Te fundit

19:41

19:40

19:30

19:24

19:20

19:17

19:10

18:52

2024-04-18 18:18:00Blog TEMA

2 Komente

 1. j
  jevgu

  Pse more duhet te krahasojme Lir alabakun me Trump dhe qe nuk ka asnje shanc te heqesh paralele ne cdo aspekt. Shperthimet e metes nuk jane te rastesishme dhe nga ana shendetsore kane pasoja te shendetit mendor. Fale stresit te vazhdueshem dhe intesiv pasojat a luhatjes se gjendjes psikoemocional shkaktojne demtime te sistemit nervor qe ne pamje te pare nuk duken si te tilla dhe evidentohen ne momente te caktuara sipas gjendjes emocionale te personit. Nuk duhet perjashtuar fakti qe meta mund te jete ne gjendje ankthi (anxiety) apo dhe me keq (PTSD) qe nga 2012.

  1. P
   Poseidon

   ANO ISHTE LOJA .META. I BEN TE DYJA ,PRESION NDAJ PROKURORISE POR EDHE MUND TA SHFRYTEZOJE SI LAJTHITJE........POR ATIJ I DUHET FUTUR HURI NE BYTHE GJITHESESI...........MONA E THA SE ILIRI ME LUFTON POLITIKISHT DHE JO SI BASHKESHORTE,POR SYNOJNE QETE NGATERROJNE PROKURORINE PER PASURINE. ........JO VETEM HAJDUTE POR EDHE KRIMINELE TE POSHTER....PERVEC VRSSJEVE NE MALIN ME GROPA EDHE TE KATER PERSONAT E VRARE NE BULEVARD JANE PO PER SHKAKUN E TIJ,POR QE I EKZEKUTOI SALEHKARAXHICI..........ESHTE SPIUN I GREKEVE ,RUSEVE DHE I SIGURIMIT TE SHTETIT........SIKUR EDHE PUSHKATIMI TE EKZISTONTE SDO ISHTE KEQ.

   Lini një Përgjigje

   21:40 Blog

   19:50 Blog 3 komente

   19:31 Blog 2 komente

   09:55 Blog 2 komente

   19:01 Blog 16 komente

   17:38 Blog 19 komente

   16:19 Blog 17 komente

   12:22 Blog 2 komente

   11:37 Blog 3 komente

   21:10 Blog

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   12:15 Politika 15 komente

   10:31 Kronika 9 komente

   20:19 Kronika

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog