Te fundit

09:34

09:28

09:26

09:23

09:19

09:18

09:15

09:11

2022-07-25 14:29:00Blog Nga Roland Qafoku

5 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Nikos

  Po e perseris per te disaten here: hetoni Drejtorin e Policise se Tiranes per lidhjet qe ka me krimin. Bile ka dhe kushurinj te pare persona te hetuar per VRASJE.

  1. D
   Drejtesia e munguar

   Pyetjet e Z.Qafoku jane vertet te thjeshta por,nuk mund te marrin pergjigje pa marreveshje me politiken,mazhorance e opozite.Ne nje nga pyetjet qe behet se cfar behet me ish ushtarake te forcave te rendit.Pergjigja e kesaj pyetjeje u dha qe ne 21-prill te 2021.Cfar ishin ata qe vrane ne Elbasan?A eshte rastesi qe sa here ndodhin raste te kesaj natyre opozita me shume do te dale si pale jashte paleve.Ju Z.Qafoku si gazetar me shume pervoj ne pyetjet tuaja kriminalizoni policine,qe ka brenda rradheve te saj te kriminalizuar,por mendoj se e teproni.Po medja qe ju perfaqesoni a ka dore ne keto krime me veprimet e saj?A duhet ajo te investigoj per cdo gje si pushtet qe eshte?Sejcili duhet te beje punen e tij dhe se bashku te mbrojme jeten e qytetareve, qetesin e munguar prej kaq vjetesh.

   1. r
    romeo

    Ndarja e detyrave ne policine e shtetit duhet te jete me e organizuar dhe konkretisht policia nuk duhet te meret me zhurmat qe krijojne muzika ne lokale sepse eshte kohe e humbur me kete duhet te meret policia bashkiake qe rri kot pervec se meren per te realizuar planin me gjoba makinazh. Eshte fakt qe policia e krimeve, kufitare, rrugore dhe e rendit eshte e ngarkuar sidomos ne keto dite ku fluksi i turisteve vendas dhe te huaj eshte i madh prandaj letesoheni policine nga pune te kota vini ne pune policet bashkiak qe meren me katunaret qe shesin domate ne rruge. Kush thote qe policia e shtetit nuk punon eshte idjot sepse keto 30 vite jane vrare mbi 250 bije nenash e baballare qe kane lene femijet rrugeve.

    1. Y
     Yrfani

     OFICERI NE LIRIM SKRAPALLIU DR. ROLAND ILIR QAFOKU I KONVERTUM NE GAZEKKAR RTSH-JE ME SERVILIZMIN E TIJ PO BO GOXHA KARRRRR...IERE. ME SHKERDHATOKRAT SE KY NJERI NUK ME KAN ZON SYT. EIDPSIZ. I HIQET SI SHOK E KOLEG FRED PEZES NGA PEQINI DHE E SHA PAS KRAHEVE SI MHARADOS. E KOM NGJU ME VESHT E MI TEK LOKALI NKRAH TE TVSH.ISHTE ME MARTIN LEKUN DHE FATOS VELIUN NJE TJETER OFIZER KY.PIJSHIN KAFE S LA GJO PA THONE PER FRED PEZEN. KULMI. ISHTE FRY NGA QE NE PREZANTIMIN E LIBRIT PER AMBASADORET AMERIKANE NE ALBANI. KULMI SHKRUN ROLANED QAFOKU PER AMBASADORET E SHBA DHE YURY SHKO NE TAKIM. MER SERIOZISHT NJE ISH OFICER, E ISH KAMARIER KLOUN NGA SKRAPARI. I PAT MET QEJFI SE FREDI NUK I KISH SHKU NE TAKIM.

     1. F
      Firmat e themeluesve të PD-së 1991

      Masakra dhe maskara janë dy gjëra të ndryshme që shumica prej nesh i din dhe përjetuar.

      Lini një Përgjigje

      20:21 Blog

      19:53 Blog 38 komente

      14:43 Blog 14 komente

      13:07 Blog 54 komente

      12:06 Blog 10 komente

      11:17 Blog 45 komente

      20:55 Blog 86 komente

      13:05 Blog 10 komente

      12:53 Blog 28 komente

      21:50 Blog 16 komente

      Më të lexuarat

      18:00 Politika 12 komente

      13:07 Blog 11 komente

      18:23 Bota 12 komente

      09:58 Politika 18 komente

      10:17 Sport 4 komente

      13:25 Politika 32 komente

      Blog Tema

      21:09 Blog

      17:33 Blog 35 komente

      17:27 Blog 8 komente