Te fundit

15:20

15:09

15:07

15:00

14:47

14:36

14:33

14:27

2022-07-19 15:21:00Blog Berat Buzhala

12 Komente

 1. z
  zalli

  .......dhe vjen nje dite e kthjellohet njeriu...........

  1. M
   Mal Cori

   Dakord mbi gjithçka po thu, por nuk je i përditshme mbi rezolutën për dënimin e masakrës të Srebenicës....... . Parlamenti shqiptar pikërisht më 7 korrik ka miratu këtë rezolutë të paraqitur nga PS. ...... . Mos bjerë pre e provokimeve të SRB-it ( S ali. R am. B erisha)......

  2. K
   Koli

   Pyet Sali Kurven or Bukshkale,pse nuk e beri per 20 vjet qe ka qene ne pushtete per kohe te ndryshme.Sa per ate te Serbenices,ishte me te Futme,or Bukshkale.Dhe ta dhane sqarimin:Bjereni ne Kuvend pa Emrin e Non Grates se Amerikes.Amerika mbibte gjitha,apo jo Bukshkale.Erdhi pa emrin e tij,u votua 100 per qind.Mos i fry zjarrit kot Bukshkale.E dime te gjithe kush jeni ju,Zheji,Lubonja,Cim Peka,Bushati Gjyshit Bukur,Bejtja nga Elbasani( i marrsha te keqen se e kam pas Cun Lagje Bythqimin e Mutit),????,etj shkerdhata plot si ty.Ah po se desh harrova;Si nga kosova qe je,beji te fala dhe atij Debilit,qe shkruan perdite tek Bota Sot kundra Edit,Prof Dr Bytyqi,ma Kar burre nuk kam pare kurre ne jeten time,lavderon Vrasesin Sali dhe shan Piktorin Edi.????

   1. K
    Koment me vlera

    Respekte Koli

   2. B
    Bubuzhel insekt keqberes

    Nese nuk ka pasur redaktim ne shkrim ky analfabet gjysem shqipfoles ka mesuar shqip nuk e kexova cfare shkruan por nuk e kuptoje kush ka nevoje mendjen per e ketije plehre te krahines multi-etnike koqevare

    1. I
     Ishi i ZaKaroves

     He mer serboviç i vogel ...qeke tremb içik

     1. Z
      Zagarovi

      Me henksh hajdarin azem jam 100 % shqipe me dy krena o moter qirre

    2. d
     dardan

     Ky Berat BUDALLA eshte nga ata qe UDB ju kane dhene nga nje luge corbe te prishur, njeri pa moral dhe veshderr i felliqur. Nuk ke tru ti moe derr Kosove te kuptosh Edi Ramen ju te pa fytyre jeni akoma me Sali non graten se jeni te trashe.

     1. a
      alphade

      Z. Mero ne stafin tend ke ndonje spiun te SaliMortjes dhe Ilir Floririt …….Disa komente te mia papritur i shuaj- ne ……..Kaq di te them une …!

      1. m
       metalurgu

       Berat "ufo", po si e krahason Srebenicen me Kosoven ore "ufo" qe gjithe jeten ke mendue se bishtin ta ka hekun Salia e jo perendia!Ramen sikur te mblidheni te gjithe mendjet e pertejme nuk e arrini dot per dy aresye:E para eshtre civilizimi dhe e dyta qyteterimi!Duhet te kalojne ndoshta dekada qe do mundet me iu afrue.Al Bini jo,Ti jo e jo se je ne nivelin e Qim Pekes akoma.Ndaj o Berat Bukshkala mos na u hiq i ditun e na jepe edhe receta ne kendej se je vite drite larg te qenit qytetar shqipetar.

       1. p
        pjeter

        Depudeti rus? Po thendri i Serbise per ke ka punu e per ke punon?

        1. S
         Sorry

         Berat ti ke qene UÇK-ist, dhe ne ket kuptim te pergezoj, se mbeshtet komandantet e tu. Por... para ca kohesh kur u pyete ne intervist nga nje TV e Shqiperise, besoj pergjigje politike " pretendove se nuk ishe i sigurte nese kreret e UÇK kishin bere krime apo jo....". Ky ishte kontribute per D. Martin. Deputetet e PD aqe sa duhet nuk jane femije nga ment, qe ti trajtosh ne kete menyre. Ka edhe aty te drejte , te ndershem dhe patriot. Nuk theme per nongraten " Shqiperia ne Rrezik". Keshtuqe une se paku e quaj te panevojshem kete shkrim dhe keshillim qe u jepni Deputeteve te PD. Ata e duan Shqiperine , Kosoven dhe gjithcka shqiptare si une , si gjithe shqiptaret e Shqiperise. Megjithate te respektoj. Fundja njeriu eshte njeri dhe ... pse jo i lejohet te shprehet lirshem, edhe te gaboj, ...por njehere ama.

         Lini një Përgjigje

         12:56 Blog 2 komente

         11:25 Blog 12 komente

         10:05 Blog 91 komente

         10:01 Blog 4 komente

         22:24 Blog 9 komente

         21:00 Blog 7 komente

         18:48 Blog 2 komente

         18:29 Blog 3 komente

         17:44 Blog 6 komente

         16:33 Blog 3 komente

         Më të lexuarat

         20:00 Rajoni 99 komente

         17:42 Politika 19 komente

         10:49 Rajoni 14 komente

         10:31 Sport 4 komente

         20:18 Bota 6 komente

         09:15 Politika 20 komente

         Blog Tema

         12:22 Blog

         11:37 Blog 2 komente

         21:10 Blog