Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-07-22 18:10:00Blog TEMA

17 Komente

 1. G
  Genti

  Nuk deshën Bashën që të shpëtonte PD-ja nga rrënimi. Tani le të mbyten bashkë me "kapitenin"e tyre "Liderin Historik" të lidhur me krimin dhe të korruptuar deri në fyt. Konferenca e sotme për shtyp e Berishës të lë të kuptosh se ai do e marrë me vete PD-në dhe shpresat e demokratikasve. Ndoshta kpshtu do jetë më mirë pasi do mbyllë misionin e vet antishtet një nga lëvizjet më anarkiste dhe të paafta që ka patur ky vend.

  1. L
   Laura

   Perbindeshi i Vicidolit , Doktor sali Mortja eshte agjent serbo-rus i kalibrit boteror, i pasuruar ne menyren me marramendese duke qene 16 vjet ne krye te pushteti legjislativ dhe ekzekutiv ne Shqiperi dhe nuk e ka problem te paguaje 50 apo 100 mije militante koketrashe, gangstere e karrieriste te smure per te bere show ne bulevardin "Deshmoret e Kombit", vendin e krimit te tij me flagrant dhe akoma te padenueshem.

  2. R
   Raimond vlonjati

   `Do rrenohet PD-ja , sepse nuk na jep vizen ambasada Britanike .looooooooooooooool hahahahaha Estrada e hipokrizise Britanike te ben per te vjelle Me shume do i rriten votat PD-se , se ne te gjithe e shikojme qe keto AMbasada veprojne sipas orekseve te nejrit apo tjetrit dhe jo sipas principeve morale ... Ne kemi Shqiperine qe keto 10 vjet ka vajrut ne kulmin e Korrupsionit ne Europe, duke u bere embleme e korrupsionit ndersa Britaniket dhe Amerikane ja hedhin fajin Berishes se para 10 vjeteve .. I PASKA NJOHUR TAMAM ENVERI keta palaco me moral qelbesire

   1. P
    Pjeter

    Mos dil pa marr ilacet, o njeri! Se kam per politike, nuk jam i njeanshem, por kam keqardhje per dhendetin tend Raimond.

    1. P
     Po tamam

     Hahaaa shume e bukur!!

    2. X
     XXL

     Ty Rajmond vlonjati të ka lënë historia në luftën e Vlorës dhe me këtë kapacitet mendor që ke , nuk mund të gjykosh dot problemet politike aktuale. Saliu jot e ka ngrenë çairin pa leje dhe tani do përgjigjet. Po zotrote nuk i kupton këto gjëra . Ruaj ato cangadhet e tua jepi ndonjë dorë bari të njomë se po u vonve do ta ha,jë Saliu me gjithë foltoren e tij.,,,,

    3. i
     ilir

     Akoma vazhdon zhgarravit ky hajvani Pata?! Po ok ik o idiot se nuk te lexojne..

     1. D
      Dakord

      Pse ti qe komenton poshte artikullit te pates, ti nuk quhesh qe e lexon. Toç

     2. S
      Shoqja Pandora

      Te rroje sa malet udheheqesi jone Edi Rama! Sa te jete jeta dhe shqiperia fo ti kendohen kenge ketij patrioti dhe biri patriptash! Shqiptari me i madh qe ka lindur ndonjehere keto troje krenare. Babai i vertet i kombit shqiptar qe po i jep emer shqiperise. Ps burrit me te madh te shtetit Shokut Enver Hoxha Edi Rama do mbahet mend si babai me i madh i ketij ketij kombi. Ashtu si shoku enver zhduku gjithe qelbesirat borgjeze dhe revisioniste me ballistet ne krye dhe Edi rama po pstrin shqiperine nga mbeturinat e viteve 90!!! Nga gjitje asjo fare e ndyre qe ne unoerpoqem ta zhdukim Per 50 vjet nen udheheqjen e shokut enver! Po bijte dhe bijat tona me ne krye edi ramen dhe belinda beqir ballukun do e ktjejne Shqiperine tone te bekuar e te begate sic e donin partizanet dhe Shoku Enver

      1. Çekiçi

       Po ju shkruj dy kriminelve te Kosoves Albin strucit veteranit te rrejshem te UÇK dhe Vjosë hardhuces genjeshtares qe mbi genjeshtra duke gënjyar per lideret e UÇK e veqanerisht ndaj atdhetarit Hashim Thaqi e cila kishte mbeshtetjen nga Serbija arrijti te behet presidente nji intrigante dhe idiote e pa shoqe Albin muti i thoshte Hashim shko në Hagë Vjosë kudra i pregadiste dosje Hashimit bashk më serbet e listes serbe dhe serbet e Beogradit Albulena Haxhiu nji idiote në parllamentin e Kosoves e quante atdhetarin e devotshem o kriminel o kriminel e shtyer nga mëntori i sajë veterani i rrejshem i UÇK Albin kurci Keta te tre janë tre faqezi qe po punojnë per ta kthy Serbinë në Kosovë Janë idiot dhe monstra te Kosoves Keta te tre janë faqezi qe mund te krahasohen vetem më tradhtar te tipit te Sejdo Bajramoviqit dhe te Rrahman Morines Turpi qoftë mbi ta dhe mbi familjet e tyre

       1. F
        Fjala ime

        Sali Sheqeres nuk kane ç'i bejne as Amerika e As Londra sepse ai ka Arben Krajen qe e mbron dhe e degjuat? Do ngreje padi kunder Londres per çpifje! Me te vertete na e çpifi, po ata qe i rrine brenda dhe jashte brekeve si nuk u a çpif? Tani kujtoni pak ate qe ishte arrestuar ne Londer me çip ne kembe qe i iku policise angeleze...si quhesh, ja harrova emrin, ai qe hodhi ne det trupin e Remzi Hoxhes; Si ka mundesi qe i iku policise britanike me çip ne kembe? Ka paguar miljona mafja sheqerjane-karaxhiçjane-fazlliçjane pa çitjane. Kujtojeni dhe ja çoni Arben Krajes ne Lalez qe te ja beje sallate gruaja. KY eshte Sali Sheqereja. Shikoni ne foto, ata qe i marrin ere brekeve te tij...

        1. h
         hektor

         Ku kuptojne shpellaret dhe tironcit....

         1. Çekiçi

          Salë pranoje je kriminel dhe hajn Kriminele është Argita dhe hajneshë Kriminel dhe vrases është Shkelzeni Sllobodanka nuk është kriminele por është serbe Pra SHBA dhe ANGLIJA nuk ju shpallin NON GRATA kot Jeni faqja e zezë e shqiptarizmit ju mbuloftë turpi

          1. Çekiçi

           Leonora Jakupi e këndon këngen Mos ma vrajë ti shka Drenicen Unë po te them ty Salë Mos ma shajë ti Salë Hashimin se Hashimi është atëdhetar e ti je kriminel i pa besë

           1. s
            spata

            Ju mendoni se ka Pd .Budallenje Po ,anarshista Po,kriminela Po,hajduta Po dhe Aka dru me pre .

            1. P
             Pidhi i sat ëme

             Çfarë PD? Ku ka më PD? Të vazhdojnë ,se po kënaqemi ...

             1. C
              Coli

              Cekic,Hashimi ne asnje menyre nuk eshte per burg por as atdhetar nuk eshte.Intrigant po eshte.

              Lini një Përgjigje

              17:18 Blog 2 komente

              14:32 Blog 15 komente

              12:19 Blog 6 komente

              10:07 Blog 19 komente

              18:45 Blog 6 komente

              19:00 Blog 35 komente

              16:56 Blog 15 komente

              14:03 Blog 16 komente

              09:22 Blog 24 komente

              20:40 Blog 26 komente

              Më të lexuarat

              11:49 Sociale 18 komente

              10:40 Sociale 19 komente

              11:35 Blog 22 komente

              12:02 Ekonomia 37 komente

              15:28 Kronika 17 komente

              10:25 Blog 21 komente

              Blog Tema

              20:20 Blog

              12:16 Blog

              11:35 Blog 22 komente