Te fundit

21:50

21:40

21:36

21:30

21:20

21:10

21:00

20:56

2022-07-19 10:01:00Blog Majlinda Bregu

4 Komente

 1. s
  shko e qiu moj Shurre !

  kush do me dit ne kte vend opinionin e ksaj rriópsise !

  1. d
   demo

   Saliu po te pret krahhapur, Ruhu nga bullendrat e foltores,se do ti bejne floket kacurrel!

   1. G
    Grand

    Respekt per Majlinden! Aresyetim me zemer! Mos u dileroni per shkak te vucitols nongrat te mbaruar, Majlinda e njeh mire politiken! Te vihesh ne krye te nje PD te plote ligjore , pa Nongraten as si anetar do te ishte arritje per Opoziten dhe Shqiperine!

    1. G
     Grand

     Ja bëj qejfin me komente se dua tja zhys njeherë. Thonë që hingëllin kur i "gjen" pikën G me penetrim anal..

    Lini një Përgjigje

    22:24 Blog 9 komente

    21:00 Blog 7 komente

    18:48 Blog 2 komente

    18:29 Blog 3 komente

    17:44 Blog 6 komente

    16:33 Blog 3 komente

    14:54 Blog 3 komente

    13:02 Blog 4 komente

    10:13 Blog

    20:18 Blog 2 komente

    Më të lexuarat

    22:10 Kronika 1 koment

    11:04 Blog 80 komente

    09:19 Kronika 3 komente

    09:10 Kronika 7 komente

    17:02 Ekonomia 21 komente

    17:22 Politika 8 komente

    Blog Tema

    18:59 Blog 2 komente

    17:48 Blog 2 komente

    12:05 Blog 9 komente