Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-06 11:30:00Blog TEMA

6 Komente

 1. V
  VANG

  Dhe mire ke bere.KE treguar superioritetin e kultures shqiptare te perfaqesuar edhe ne Kanun. Ke treguar se ske pse pengon martesen e nje cifti kushdoqofshin ata. Si mund te shkojme kundra jetes,si ta ndalim rrjedhen e saj dhe deri kure do te jemi rober te paragjykimeve.

  1. H
   HASI I THATE

   Krejt kjo do te ishte edhe me normale sikur qeveria serbe ta nihte Kosoven shtet.Kur kane mundur ta njohin Malin e Zi pse mos ta njohin Kosoven.Shqiptaret shpejt e harroje gjenocodin serb.Qka eshte me e keqja prpaganda ne mediat serbe eshte duke mbjelle urrejtje qdo dite ndaj shqiptareve duke e pritur rastin ta sulmoj Kosoven.Perdite degjogen nofka fyrse nenqmuese per shqiptaret.Pa e pranuar serbia Kosoven pajtim nuk ka vetem duhet te petgaditemi per me te keqen e jo me ilap strsjcat e me ik.

   1. S
    Shpend cocaj

    Një bashkëpunëtor shekullorë i Serbisë VETON SURROI që përkrah me cdo kushtë e shënoi një referate te bukur ndaj gjenocidit serb në Kosovë do të thot ne e perkrahim gëzimet serbe ata e pëlqejnë gjenocidin mbi kosovaret

     1. i
      ismeti

      Andrra e shum serrbve te kosoves qendron ne kthimin e represionit kunder shqiptarve.Edhe kjo martes ne ket menyr eshte nji gjest provukativ por edhe vet urimi ma teper eka zhgenjye se qe eka gezue. Si qdo here ne kosoven pa serrb nuk e kemi pramendur kurr kurse serrbet e andrrojn kosoven pa shqiptar. Ky urim ja ban me die secilit serrb qe ne kosov priten e percillen nga shqiptart duke i marr mitet e tyre me veti.

      Lini një Përgjigje

      10:42 Blog 16 komente

      12:45 Blog 2 komente

      21:09 Blog 5 komente

      17:33 Blog 48 komente

      17:27 Blog 11 komente

      17:22 Blog 10 komente

      13:07 Blog 12 komente

      20:58 Blog 5 komente

      19:40 Blog 3 komente

      19:15 Blog 4 komente

      Më të lexuarat

      09:09 Bota

      16:07 Bota

      17:29 Sociale

      10:52 Bota

      19:10 Dossier

      17:20 Politika

      Blog Tema

      20:10 Blog

      20:00 Blog

      10:25 Blog 1 koment