10:19

10:18

10:06

10:05

2022-07-24 13:07:00Blog Nga Agron Gjekmarkaj

54 Komente

 1. L
  Llazi usa

  Shko tek kisha e Lacit behu prifte se nuk je per kete pune, ju jeni pjella e krimineleve,ti dukesh ne fytyre c’fare mut bime je.

  1. H
   Huli Tanguli

   Hahaha, nese juve Amelika ju thote kapne nga nje karuc shkau e rrasjani veti permas ju keni me thene se eshte i mireseardhur. Ta qifsha familjen haaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

   1. T
    Tungul e sdelmo

    Keshtu ta ka bo Sala ty, ta ka ngul sa nuk te del mo, prandaj u a rekomandon te tjereve? Gjynaf per femrat e familjes tende, kush e di sa kane vujt te shkretat! Dhe meso shkrim e këndim o shpellar I fëlliq!

   2. D
    Duhet një antralative e re

    O Agrone problem ështe se të gjith jane një lloje si Babo si Sali Gerdeci si ilir hajduti keta horra mbledhun rreth veti veq hajdute dhe njerze të pershtire. Babo bën propagand tani që po vine zgjedhjet lokale. Se e di që me non graden dhe ilir hajdutin prape do fitoje dhe do bleje vota. Pes ju të rinjet nuke organizohi dhe të bëhi një antralative? Por me sa duket ju pelqen edhe juve sistemi i vjeter

    1. k
     k

     Na shkruaj pak për bashkë fshatarin tënd që na e shite për 30 vjet për etalon të virtytit, ndershmërisë dhe kulturës. Legena plehëra që ndrroni ftyrën si ora sekondat.

     1. L
      Lasgushi

      Mir mo Gone,alias " Gjergj Fishta" I Kacinarit. Ky Edi me brekushe.Injorant injorant,por pese pune te mira I ka bere.Pastroi Shqiperine nga fekalet qe la mullar partia tende,beri me shtepi nja dy tre veta,pas termetit.Bile edhe nga ata te tute.Regulloi dy tre qytete plazhe e teritore,nje apo dy shkolla e ndonje cerdhe. Pash zotin me trego qofte dhe nje WC te bere e lene nga 15 vjet qeverisje te Beris hes Bashes e co. Ata I lane Shqiperise qe nga Tirane ne Shkoder vetem eren e urines.Te kujtohet tek sheshi Skenderbej,apo anash Kafes se madhe.Vetem Shkodra e tradites,kerthiza e katolicizmit dhe "intelektit" vezhdon te ruaje me fanatizem akoma kete aroma.

     2. V
      Vlonjati

      Gjynaf, I ziu, e paska zene vapa dhe ka ikur per lesh, I duket vetja si shkrimtar ????

      1. l
       leko

       Sa i zgjuar eshte "profesor" maloku....

       1. Roberto

        Po c'kriminel eshte ky mo Llazi. Agron Gjekmarkagjoni eshte nje delirant inferior qe ka gjetur nje nofke per Ramen dhe i thote Babo. Te q*fte Babo o Agron se nuk rresht se mbajturi ne goje dite per dite. Hahahhaa

        1. Q
         Qerim Baba

         Eh c'ja ke gjetur tama o Roberto... Agron Gjekmarkagjoni eshte nje delirant inferior, shto dhe cmirëzi, servil i peshtirë, qe maskon mediokritetin e tij me gjoja Besimin katolik.. eshte PERVERS i intelektualizmit.. etj etj.. nje nga plehrat e kazaneve te Sal-pleh-serbit shpellar

        2. T
         Traktori me zinxhira

         E ke qare kete shkrimin per pleniumin,po ndonje gje per rezikun Aglo-amerikan do kemi.

         1. g
          grida

          Ngele komplet karë o malok i pisët.

          1. N
           Nici

           Injoranca nuk nje kufi. Ky eshte deputet i Lezhes? Me cilen parti ashte?

           1. H
            Haku

            O Agron o provesor, ti te kenaq kur shkruan, e sidomos toskerishten e qan, nor.al se gegnishtja tka ardh ne maj te hundes. Problemin e ke kur flet, ta shkref... te mungon toskerishta e shkruar... o ironiku nënës se vet... v.k

            1. M
             Miri

             Shkrim më idiot rrallë kam lexuar.

             1. A
              Ari

              Mund te kesh te drejte kur kritikon apo ironizon. Por, ke bere gjysmen e punes. Pasi nuk thua se " cfare ben ti me mire se sa keta te PS"?. Nese kete nuk e ben dot, apo nuk di, perse te besoj dhe votoj, vetem se "kritikon bukur"?!??

              1. N
               Noni

               Ky ka ceren e nje spiuni

               1. A
                Agron

                I ka thene mendjes tungjatjeta

                1. M
                 Mesuesi i fshatit

                 Ah more Cepan, kur perpiqesh dhe ti te besh sarkastikun. Ti more satrap nuk njef bazat e estetikes letrare e jo me te besh satire! Ty mjafton te te egzaminosh formen e kokes dhe ngjyren e faqeve per te kuptuar se cfare talenti mbart perbrenda! Ti nuk flliqe vetem Sapienzen, ti i ule nivelin dhe shkolles fillore ne Bubq

                 1. t
                  timo

                  O mësues! Lëre të shkretin të kënaqet me budallallëkun e vet.

                 2. M
                  Muhameti

                  O intelektual merru me Babon e PD qe eshte dy here non grada. Thuaj nje llaf, pse i shmangeni ballafaqimit me problemet qe ka sot PD. Jepni mendime si do te dale PD nga kjo situate.

                  1. M
                   Mirditori

                   Malokut t'i hani mune. Boll u tallet me malokcen. Peshtymat qe keni hedhur kunder malokeve po u kthehen ne surrat ju maluketerve te jugut.

                   1. L
                    Llazi usa

                    Roberto nuk thashe per kete karin kriminel,se po qe per ate pune,ky te ha mutin,po eshte ajo rrace kriminelesh qe ka pjelle Gjon Markagjoni.

                    1. G
                     Gjeli

                     O te Tasha ropt

                     1. i
                      ilir

                      Jam demokrat po rrota e k...s'durohet.Provincial i kompleksuar.

                      1. S
                       Studenti

                       I drejtohemi Shkrimtares Acka Pse nuk ngre zerin kur ky derdimen ofendon Kryeministrin po te vjen keq vetem kur shajn Sali kriminelin do te thot qe je after krimit Sa per shkrimin e ketej maloku esht fatkeqsi qe esht petagag studentet te draktisin degjesat e tij

                       1. F
                        Fjala ime

                        O Mero, do te bej une like me gjithe like floririn tere diten, aman , por kete mut profesor mos na e nxirr me se na felliqi gazeten! Keta paskan qene mut e shkuar mutit, nuk e kuptojne veten dhe te largohen pak sa te harrihen? Nje fare qe s'ben as per te hedhur ne lume. Dhe hiqen dhe per profesora; lume ata studente qe behen si ky mynxyra!

                        1. P
                         Pokeristi

                         Shkrim i goditur posaçërisht për qumeshtorët e zonave të thella shkembore malore. Shumëve,nga të zgërdhirët ju shpëton çiçi dhe kaka. Jo,jo kështu Argon,thonë çiliminjtë e rritur!Na dhive së qeshmi mor karagjoz! Rezervo dhe ndonjë shkrim për axhën Sahli.Ndryshe ai t’a këthen hundën majtas a djathtas,si t’i vijë për mbarë atij.

                         1. Z
                          ZEMANI nga Mashkullora

                          MARK MARKU fitoi dhe,pse kish dinjitet, e dorëzoi mandatin. Ti je"hija" e MARKUT:të duhej deputetllëku se je"faqekuq" e të "peishet gjaku".Mos shkruaj më se i ke nxjerrë kallajin vetes! Je mandatë!

                          1. D
                           Drejtesia

                           Prape ti more gjel i kuq. Ik more zbardhi ato faqet njehere, pastaj shkruaj per "babon" qe i ke vene kete nofke. Nga sot do te quaj "Gjel i kuq" . Ik mbushu malok i kuq. Sado te vishesh e behesh me xhel, po malok i kuq dukesh. Nuk i vjen as te gishti vogel i kembes atij "Babos" ti, me ato ironite pa pike kuptimi e pa pike kripe.

                           1. S
                            Shqipe

                            Te kesh shtylle kurizore nuk eshte keq…

                            1. P
                             Pilurioti

                             O Gjekmarkaj, ti, me qindra herë e ke vëertetuar prejardhjen tënde si shpellar. Ti, si i tillë, konkuron vetëm me Sali Berishën. Shkruaj sa të duash dhe, llomotit sa të duash, askush nuk t'a var.

                             1. L
                              Leo

                              ky maloku i piset eshte dhe shume qesharak...

                              1. T
                               Tepelensi

                               Mos u zilepsni ju gazetaret sepse duke e pare fitimin ne menyre proporzionale e duke mare ne konsiderate poziten ne hierarkine e pushtetit njisoj dilni me fitimin.

                               1. P
                                Pedagogu i PD-se

                                Shkrim pa brume, i shkruar nga nje person qe nuk ka koqe e mend, ngele duke bere krahasime idiote, ti je dhe pedagog, ajo kohe qe kaloi nuk vjen me edhe sikur Enveri te ngrihet nga varri. C'ne Rama, qe ti zotrote e lidh me sistemin diktatorial, nuk ka lidhje fare. Kur nuk keni argumenta kapeni pas te kaluares dhe keto ja faturon PS dhe E.Ramas, kur ne jemi ne sistemin e ekonomise se tregut. Nuk diskutohet qe edhe Rama ka te meta sepse pushteti te konsumon, ka korrupsion, ka kriminalitet, ka ministra te pa afte, por eshte shume me mire se kur drejtimin e qeverise e kishte PD LSI. O Agron shko meso te flasesh shqip nje here, sepse ngele ne nivelin fshataresh. Mundohu te lexosh edhe komentet qe te bejne, se edhe mund te reflektosh, e ndofta mund te ndryshosh.

                                1. C
                                 Coli

                                 Sa koqe kandari eshte ky trapi

                                 1. H
                                  Hoxha

                                  Babogjoka,si ka mundesi te jeni pedagog,me kete hartim gjimnazisti qe keni bere! Me sa duket ja ben vetes me sy,si letrar i madh! Rri ca kohe pushim e mos dergo me pacaure! Babogjoka,babogjoka,babogjoka,ky eshte emri i juaj i ri .Bukur o provincial,apo jo?!

                                  1. s
                                   studenti

                                   Pse nuk erdhe sot ke dyqani,bre poedagog.Mos bej te pasurin e mos te trupeshmin .Eja merre co dite ato dy kilet e mutit qe ti jep falas qeveria sepse i meriton

                                   1. S
                                    Skenderbegasi

                                    Imazhi keq s'ka të sosur. Zoti i do budallenjtë, prandaj ka mbledhur shumë ne PD. Babo, vetem motivi nuk është i mjaftushëm. Ne se të motivojmë ty si idiot, prapë i till ngelesh, vetem se fitojmë nje idiot të motivuar.

                                    1. d
                                     dila e manatis

                                     O zot cfar harbuti eshte ky palaqo njeri me kot nuk me kane pare syt ndonjehere Se kush pidhi semes i ka then se je i mencur nuk e di, veq se di qe Mero Baze po tall karin me kete fytyr kuqin

                                     1. G
                                      Gjonmarkagjoni.

                                      More po kur doli i mënçëm ky koqja e kandari , ky mëndje shumi sa u bë deputet e "rregulloi " pd-në,tani po "rregullon" dhe qeverinë në fund ka lënë të rregullojë halenë e tij se në fund atje e ka vëndin ky mavri me kulturën e tij prej shpellari,fatkeqsi që se kupton dot ky koqe kandari.

                                      1. M
                                       Mireditori

                                       Ty te duket vetjs interesani, por ne fakt je nje budalla i lindur, qe vecse tallen njerezit me artikujt e tu.

                                       1. M
                                        Maloku

                                        Po ky kari a i lexon komentet e njerezve, we po ja shpif! Niveli i shkrimeve zero!

                                        1. d
                                         demo

                                         Kur do te mesoje ky provincial idjot,qe humori eshte veti e te mencurve.

                                         1. L
                                          Lugu gjat

                                          Sii.... Petagog mos o Zot. A sistem te hengert tenja.

                                          1. I
                                           I merzituri

                                           Te lumte Mero,po ben bisnes te sukseseshem dhe fitimprures!

                                           1. D
                                            D.Didani

                                            Humori jo keq....por brenda kishte shume ligesi,cmir,nihilizem dhe shume zili! Mire do te ishte ta kthente penen nga "Non Grata!" dhe mos ti qaj hallin kaloresit se i varen kembet! Qeverria beri nje mbledhje me kuadrot drejtuse dhe mire beri! Ka kritika,ka kerkesa,ka vleresime ka dhe deshtime....por keto jane gjera serioze dhe jo per humor te zi ,sic po ben ky i ashtuquajturi Profesor!

                                            1. F
                                             Flutura

                                             O Gjekmarkaj! Qe diten qe te pashe te Cani tek shpertheve ne te qeshur te papermbajtur me ato qe kishe shkruar vete kuptova qe ti vuan nga deliri. Ke harruar qe je ne politike dhe partia ku ti aderon eshte nje katastrofe e vertete . Mbete duke thene babo babo, qe nuk ngjit hic tek ekstravaganca e Edi Rames ... Po si nuk the nje fjale per Babo Saliun, apo te ze tmerri kur e mendon, sepse ai s' ta ben te gjate te kodra e kuqe...

                                             1. F
                                              Flutura

                                              O Gjek! Qe kur te pashe tek Cani tek qeshje i papermbajtshem me ato, qe kishe shkruar vet, kuptova me keqardhje se ti vuan rende nga deliri... Babo babo nuk ngjit te ekstravaganca e Edi Rames dhe ti e di kete, se po te ngjiste do e thoshe vetem njehere. Po si nuk thua nje fjale per Babo shpellarin, apo tmerrohesh kur e mendon, se ai nuk ta ben te gjate te kodra e kuqe ...

                                              1. D
                                               Dymi

                                               O G(k)onkë, të lexova. Edhe ndonjë herë të tjetër. Po të them që në fillim që jam aq i arsimuar sa të kuptoj kush është idiot e kush bën si i tillë. Ç’i ke këto fraza të lëna përgjysëm. Apo do që të dukesh si filozof. Më kujtove Ollgën që i tha Koçit:- sa të mënçur jeni ju artistët. Asnjë fjalë nuk të mora vesh. O Konkë këto shkrime të shpifura, janë angullima pa bukë. Ato nuk shkojnë tek njerëzit që bëjnë diferencën në opinion. Shumë shumë shërbejnë për të gajasur disa inpotentë mendor. Të fala opozitës që më në fund arritët ta shpartalloni!

                                               1. p
                                                pirro

                                                Nuk ka gje me te lehte se te shash e te kritikosh e te mos mbash asnje pergjegjesi pe ate qe thua. Kjo tregon sesa te indoktrinuar dhe paranojake jane disa opozitare qe ndjekin parimet e Enver Hoxhes: `Ate qe ke armik shaje, injoroje fundose per cfaredo qe ben te mire a te keqe`.... Po dihet o Agron se pushteti lokal eshte pushteti me i dobet ne Shqiperi i drejtuar nga njerez amatore. Ai pushtet duhet rregulluar. Rama po perpiqet. Do tju shohim ju se c`bidate do te nxirrni kur te merrni pushtetin

                                                1. S
                                                 Spak

                                                 Yxhum, perpara, o turku katolik, Gjekmarkaj! Cfare provinciali!

                                                  Lini një Përgjigje

                                                  12:06 Blog 10 komente

                                                  11:17 Blog 45 komente

                                                  20:55 Blog 86 komente

                                                  13:05 Blog 10 komente

                                                  12:53 Blog 28 komente

                                                  21:50 Blog 16 komente

                                                  21:14 Blog 6 komente

                                                  18:10 Blog 17 komente

                                                  17:18 Blog 2 komente

                                                  14:32 Blog 15 komente

                                                  Më të lexuarat

                                                  18:00 Politika 16 komente

                                                  13:07 Blog 11 komente

                                                  18:23 Bota 18 komente

                                                  13:25 Politika 32 komente

                                                  15:34 Rajoni 13 komente

                                                  17:33 Blog 43 komente

                                                  Blog Tema

                                                  21:09 Blog 1 koment

                                                  17:33 Blog 43 komente

                                                  17:27 Blog 10 komente