Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-25 20:10:00Blog TEMA

12 Komente

 1. L
  Legen burre Gjeka i foltores

  Ja prap ky budalli, ska pune tjeter, shkarravit truri diare i tij.

  1. N
   Nga fshati titit

   Po na henkesh trapin e sumes o Gjekkaraj,me ato bejtet e shpifura shkruan ti se paguajne Shqiptaret per ty se pune tjeter nuk po bene shkone dhe lepine bythen e Saliut deputet e foltores u thua emrin e sakte kurse te tjeret do ti tallesh ti brekgrisur si nuk te vjene turp o karre me syze vajte me leket tona ne GREQI DHE NA MORE NE MBROJTE BELERIN o funderine o deputet Leshi servile dhe del e na bene moral neper tv.pale po na heq veten si iqytetruar tani qe tu rrite rroga ke filluar te vishesh te vesh papione po muti mute mbetet o ndyresire qe na ke rene per pjese po Beleri ka vrare njerez PROFEKOQESOR qe ke filluar ta heqesh veten e kape veten nuk vuan me se rroga tu rrite dhe aty e ngrite kartonin te shohim ne funde kur te beshe deklarimin sa i varfer je qe me nje rroge te ngelen edhe leke qe i blefshfe ilace e vafshe ne te semes o deputet i shpifur. urp

   1. T
    The One

    A ka ndonje qe i lexon shkrimet e ketij trapi apo vetem fjaline e pare , te mesit e te fundit? Jam kureshtar

    1. N
     Nul Moka

     Ë i shkreti! Gjynaf. Më kujtohet kur ishte mirë..... . E respektonin..... . Tani tallet njërëzia me Gjekën.... . Gjynaf.

     1. K
      Kelmendi

      Po Babo non grada cfare po bente nga ballkoni ?? Na e thuaj or bure, mos ki frike.

      1. K
       Kështu o posi!

       Rr...k....!

       1. E
        Emigranti

        Na ke care trapin o floke lepire .o kellire .u bere bajat me ato shkrime.boooll.ndroje melodine.

        1. L
         Lum familja e mjer Lezha qe te ka ty

         Ua prap ky gomari , po te mbetet loqe tjetri tere jeten moj perendi . Ky loqja si ato plakat e kohes se qyrtykut qe tregojne histori me njera tjetren jo ky po ai , jo po itha ky po i tha ai , jo une keshtu e ai ashtu , per me koqe burre mos ketkoni tjeter po cudia eshte kur e ftojne ne tv kete mut muti japi mendime kur ai eshte hambull per vehte .

         1. L
          Lum familja e mjer Lezha qe te ka ty

          Ua prap ky gomari , po te mbetet loqe tjetri tere jeten moj perendi . Ky loqja si ato plakat e kohes se qyrtykut qe tregojne histori me njera tjetren jo ky po ai , jo po itha ky po i tha ai , jo une keshtu e ai ashtu , per me koqe burre mos ketkoni tjeter po cudia eshte kur e ftojne ne tv kete mut muti japi mendime kur ai eshte hambull per vehte .

          1. L
           Lum familja e mjer Lezha qe te ka ty

           Ua prap ky gomari , po te mbetet loqe tjetri tere jeten moj perendi . Ky loqja si ato plakat e kohes se qyrtykut qe tregojne histori me njera tjetren jo ky po ai , jo po itha ky po i tha ai , jo une keshtu e ai ashtu , per me koqe burre mos ketkoni tjeter po cudia eshte kur e ftojne ne tv kete mut muti japi mendime kur ai eshte hambull per vehte .

           1. L
            Lum familja e mjer Lezha qe te ka ty

            Ua prap ky gomari , po te mbetet loqe tjetri tere jeten moj perendi . Ky loqja si ato plakat e kohes se qyrtykut qe tregojne histori me njera tjetren jo ky po ai , jo po itha ky po i tha ai , jo une keshtu e ai ashtu , per me koqe burre mos ketkoni tjeter po cudia eshte kur e ftojne ne tv kete mut muti japi mendime kur ai eshte hambull per vehte .

            1. u
             u shofshin zagaret

             Nuk ka te aferm dhe miq qe ti thone se eshte bere NEVERI per njerezit normal.

             Lini një Përgjigje

             19:00 Blog 20 komente

             16:36 Blog 13 komente

             16:05 Blog 3 komente

             20:10 Blog 7 komente

             19:22 Blog 2 komente

             11:35 Blog

             18:19 Blog 4 komente

             11:42 Blog 4 komente

             10:48 Blog 7 komente

             10:39 Blog 1 koment

             Më të lexuarat

             09:09 Bota

             16:07 Bota

             17:29 Sociale

             10:52 Bota

             19:10 Dossier

             17:20 Politika

             Blog Tema

             20:10 Blog

             20:00 Blog

             10:25 Blog 1 koment