Te fundit

16:07

16:05

16:00

15:54

15:50

15:33

15:20

15:10

2023-11-09 17:43:00Blog TEMA

7 Komente

 1. p
  pinoku

  Ja ke fut kot o Dritan. Meloni fare mirë mund ta ndryshojë ligjin: pas vendimit të formës së prerë në Shqipëri nuk ke të drejtë apeli! Kaq. Të japin një urdhër largimi dhe ciao bella.

  1. U
   Ushtaraku

   Ku do ti kthej? Sipas marreveshjes duhet te kthehen ne Itali. Mendon se do dalin fashistet ti marrin pas se ashtu i kane thene ketij tonit? Si do ti mbash njerezit aty me vite ne burg pa asnje te drejt? Marreveshja nuk do zbatohet pasi Meloni do ike ne te Melones shume shpejt dhe nuk da ja falin fashistet qe u puth me barbarin tone. Qeveria e re italiane nuk do ket ndermend te merret me keto idiotsira dhe ti hyj gjyqeve pa fund. Nuk jane Italianet aq budallenj sa te shkelin ligje si ky yni qe mendon se shteti behet me pordhe televizive. Rama do merzitet qe Italianet nuk e lane te ndihmonte Italine por besoj do kaloj.

  2. B
   Buki

   Kaq mendje lehtësi??????

   1. E
    Eno

    Për të marrë ndonjë thelë pushteti, p.sh.Drejtor i RTSH, e ca miliona, kuptohet që do ta bësh fytyrën bythë, por jo deri në këtë pikë o Hila i sigurimsit. Italia synon ti sjellë këtu dhe ti lejë këtu për fare. Përndryshe po qe se do ti marrë në Itali derisa të përfundojnë gjyqet, përse duhet të shpenzojë ti sjellë e ti mbajë në Shqipëri? Ptu, letyrë e pështirë je o Hila

    1. I
     I paguar nga qeveria

     Komplet injorance. Italia prandaj nuk do t’i fute emigrantet ne token e vet qe ndaj tyre te mos zbatohen ligjet italiane dhe ti mbje jashte juridiksionit te vet. Marreveshja nuk thote qe do t’i sjelle nga Italia ne Shqiperi por nga deti ne Shqiperi. Por ketu pervec injorances jane edhe pagesat e rilindjes per kete dhe te shoqen.

     1. G
      Grate e huaja

      Po ku ka pas me fashist se yt ate, Ylli Hila?

      1. S
       Shqiperia do behet

       Nga eshte ky muhamedani Hill qe del e jep mend per cdo gje?

       Lini një Përgjigje

       17:29 Blog 28 komente

       15:33 Blog 13 komente

       11:18 Blog 4 komente

       17:09 Blog 13 komente

       11:43 Blog 6 komente

       11:20 Blog 67 komente

       09:32 Blog 9 komente

       14:09 Blog 3 komente

       14:03 Blog

       11:25 Blog 21 komente

       Më të lexuarat

       12:04 Sociale 20 komente

       20:50 Sociale 7 komente

       09:05 Kronika 1 koment

       10:18 Rajoni 10 komente

       17:00 Politika 11 komente

       18:10 Politika 12 komente

       Blog Tema

       12:18 Blog 1 koment

       11:41 Blog 1 koment

       09:34 Blog 1 koment