Te fundit

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

2024-03-04 12:18:00Blog Nga Piro Ahmetaj

6 Komente

 1. v
  vendi me byth perpjete

  Me kete fotografi rrethore,qe prezantohet ahmetaj,ish fili i hoxhes,shembellen si i vdekur dhe ne te vertete eshte me shume se i vdekur:nje ish spiun komunizmi me bagazh viktimat e tij.Dhe gallata e mjerueshme vazhdon me ate,qe kjo vemje del dhe flet per NATO-n.

  1. 0
   007

   Po kur flet ky gomeri i gomerve te ushtrise mos ngelte njeri pa folur

   1. a
    agroni

    Aman o Mero ce nxirrni kete spiun qe e di gjithe ushtria se cfare perfaqeson, apo ke deshire te shohesh cmendon njerezia per te ???

    1. d
     doktori

     zhduku nga faqja e dheut jeto jeten tende e mos shkruaj me per ushtrin, ti nje cop intrigant spiun lapangjoz vemje i ngjitur. Duhet te besh operacione plastike karakteriale qe te flasesh per ushtrin ti

     1. P
      Piro spiro dhimitri

      dhe Piro ,,dhe Ahmetaj ,,,hahahahahahahahaaaaaaaaaaassa

      1. L
       Labeati

       Pordhi kali gjoja gjenerali

       Lini një Përgjigje

       11:41 Blog 4 komente

       09:34 Blog 1 koment

       20:54 Blog

       20:30 Blog 3 komente

       20:10 Blog 1 koment

       09:50 Blog 2 komente

       21:30 Blog 3 komente

       19:05 Blog 1 koment

       17:54 Blog

       17:21 Blog 4 komente

       Më të lexuarat

       13:57 Sociale 19 komente

       09:35 Politika 48 komente

       13:30 Politika 44 komente

       09:22 Politika 7 komente

       09:15 Kronika 21 komente

       10:25 Politika 5 komente

       Blog Tema

       21:47 Blog

       20:47 Blog

       11:15 Blog