Te fundit

08:08

22:33

22:08

21:57

21:41

21:32

21:15

21:05

2024-04-19 13:30:00Blog TEMA

9 Komente

 1. P
  Prostituta Kombetare sali

  Num mund te mungonte dhe Lolo i Oborrit…Padyshim

  1. B
   BeeGees

   O lol, po mblidhi gjithe budalleqet e shkruara vitin e fundit dhe botoi ne nje liber. Besoj se kopje do te kesh vetem ti

   1. S
    Spiuni klysh i nongrates Gjekmarkaj

    Obobo, oersery ky idiot i lindur! Turp shqiptar ku pis bure, pa dy r .

    1. p
     pionieri i saliut

     nqs do botohesh perseri revista "fatosi" gjeku do ishe njeriu me adapt, me kompetent e me i pershtatashem per kryeredaktor i saj me pagese te plote. ti je i tipit andi bushati, flamut noka, fatos lubonja, eddi paloka, gaz bardhi e sojsorollopi i tyre qe kur berisha ua rrase mbrapa i thone "na fal zoti berisha se ta kemi kethyer kurrizin"ose tsojit kalaja, eni vasili e sich qihet(shifet) erla mehili copa mishi me dy sy

     1. P
      Pal Vata

      Doli shpellari i Foltores ( Nevojtores ) se Sali NonGrates se Vicidolit Tropoje , Sali Neo Feudali i shekullit 21 , Neo Feudali Alpin ( Maloki ). Mjere keta shpellare qe akoma nuk kuptojne qe nuk do njeri me i pa me sy 300 - 400 vjet prapa e kane cuar Shqierine. Vetem nje shpellare i pa gdhendur si keto katndaret e Saliut , si ben pershtypje impakti nevetites , perbuzes , urrejtja , nen cmmi i popullit mbare.

      1. P
       Pal Vata

       Doli shpellari i Foltores ( Nevojtores ) se Sali NonGrates se Vicidolit Tropoje , Sali Neo Feudali i shekullit 21 , Neo Feudali Alpin ( Maloki ). Mjere keta shpellare qe akoma nuk kuptojne qe nuk do njeri me i pa me sy 300 - 400 vjet prapa e kane cuar Shqierine. Vetem nje shpellare i pa gdhendur si keto katndaret e Saliut , si ben pershtypje impakti nevetites , perbuzes , urrejtja , nen cmmi i popullit mbare.

       1. L
        Lulja

        Doli ky idioti me keto shkrime ordinere. Mua per vete po te me kishin thene kaq njerez qe je nje idiot, do mendoja dhe vete se mos isha i tille. Ik ore pedagogu i deshperuar qe per nje cope karrike deputeti je bere lolo. Si nuk te vjen zor para ketij populli qe e hengre dhe lepive dhe gishtat nga ???? per Sali Berishen!TURP!????????????????????

        1. c
         ceni

         Nje here Gjekmarku Agron shkoi tek zoti dhe i kerkoi qe ti plotesonte nje deshire per te mos qene jashte shoqerise qytetare te Tiranes duke i plotesuar deshiren qe te behej njeri i letrave ,te artikulonte bukur qe mos te ndjehej i nenvleftesuar nga shoqeria ne Tirane.Zoti pasi e ndigjoi ia plotesoi deshiren dhe e leri te shkolluar te lexuar dhe te artikuluar,por fatkeqesia e inferioritetit perseri vazhdoi ne shoqerine e Tiranes dhe pasi nuk hasi ndonje ndryshim perseri shkoi tek zoti dhe i tha qe edhe pse me bere te artikulueshem dhe letrar perseri nuk shikoj ndryshim ketu ne Tirane dhe i kerkoi aresyen se si ka mundesi qe qendrimi muk ka ndryshuar ndaj tij.Zoti duke nenqeshur i tha : Me kerkove nje deshire dhe ta plotesova dhe qytetaret nuk te afrohen se perseri dukesh malok me floke te llakosura.Kjo eshte aresyeja qe qytetaret nuk te afrohen. Markagjoni uli koken dhe u largua i merzitur.

         1. d
          demo

          idjot,katundar...Edhe po s`ja botoi Tema,do ti vari trakte naten neper shtylla.

          Lini një Përgjigje

          10:10 Blog 1 koment

          18:18 Blog 2 komente

          21:40 Blog

          19:50 Blog 3 komente

          19:31 Blog 2 komente

          09:55 Blog 2 komente

          19:01 Blog 16 komente

          17:38 Blog 19 komente

          16:19 Blog 17 komente

          12:22 Blog 2 komente

          Më të lexuarat

          16:50 Politika 14 komente

          13:17 Politika 13 komente

          15:55 Politika 26 komente

          17:53 Politika 34 komente

          14:12 Politika 18 komente

          11:38 Politika 13 komente

          Blog Tema

          21:41 Blog 6 komente

          20:49 Blog 4 komente

          20:50 Blog 1 koment