Te fundit

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

21:12

2023-12-03 10:17:00Blog Nga Skënder Minxhozi

4 Komente

 1. r
  raul

  une jam i mendimit qe diten e krishtlindjeve perbindeshi i vicidolit te jape dorheqjen dhe ti hape krahun krricit te faro pace pilafit me dy gishta lart. Kjo per faktin se betimin mbi varrin e Ismail Qemalit per te rrezuar nga pushteti Edi Ramen deri me 28 nendor 2024 nuk do ta realizoje kurre sikur zoti te zbrese ne toke. Te presim 27 nendorin 2024 kur perbindeshi i vicidolit duhet te ktheje pergjigje per ate premtim absurd qe beri ne gjendje te lajthitur mendore, njelloj si ortaku i tij spiuni Agush qe ne gjendje te renduar mendore , ne delir te plote beri thirrje per rrembim cfurqesh, hanxharesh, e lopatash si dhe braktisi zyren e shtetit dhe shkoi e i futi duart ne fyt rojes fakir te partickes me 3 antare te te papunit Sali Shehu qe i grabiti celsat e zyres Bamir Topit dhe u vetshpall kryetar i frdse .

  1. G
   Gëzim

   Pse ja dhanë atë sallë? Ajo nuk është parti.Ai është një grup antishqiptarësh që kanë brënda tyre dhe kriminelë.

   1. f
    fcb

    Shko e re gojorist i Rilindjes.

    1. D
     Done

     Deri diku ky lepiresi ka te drejte, me saliun ne opozite ngelesh-madje dhe saliu kaq do,opozite. Por ky qorri qe ben analistin dhe gazetarin, sa te moralshme e konsideron te lepish pushtetin nga gishtate kembes te koka?! Cfaredo poshtersie qe ben ky pushtet, dhe nuk jane pak, ata si ky dhe ky ne vecanti, lepijne pushtetin deri sa pushteti u derdh ndonje gje, ne llogari. Dhe bashke me saliun qe do vec opoziten, jane krimbat si ky qe po i bejne sherbimin me te madh pushtetit te rames dhe veliajt, dhe demin me te madh shoqerise.

     Lini një Përgjigje

     16:00 Blog 6 komente

     15:10 Blog 13 komente

     09:19 Blog 2 komente

     21:50 Blog 7 komente

     18:59 Blog 25 komente

     09:54 Blog 53 komente

     17:59 Blog 14 komente

     12:16 Blog 4 komente

     11:26 Blog 26 komente

     09:33 Blog 11 komente

     Më të lexuarat

     09:09 Bota

     16:07 Bota

     10:52 Bota

     17:29 Sociale

     17:20 Politika

     15:38 Politika 17 komente

     Blog Tema

     20:10 Blog

     20:00 Blog

     10:25 Blog 1 koment