Te fundit

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

2023-12-05 12:45:00Blog Nga Ilir Yzeiri

2 Komente

 1. M
  Macgr

  Kujt ja thoni? Atyre qe shkatrruan ekonomine e vendit vene nga vete shqiptaret? Atyreve qe ndertuan MODELIN LAZARAT ? Atyre qe shkatrruan Shqiperine dhe hapen depot e armeve dhe vodhen floririn,qe vrane te pa armatosur?// Atyre qe bredhin mbas fantazmes Sali dhe i vene flake parlamentit? ........,Ata e lane kete popull pa moral dhe pjellin mostra.

  1. Z
   Zot na fal cfare ke krijuar ! VAMPIRIN SALI

   Sskte komenti.

  Lini një Përgjigje

  21:09 Blog 5 komente

  17:33 Blog 48 komente

  17:27 Blog 11 komente

  17:22 Blog 10 komente

  13:07 Blog 12 komente

  20:58 Blog 5 komente

  19:40 Blog 3 komente

  19:15 Blog 4 komente

  18:00 Blog 6 komente

  10:17 Blog 4 komente

  Më të lexuarat

  12:04 Sociale 20 komente

  20:50 Sociale 7 komente

  09:05 Kronika 1 koment

  17:00 Politika 11 komente

  10:18 Rajoni 10 komente

  18:10 Politika 12 komente

  Blog Tema

  12:18 Blog 1 koment

  11:41 Blog 1 koment

  09:34 Blog 1 koment