Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-11-12 13:46:00Blog Nga Agron Gjekmarkaj

46 Komente

 1. N
  Nastradini

  Qenke koqe o Gjekmarkaj. Keq per humorin tend jemi ne. Kesaj i thone fshati deigjet e kurva krihet.

  1. k
   k

   Do preferonim nje prozë për shpellarin non grata.Do kishim të përafërtën e forcës poetike dhe fantazinë therëse të S.Bëvë kur shkruante mbi poezinë e Bodlerit në gazetën e Salunit.Apo per ty keta emra jane te pakuprueshëm ? Eshte e pranueshme duke qene se je statik si ikonat Bizantine para Manierizmit dhe Rilindjes në oborrin e L.Dei Mediçi. Ju këshilloj te shkruani ne gazetat e provincës së topojës se vetëm atje mund te gjesh lexues që te kuptojne dhe pastaj te kryejne harakiri qe janë bashkefshatar me ty.

  2. T
   Tuku

   Je kohe o injorant

   1. L
    Luli

    Po budallë mbete më keq se budallenjë që ngjiten hekurave je Agron!

    1. T
     Tirana

     Ky ka pjerdhur nga deliri

     1. C
      Coli

      O Bole Gomari

      1. A
       Ada

       AS MISH , AS PESHK. KY THJESHT, TA SHPIF.

       1. y
        ylli kaka

        sa shume qe jane shtuar debilat!

        1. H
         Humoristi

         Filoqylsi i dorehequr nga doreheqjet mediton !?Si nenkryetare i kuvendit nuk e di ke dreqin perfaqeson!?Vera e kuqe e “ babos” e turullos!?

         1. L
          Landi

          Kot me pyet, a ka njeri qe e lexon kete? Se une pas nja dy shkrimeve te tilla as qe marr me mundimin. Humor burgu nga nje deputet. Paguhet ky ne fakt, por ka keqkuptuar pagesen. Paguhet per te qene parlamentar dhe jo sharlatan zhgarravinash

          1. B
           Bejtexhiu i fshatit shkruan më mirë se sa ky koqa

           Unë u mundova t'a lexoja,por nuk munda,të vinte pështirë me atë fjalor,me ato krahasime që të bënte për të vjellë,dhe thash si ka mundësi një prof,një dhjeputet të ketë këtë nivel. Dhe më e bukura është se i është mbush mëndja se di të bëj humor..... Të paktën Grida me salianjin t'a këshillojnë...

          2. B
           Bato

           Si smundem ta lexoj kurre nje shkrim te ketij? Hiqet sikur ben letersi, sikur ben politike te larte

           1. Analist

            Mjaft o gjoja njeri nuk ka nge njeri te lexoje marezite e tua

            1. d
             dani lezhe

             Nuk e di a ka njeri qe e lexon akome kete BOLEN e madhe.

             1. s
              sali

              me demek po ben hhumor,na rrofsh bythen profesot

              1. T
               Tironsi i Vorrit Bomit

               Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

               1. T
                Tironsi i Vorrit Bomit

                Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                1. T
                 Tironsi i Vorrit Bomit

                 Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                 1. T
                  Tironsi i Vorrit Bomit

                  Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                  1. T
                   Tironsi i Vorrit Bomit

                   Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                   1. T
                    Tironsi i Vorrit Bomit

                    Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                    1. T
                     Tironsi i Vorrit Bomit

                     Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                     1. T
                      Tironsi i Vorrit Bomit

                      Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                      1. T
                       Tironsi i Vorrit Bomit

                       Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                       1. T
                        Tironsi i Vorrit Bomit

                        Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                        1. T
                         Tironsi i Vorrit Bomit

                         Mireserdhet ne boten e kafsheve te Tropjes se Sali NonGrates , akoma se kane vesh se Shqiotaret keto kafshe i kane mbyllur ne kopeshtin zoologjik te Vicidolit ( ne shpella ). Keto e cuan Shiperine 400 vjet mbrapa ne fillim Feudalizem, qeverisje me katunare te Saliut.

                         1. P
                          Proza eAgronit ne Agoni

                          Mjer Shqiperia per keta “Trina” . Ne per keta kemi shume nevoje .O Sali idioti e ci ke keta BUDALLENJ me ne krye ty. Do dhe autori i shkrimit te bej bejte, po nuk ju afrohesh hic bejtexhinjeve o mavri

                          1. R
                           Rolandshehu40@ gmail.com

                           Shume i pështirë , i palexushem , i shkrete si truri i gjikmarkajt

                           1. t
                            tom

                            Gazete bole qe publikon karlliqe katundaresh qe bejne sikur jane intelektuale duke perdorur metafora e krahasime idiote.

                            1. L
                             Lezha

                             Prap ky loqja , o njerez mblidheni mendjen kur shkoni e votonise gomere si puna e ketij nuk hyjne ne pune , loqe hyjne e loqe dalin .

                             1. M
                              Maloku

                              O gjek, shko te cani edhe mbllacitu si athere... te kujtohet kur haje si kafshe ripertypse?

                              1. E
                               E duam Shqiperine te lire dhe demokratike.

                               Me te drejte komentuesit e lartepermendur e kritikojne Gjekmarkaj sepse me shume meret me humor ne vend qe te ngreje ne parlament problemet qe shqetesojne vendin, te kontriboje te Pd-ja qe kjo force te bashkohet dhe ne krye te saj te dalin te rinj, pra as Berisha dhe as Basha dhe akoma me keq Alibeu. Si demokrat i thjeshte deklaroj se nga Gjekmarkaj kemi pritur me shume kontribut, ne radhe te pare per forcimin e Pd-se. Besoj qe kjo kritike dashamirese ta mare ne konsiderate per te ardhmen. Nuk me vjen mire qe komentuesit e lartepermendur qe kalojne ne ofendime.

                               1. B
                                Bora

                                Pa asnje kuptim dhe vlere…. Per kete paguhet ky si deputet

                                1. L
                                 Lleshi

                                 Një palodeputet karagjoz që shkon në kuvend vetëm për bejte.

                                 1. q
                                  qirjako

                                  E ke gabim !Markagjoni eshte i perzgjedhur si Saliu ne vitet 1990,por po pret momentin ta therrasin perseri se shume u vonuan pas takimit te pare!Ndaj dhe bene kronike ne pazarin e gjose se gjalle,ku kerkush nuk e kupton qe ai merr vetem kestin e radhes!E ç'fare i ka bo Sali Berisha ketij vendi,ligesi qe as per 80 vite nuk rriprohet,ndoshta me nje lufte te trete boterore,ku si zakonisht Gjekmarku do ta lere prozen dhe do te bashkohet si eterit e tij per te rivrare komunistat! Kerkush nuk e ndjen delirin e tij qe duket si kryetar komerative te kohes se monizmit.A e kuptoni qe nga buka e ngjyer ai ha sot pese vafte dhe kudo qe shkon i ftuar ia ve kusht ardhjen e tij!Derri ka zbritun ne qyyey me kollare a e kuptoni ne ç'fare kohe moderne qe jetojme!Huruni orthi eshte parlamentar dhe tirons denbabaden!

                                 2. H
                                  Hasani

                                  Keto nuk i voton populli po kodi zgjedhor qe i vendos me renditje si duan kryekaret e partive.gjithmon do kemi koqe ne parlament,mos u habisni kur te behet deputet dhe lymi tutit.

                                  1. N
                                   Nga Vjena

                                   Si ka mundesi qe keta sufllaqexhijte, atje ku nuk puthin dot, peshtyjne. Si ka mundesi qe marazi t'ju verboje syte e mendjen dhe nje prej figurave me racionale, te qeta dhe me te respektuara ne kete palo Kuvend, e urreni dhe shani kesisoj. Inat kijeni sa te doni, nuk keni pse ofendoni kot se koti pa piken e logjikes. Dhe per ata qe komentojne se gjasme "nuk e kane lexuar", atehere mos komentoni kot kur s'dini per cfare flitet. Inatin dhe vrerin tuaj mos e hidhni kudo qe mundeni. Jave te mbare dhe dashte Zoti, pa inate e zemerata ne zemrat e mendjet e miqve te mi sufllaqexhij!

                                   1. U
                                    UNE

                                    E paguajme per te shkrojtur pallavra. Kryetarja t'ja prese rrogen. Karandash!

                                    1. D
                                     D

                                     O Gjekmut,te gjithe komentusit kuptohet se nuk i lexojn shkrimet tuaja,apriori mendojn se ti je nje berishist,prandaj vjen verdall si pordha neper breke ne shkrimet tuaja,

                                     1. D
                                      D

                                      O Gjekmut,te gjithe komentusit kuptohet se nuk i lexojn shkrimet tuaja,apriori mendojn se ti je nje berishist,prandaj vjen verdall si pordha neper breke ne shkrimet tuaja,

                                      1. D
                                       D

                                       O Gjekmut,te gjithe komentusit kuptohet se nuk i lexojn shkrimet tuaja,apriori mendojn se ti je nje berishist,prandaj vjen verdall si pordha neper breke ne shkrimet tuaja,

                                       1. D
                                        D

                                        O Gjekmut,te gjithe komentusit kuptohet se nuk i lexojn shkrimet tuaja,apriori mendojn se ti je nje berishist,prandaj vjen verdall si pordha neper breke ne shkrimet tuaja,

                                        1. P
                                         Pelion

                                         Boll o Gjeka i Markut Se na nxore zorrët e barkut Sa herë që ty të lexojmë Pordhëtë lumë na shkojnë Je komplet koqe gomari Fjala jote pallmë shpellari Boll me bejte,ironi Se për to t'a ha mundë ti.

                                         1. F
                                          Fan S Noli

                                          AMANI MORE AMANI na i lini deputet të përjetshëm se i duhet Shqipërisë s.p.s. na kujton të kaluarën e largët që po dëshiron të kopiojë.Ai është i vetmi që e mjelë mirë lopën (pa shamat e punë).

                                          1. R
                                           Rroke Noci

                                           A e di vete qe je nje rrote Kari e te duket vetja si shume I ditur...o mortja tju haje hajvan dreqi...

                                           1. u
                                            u shofshin !

                                            Zot ! si e durojne femijet kete ndyresire !!!!!!!!!!!!!!!

                                            Lini një Përgjigje

                                            18:11 Blog 11 komente

                                            17:36 Blog 3 komente

                                            21:10 Blog 1 koment

                                            18:52 Blog 16 komente

                                            18:39 Blog 1 koment

                                            17:29 Blog 50 komente

                                            11:01 Blog 10 komente

                                            17:43 Blog 7 komente

                                            17:29 Blog 28 komente

                                            15:33 Blog 13 komente

                                            Më të lexuarat

                                            11:53 Blog 53 komente

                                            11:40 Sport 23 komente

                                            17:42 Politika 24 komente

                                            18:51 Politika 21 komente

                                            10:21 Kronika 7 komente

                                            10:28 Dossier 32 komente

                                            Blog Tema

                                            20:28 Blog 9 komente

                                            20:17 Blog 18 komente

                                            15:13 Blog 2 komente