Te fundit

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

16:34

16:23

16:15

2024-04-15 17:08:00Blog Nga Namir Lapardhaja

10 Komente

 1. U
  Ujku i Shijakut

  Cidi se si mund te quhet parti nje organizate ku jane mbledhur disa persona shumica cuperlinka te genjyer dhe pjsa tjeter te blere me lek , euro ndonjehere edhe verdhushka per interesat te dy kryetarve MonaLikja e Tit Vasili . Si mund te quhet parti ku nuk ka zgjedhje po vetem emerime c’fare thote Likja Mona e Titi i Vasilajve behet sepse jane te gjithe me lidhje gjaku te afert te gjithe , vetem Saliani ju ka shpetuar ose e kane derguar me mision tek pd pordhaaq e sakte eshte kjo sa Likja e propozoi per kandidat per kryeminister . Ne zgjedhjet e 2025 do ta shohim sa mandate do fitoje MonaLikja me partine familjare .

  1. s
   sumce

   tek kjo foto duken si debila

   1. D
    Dardani

    Te kuptoshsa poshte ka rene ky popull , shiko moniken dhe liken. E sa te ndyre jane ata rreth tyre.

    1. i
     ina

     o zot cfare fytyrash prej idjotesh !!!! o e mjera Shqiperi ke ke patur ne krye dhe kush do vije me pas ???

     1. T
      Tarras-Bulba

      Osht qerrate Like Kokecepi, si nje mi halesh e ndje termetin qe po i vjen, laku po i ngushtohet ne gryke dhe prandaj ka fillu me keto xhonglimet dhe pellivanlliqet. Like Florir bythe-qiri po mendon per familjen, do te perjashtoj Muni-ken nga Partia e Leshit per biografi te keqe dhe abuzime dhe pastaj sipas llogjikes katunareske te Like Zgjebarakut, c'do gje eshte ne rregull dhe s'ka meprobleme me drejtesine. Por populli e di shume mire dhes'harrone se Bucja e tij ishte hijena qe cvaste kestet per punsimin e Le-Shistave neper poste drejtoresh neper dikasteret e ndryshme ku i shoqi ishte minister os funksione te ndryshme qe ka patur. Pra Like Katnari don te laj m#tin me shurre...

      1. R
       Rabid Left

       Mero mbaroi me Olsin , filloi me Meten, lol

       1. B
        Burgu i pret hajdutat

        E foto duken sikur qeshin po ne fakt gjumi i nates nuk i zen po sidomos qe kur thirren Fatimen ne Spak breket i kane plot sidomos Likja nuk gjen vend harbon maleve e fshin me hithra e nuk gjen medet .

        1. B
         Beni

         Shume e drejte.Po mund te vazhdoje lista Meta-Kryemadhi,Sali-Shkekzen,Edvin-Olsi.Apo kaq ka leje tema e pa varur qe te flasi.

         1. D
          Demo Gropa

          hahaha te lexosh nje me emrin namir lapardheja ,ndrro emrin o filan ku te con mushka vetem emrin te lexosh dhe duket qe je gallate.

          1. K
           Kombi i të marrëve

           Edhe Enveri me Nexhmijen dhe Saliu me sllobodankën nuk arriti deri në këtë pikë,ky popull debil nuk po nxë

           Lini një Përgjigje

           09:19 Blog 2 komente

           20:10 Blog 6 komente

           20:00 Blog

           10:25 Blog 6 komente

           19:00 Blog 51 komente

           14:30 Blog 17 komente

           19:44 Blog 7 komente

           18:02 Blog 26 komente

           17:18 Blog 16 komente

           10:33 Blog 64 komente

           Më të lexuarat

           13:17 Politika 14 komente

           17:51 Bota

           18:50 Rajoni 1 koment

           11:38 Politika 4 komente

           18:16 Kulturë 1 koment

           12:20 Politika 7 komente

           Blog Tema

           20:50 Blog 1 koment

           11:20 Blog 20 komente

           18:08 Blog 3 komente