Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-08 19:27:00Blog TEMA

5 Komente

 1. Z
  Zagali

  Nuk na the ndonj gje interesante dhe te qart o avokat.

  1. P
   Patrioti

   Respekte Z. Spartak Ngjeles. Ky eshte realiteti.Qe ne na ka qeverisur Athina dhe Beogradi, tani Shqiperia eshte me keq se ne 90ten.Postet me te rendesishem i kane o hajdutrit o tradhetaret.

   1. D
    Demokrati i viteve të para

    Të lumtë avokat Ngjela. Sali cjapi plak matuf serb po bënë çmos që ta shkatërrojë Shqipërinë. Ky është Krimi dli më i madh i të gjitha kohëve në Shqipëri. Sa nëna ka veshur me shami të zeza për fëmijët që direkt apo indirekt u ka vrarë sali viçidoli serbo rus. Këtë vulëhumbur ishalla e shikon zoti keqë e më keq brez pas brezi. Megjithatë ky vulëhumbur e ka bërë që edhe drejtësia shqiptare të ketë frikë ndaj tijë. Nëse nuk e bënë punën e duhur kjo drejtësi, ke ti hapë krahun djemve e vajzave më trima që të punojnë brenda legjislacionit shqiptar. Popullit i ka vajtur në majë të hundës prej këtij qelbësire e familjes së tij.

    1. M
     Me prokurë të posaçme

     Hajde mos e kupto pastaj Tak N'gjelën! Folozofikisht (siç mëton), më thjesht nuk mund t'i thotë gjërat..., pavarësisht se nuk thotë gjë.

     1. s
      sapa

      Edhe i vdekur edhe ne gjendje te nxjerre dhenderin nga burgu?

      Lini një Përgjigje

      18:00 Blog 6 komente

      16:41 Blog 6 komente

      12:41 Blog 1 koment

      10:47 Blog 9 komente

      17:33 Blog 25 komente

      16:59 Blog 10 komente

      14:16 Blog 6 komente

      10:45 Blog 34 komente

      01:08 Blog 8 komente

      18:56 Blog 2 komente

      Më të lexuarat

      09:10 Kronika 31 komente

      09:25 Sociale 23 komente

      10:50 Politika 39 komente

      17:40 Bota 19 komente

      14:39 Kronika 11 komente

      15:40 Kronika 17 komente

      Blog Tema

      20:50 Blog 11 komente

      20:10 Blog 11 komente

      19:00 Blog 13 komente