Te fundit

18:00

17:53

17:41

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

2024-04-13 10:25:00Blog Nga Agron Gjekmarkaj

6 Komente

 1. V
  Vezhguesi

  Na cave trapin o palluqe! Te duket vetja i zgjuar me keto brockullisjet pa sens dhe kuptim. Veshtire eshte t'i ngjash dikujt ne kohe te vaktit i cili shkruante fejtone dhe shkrime satirike,tek te cilat ne mes rreshtave kishte nuanca ironie per individe por dhe per pushtetin e atehershem! Tek ty dhe takemi juaj,sahanlepires dhe pa dinjitet mungon jo vetem talenti per te shkruar por dhe sqima, guximi dhe ndershmeria.Nje pyetje kam per ty,i vetquajturi nip i At Pllumit, njerezori e mendjendrituri nga prelatet e krishterimit,c'u be me premtimin tend se rikthimi i S.B,ne PD apo kundervenia me aleatin tone strategjik,SHBA,do te terhiqeshe nga partia ashtu sic beri kolegu jot dinjitoz Z.Marku! Kesaj jepi pergjigje zotrote,mos u merr me llogje.Apo te shijuan beneficet e te qenit deputet dhe n/kryetar kuvendi qe mos i gezofsh kurre,jo per gje,por nuk i meriton se je legen-burre dhe fallco komplet!

  1. U
   Une..

   Malok dhe Satir??????

   1. T
    Trimi

    Shkrim malokesh.

    1. f
     fredi

     ky e ka gjet mire fare,shkruan per te tjeret,por kenaqet vet edhe pse askush nuk e lexon

     1. u
      u shofshin zagaret !

      Zot na fal ! Cfare ke krijuar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      1. B
       Baba Salihi

       Ky nje care i trash dhe i qelbur

       Lini një Përgjigje

       19:00 Blog 51 komente

       14:30 Blog 17 komente

       19:44 Blog 7 komente

       18:02 Blog 26 komente

       17:18 Blog 16 komente

       10:33 Blog 64 komente

       20:20 Blog

       18:18 Blog 21 komente

       17:07 Blog 15 komente

       10:15 Blog 2 komente

       Më të lexuarat

       13:17 Politika 14 komente

       16:50 Politika

       18:50 Rajoni 1 koment

       11:38 Politika 4 komente

       15:55 Politika 2 komente

       18:16 Kulturë 1 koment

       Blog Tema

       20:50 Blog 1 koment

       11:20 Blog 20 komente

       18:08 Blog 3 komente