Te fundit

14:50

14:40

14:32

14:30

14:21

14:10

14:00

13:54

2023-09-30 19:40:00Blog TEMA

32 Komente

 1. P
  Prishtina

  Super llogik,bravo Kimete,po ato nuk dine te lexojne e jo me te kuptoje

  1. D
   Dardan

   Albin Kurti eshte trim pas lufte e i mencur pas kuvendit, qe nuk vlejne asgja.

   1. k
    kim-kim ham-ham

    Kjo femër budalle.

    1. b
     bregdetari

     Kjo femër nuk është budalle o ti "kim-kim-ham-ham". Budallenj janë ose ata që nuk dinë të deshifrojnë kuptimin e thënieve, që nuk duan të kuptojnë çka Kimetja tjot, ose ata që e kanë ndarë mendjen të qëndrojnë në këtë statukuo qeverisje dhe ta shikojnë Albin Kurtin të veshur me kostumin e kampioniot patriot që, sipas tyre, është dhe mbetet udhëheqës i shqiptarizmës.

    2. T
     Tropoja

     Çfare kukumjaçke je,shkrime kot veç vrerë e inat,

     1. A
      Alex

      Na thuaj cfare nuk shkon nga ky shkrim o tropoje para se te perbuzesh ..Nese vertet kuptoje dicka

     2. d
      dejavu

      Thjesht tragji-komike kur Kimetja per nje grusht leke mundohet te nxjerr dhjam nga pleshti, per fensat e vet qe vegjetojne me shkrimet delirante te Kimetes duke ferguar petulla ne uje.

      1. S
       Shqiptar

       Te lumte edhe nje here..!

       1. U
        Ushtaraku

        Shume mire e ke Kimete hajd ne lufte behuni burra boll ngelet duke u qurravit botes per Serbine. Beni lufte dhe mos kerkoni ndihme as nga Shqiperia apo Rama meqe nuk e keni nevoj. As nga Amerika dhe as BE qe para disa ditesh i shate e mallkuat dhe sapo 30 serbe hyn ne Kosove ne vende te merrnit pushket moret mikrofonet dhe u qate per Serbine. Kosoves nuk i jane heq saksionet dhe Serbise nuk kane per ti vendos saksione. Serbet gjithmone e kane pat te lehte me shqiptaret ne Kosove.

        1. P
         Punetori

         Or po kjo na çau bythen ! Si eshte puna e kesaj ? Nuk jam psikolog , por nga experienca e jetes di te them se femra te tilla kane nje problem me hormonet.

         1. M
          Mesuesi i 9 vjecares

          Nuk shkruhet "punetori" , shkruhet puntori.

          1. D
           Drejtshkrimi

           Or ti shoq: - "Mësuesi i 9-vjeçares" - "punëtori" Kështu shkruhet shqip.

          2. D
           Detari

           Nuk e kin njeri prandaj ose menopauze

          3. N
           Noc Rroku

           Nuk do dali ma kush, me jua qënis mo mirë. Bravo... Troç. Qartë, Pastër, Fortëë. Kjo është analiste. Bravo, Se sa han pykë , është tjetër punë T' rujt ZOTI.. Respekte !

           1. V
            Vranakonti

            Bravo Shkrim brilant. Veç nje gje dua te theksoi se Edi Rama nuk ka thene qe KFORI te vendoset ne veri te Kosoves per te mbrojtur kosoven nga kosovaret dhe serbet nga Kosovaret,por te jet aty per te mbrojtur shtetin e kosoves.

            1. S
             Sefer Daja

             Kimete, me ca gjera mbase ke te drejtë! POOOR! Ajo "Kuku lufta" duket nji ironi e tepërt!!! Vërtet, nëse atdheu na thërret, burrat duhet të rrokin armët, ama para se të shkohet tek arma, BURRAT E VËRTET DHE TRIMA , duhet të bëjnë GJITHÇKA, për PAQEN!!!! Nuk të njoh dhe nuk e di a ke fëmij, por imagjino çdo nënë ushtari,kudo në botë, se sa e " qetë" mund të flej ajo, e çfar jete ka, duke e ditur që fëmija i saj është çdo ditë nën rrezikun e plumbit!Historinë nuk duhet ta harrojmë, po dhe ti fryjmë zjarrit të luftës, duket pak jo llogjike! Nëse mëritë e vjetra do sundonin mendjet e reja, çdo cep i globit do ish në konflikt!

             1. S
              Shqiperia

              Kommente nga njerez analfabete, qe nuk marrin vesh nga politika, njerez me nivel ZERO . TURPI I SHQIPETAREVE, BASHKE ME GAZETARE KIM.!!!!!!!

              1. K
               Kry

               Pothuajse totalisht shkrim per edi ramen. Gazetarja permendi disa episode korrupsioni me politikane kosovare. Me fal, se je gazetare, ke dijeni se ne cfare nivelesh te tmerrshme eshte korrupsioni, vjedhja, abuzimi ne qeverine rama, po per zv/kryeministra ne arrati ke degjuar, per gjysmen e qeverise ne burg ke degjuar, per erion veliajn me inceneratore ke degjuar, e shume tjera! Se nuk besoj kane te krahasuar jo me rajonin, por as me vende te botes se 3-te.

               1. B
                Busho

                Gjithmone me te njejten diarre kjo Kimetja e vetekenaqur…

                1. b
                 brunilda

                 shum mire e ka zonja ,politikanet ne kosove duhet te emancipohen ,te bejne politike te qyteteruar e bashkohore ,e te ndjekin rugen e bashkupunimit ,sidomos kryeministri kurti ,ruga e konfliktit asnjeher nuk te nxjer faqe bardhe vetem konflikte e shere ,nuk zgjidh problemin por e le plage te hapur ,ndoshta kete do kryeministri per te shtuar piket per vehte , ka ikur koha e kesaj politike ,bashkpunimi , cilivizimi ,qyteterimi , lenja menjan e hakmarjes por integrimi te pakicave komberare jan nje zgjidhje per problemin ,gjetja e armiqve e tradhetarve ,mos bashkpunimi me ShBA ,BE , tradhetar Edi Rama ,nuk i di se ke kan miq ,apo u mjafton udheheqesi i tyre legjendar Albin, mendoj se intelktualet ne kosove duhet ta ndalin kete politik te gabuar te kryeministrit qe punon per vehte ti dalin kunder e te marin persiper te zhvillohe nje ,politik cilivizuese ,emancipuese e bashkohore ne te mir te vendit sa seshte von

                 1. K
                  Kim-chi Kim

                  Shume mllef paske, moj Kimete. Me gjithe globin e paske inatin. Tregon qe s’je ne paqe me veteveten.

                  1. C
                   CH

                   Thjesht shkrim katastrofal ,e analize pa sens etj.etj. Komente pa lidhje disa qe e perkrahin etj.etj. Tung Kimete

                   1. C
                    Ch sh ch sh ch

                    CH nuk je ti qe gjykone ne se komentet jane plot apo kot ti jep mendimin ten per shkrimin dhe kaq shoku trapi

                   2. P
                    Patrioti

                    Hej Kimete, Se pari ju vete duhet te kerkoni qe Shteti (jo Albini se eshte tu pergatit nje fjalim pa leter) t'ju furnizoje me armatim: 1) Automatik (kallashi ne kete rast ben pune) 2) Tridhjet karikatore me fisheke 3) 10 Bomba sulimi 4) Unifome ushtarake vetem kur serbet "trima" tju shohin te armatosur athere do ta kuptojne qe nuk eshte aq e lehte te merresh me Shqiptaret!

                    1. S
                     SHQIPTAR

                     Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                     1. S
                      SHQIPTAR

                      Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                      1. S
                       SHQIPTAR

                       Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                       1. S
                        SHQIPTAR

                        Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                        1. K
                         Kimete te kemi me kimet

                         Je talent bravo

                         1. S
                          SHQIPTAR

                          Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                          1. S
                           SHQIPTAR

                           Moj zonjusha Kimete, këta nuk janë ‘thi’, por janë derra se veç po rrinë duke qeshur e duke u zgërdhirë si kastraveca të mërdhitë, prej “patriotizmit” e “trimërisë” që kanë!... Po, këta, patriotë e trima janë veç kundër shqiptarëve dhe kundër UÇK-së, se, për atë i ka mbajtur e majmur Serbia e Jugosllavia, për t’i pasë sot në pushtet... SHQIPTAR

                           1. R
                            RAIFI

                            Tema e Ramës,boton lloj-lloj komenti të ndyt e të poshter që nuk kanë vend as në gazeta pornografike dhe nuk boton komentet lidhur me tradhtitë e Ramës.

                            Lini një Përgjigje

                            18:01 Blog 28 komente

                            17:12 Blog 51 komente

                            16:20 Blog 5 komente

                            14:03 Blog 10 komente

                            09:58 Blog 17 komente

                            18:55 Blog 24 komente

                            17:16 Blog 42 komente

                            12:32 Blog 13 komente

                            11:50 Blog 55 komente

                            18:50 Blog 48 komente

                            Më të lexuarat

                            20:10 Rajoni 4 komente

                            10:09 Bota

                            15:49 Politika 51 komente

                            20:01 Sociale 18 komente

                            18:11 Politika 55 komente

                            22:40 Sport 1 koment

                            Blog Tema

                            19:27 Blog 8 komente

                            18:00 Blog 6 komente

                            16:41 Blog 4 komente